Ľudia sa podelili o bežné veci, ktoré zistili veľmi, ale že veľmi neskoro

„Že ženy nerodia cez zadok.“

Zdroj: Mitchell Orr / Unsplash

Niektoré veci ťa naučí len život, tak sa to predsa hovorí. Nikde však nepadá ani zmienka o tom, koľko to tak tomu životu bude asi trvať a že si dá občas poriadne načas. O tom vedia svoje aj títo ľudia z Redditu. Trvalo im celé roky dozvedieť sa veci pre väčšinu úplne bežné, a keď sa k tej informácii konečne dostali, bol to teda poriadny šok. Toto je 18 z nich.

1. Že ženy nerodia cez zadok.

2. Že orgazmus a organizmus nie je tá istá vec. Mala som 13, bol to môj prvý deň na novej škole a ja som pred spolužiakmi hodinu rozprávala o tom, ako veľmi chcem byť morskou biologičkou, aby som mohla skúmať podmorské orgazmy. Všetci sa smiali, a ja som nevedela, prečo.

3. Že Houston nie je meno toho astronauta.

4. Že netreba každých pár rokov kupovať novú kosačku. Nevedel som, že ju treba udržiavať (napríklad v nej vymeniť olej). Keď som bol malý, veľa sme sa sťahovali a záhradné náčinie sme vždy nechali v starom dome. Nemali sme roky tú istú kosačku. Mal som až 21, keď som zistil, že kosačka nie je jednorazový produkt.

Drunk History Laughing GIF - Find & Share on GIPHY

5. Že sanitky nehliadkujú po meste ako policajti. Myslel som si, že dávajú pozor, či ich niekto nepotrebuje.

6. Že u lekára sa nekope. Poznáte to, keď vám lekár na kontrole ťukne do kolena a testuje tým vaše reflexy? No tak ja som si vždy myslela, že pointa je, aby som po tom ťuknutí vykopla nohu hore. Akože, áno, registrujem to, kop. Mala som 23, keď som sa presťahovala do iného mesta, išla k novému lekárovi a ten na mňa veľmi čudne pozeral, keď som ho skoro pripravila o zuby.

7. Že sklo a nič z neho vyrobené nepatrí na sporák. Hádajte, ako som sa to naučil?

8. Že mi v skutočnosti nechýba jeden semenník. Myslel som si, že každý chlap má tri gule a pravdu som zistil až koncom základnej školy. Bol to brutálny šok.

Matthew Perry Laughing GIF by Nick At Nite - Find & Share on GIPHY

9. Že si muži nemusia zmačknúť penis, aby sa mohli vycikať. Myslela som si, že to funguje ako dojenie kravy, len namiesto mlieka z nich vychádza určitá telesná tekutina. Očividne som bola úplne vedľa.

10. Že Washington D.C. sa nenachádza v štáte Washington. Amerika je mätúce miesto.

11. Že tabletky sa dajú prehltnúť aj bez toho, aby sa človek zadusil a dovracal. Trvalo mi to 26 rokov, ale konečne som tam. Konečne viem prehltnúť tabletku ako normálny dospelý človek. Predtým mi vždy len ostala plávať v ústach, zasekla sa na mieste, kde nemala a musel som si ju podrviť, aby som ju reálne dostal do tela.

12. Že rebierka, ktoré sme so súrodencami jedávali ako malí, nie sú z velociraptora. Mama s otcom si to vymysleli a keďže bol tatko pomerne veľký chlapík, vôbec mi neprišlo podozrivé, že pre nás z času na čas ide zabiť dinosaura. Končil som strednú, keď som sa dozvedel pravdu.

Ice Cube Lol GIF - Find & Share on GIPHY

13. Že ženy môžu otehotnieť aj bez toho, aby dosiahli orgazmus. Toto zistenie ku mne prišlo tento rok. Vo veku 26 rokov.

14. Že existuje omnoho jednoduchší spôsob, ako zistiť, koľko mám rokov, než sa snažiť zapamätať si všetky svoje narodeniny. Dosť dlho som to robil a poviem vám, dalo mi to zabrať. Až príliš neskoro sa ku mne dostala informácia, že sa to dá jednoducho vypočítať.

15. Že môžem jazdiť na bicykli. Naučil som sa to teraz, v osemnástke, sám na kamarátovom bicykli. Naši totiž verili nejakému šarlatánovi, ktorý im nahovoril, že sa mi raz na bicykli stane smrteľná nehoda. Vtedy som bol ešte malý, nevedel som jazdiť, tak ma to preventívne ani nenaučili.

Nicolas Cage Laughing GIF - Find & Share on GIPHY

16. Že pilot a kopilot sú v leteckej hierarchii na tom istom mieste. Bola som v tom, že kopilot je len akýsi asistent.

17. Že ružičkový kel nerastie rovno zo zeme ako maličká kapusta.

18. Že medzi obriezkou a kastráciou je dosť veľký rozdiel.

Retro Romy And Michelles High School Reunion GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: LightningCole / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
5
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
14
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
16 dôvodov, prečo nie je mladým rodičovstvo pochuti

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME