Ľudia sa podelili o bizarné posteľné preferencie svojich ex, ktoré nevedeli vystáť

„Chcela mi štekliť gule pierkom.“

Zdroj: © Shutterstock

Niektorí ľudia majú špecifické chute. Žerú párky s majonézou, čokoládu s kyslými uhorkami, potom sa presunú do spálne a v podivnostiach pokračujú tam. Ale čo nás po tom, že? Za predpokladu, že sa nás to netýka, absolútne nič, veď nech si každý robí, čo chce. Lenže týchto ľudí z Redditu sa to týkalo.

Až príliš neskoro zistili, že ich polovičky (z očividných dôvodov teraz už bývalé) majú rôzne divné fetiše, ktoré ich namiesto vzrušenia skôr odrádzajú. Keď sa teda používateľ u/Zizzzou na sociálnej sieti opýtal na absurdné posteľné preferencie, ktoré ľudia neboli ochotní tolerovať, neváhali sa podeliť o svoje príhody. Toto sú tie najlepšie z nich.

1. Moja ex mala rada sex v aute. Mám skoro dva metre, jazdím na malom Smarte… nebolo to dobré.

2. Bývalý frajer mal úchylku na obrov. Odmietal byť hore, pred každým aktom chcel, aby som kráčala po posteli, nech som čo najvyššie, nech dupem ako slon, nech mu hovorím hlbokým hlasom, aká som obrovská a on aký je maličký. Keď som povedala, že som „vyššia ako strom“, bol od vytrženia celý bez seba… a ja som sa nikdy necítila stupídnejšie.

3. Randila som s chalanom, ktorý zbožňoval, keď niekto umýva riady. Bodaj by som žartovala… Len čo som do rúk chytila špongiu a postavila som sa k drezu, už sa ku mne zozadu prikrádal. Najabsurdnejšie na tom bolo, že pracoval ako výpomoc vo vysokoškolskej jedálni a nechutne si to tam užíval.

4. Chcela, aby som ju budil sexom. Za iných okolností fajn, lenže ona vstávala o piatej ráno ešte aj cez víkend. Pokojne ťa budem biť, škrtiť, škriabať, pripútam ťa k posteli… ale dať si budík na pol piatu? V sobotu?! Neexistuje.

© Shutterstock

5. Páčili sa jej starší muži, podľa jej slov „dobre vyzretí päťdesiatnici“. Obaja sme mali dvadsať.

6. Raz som chodila s týpkom, ktorý trval na tichom sexe. Žiadne vzdychy, nič. Pri každom hlbokom nádychu na mňa zazeral, akoby som mu pred nosom vyfúkla posledný kúsok pizze. Bolo to utrpenie a veľmi rýchlo som ho poslala do teplých krajín.

7. Môjho bývalého vzrušovalo, keď sa ľudia premieňali na veci. Akože na autá a podobné srandy, Transformeri ho brali ako nič iné na svete. Raz mi povedal, že ho sex so mnou neuspokojuje, lebo som len človek a on má niekedy jednoducho „chuť zaj*bať si s traktorom“. Ako sa dá na niečo také vôbec reagovať?!

8. Boli sme kamaráti a v slabej chvíľke sme sa spolu rozhodli vyspať. Vtedy mi povedal, že ho fakt vzrušuje, keď mu žena počas orálneho sexu ovracia penis. Opakujem – OVRACIA PENIS. Prepáč, ale po tom, ako zo seba vylejem obsah svojho žalúdka, mám chuť tak maximálne na sprchu a ústnu vodu, nie na sex. V záujme zachovania dobrých priateľských vzťahov som sa rozhodla vycúvať skôr, ako druhýkrát videl moju večeru.

© Shutterstock

9. Chodili sme spolu asi pol roka a ešte sme spolu nespali. Nebudem sa tváriť, už mi to išlo solídne na mozog a hovoril som si, že v tejto fáze by som ju už pretiahol, aj keby mi nasr*la na hlavu. Ale toto som nečakal. Konečne nadišiel Deň D, vysadla na mňa a ja som bol pripravený ako nikdy predtým.

Vtedy sa načiahla do nočného stolíka a vytiahla z neho nabitú zbraň. „Prilož mi ju k spánku,“ povedala mi a ja prisahám, že som v tej rane ozelenel. Vyskočil som na rovné nohy, zhrabol nohavice a už ma nebolo. Nebolo to odo mňa pekné, ale keď na mne chce jazdiť so zbraňou pri hlave, mohla by to spomenúť ešte predtým, ako ju na mňa vytiahne.

10. Chcela, aby som jej lízal oči. V ten deň som zistil, že ma nič nedesí viac, ako lízať niekomu oči. Nemala pre to veľké pochopenie.

11. Bývalá priateľka si dosť išla gay porno. Mne bolo vcelku ukradnuté, čo pozerá vo svojom voľnom čase, ale keď mi povedala, že by si ma rada pozrela v akcii s mužom, nebolo mi všetko jedno. V posteli som otvorený prakticky hocičomu, ale toto je jedno obrovské NIE.

12. Chcela mi štekliť gule pierkom. 

© Shutterstock

13. Moja ex mi vždy po fajke stlačila gule ako antistresovú loptičku. Skoro som vyskočil z kože. Keď som zajačal od bolesti, len sa na mňa s úsmevom pozrela a zahlásila: „Nemáš zač.“ Myslela si, že je to sexy, ale jediné, čo to vo mne zanechalo, je panický strach z orálneho sexu. Takže fakt nemám zač.

14. Chcela, aby som z nej strhal oblečenie, prehol ju cez posteľ, škrtil ju a hovoril jej, aká má byť vďačná, že jej „venujem svoje semienko“. Prvýkrát to bolo okej… ale po desiatom sexe som si už pripadal trochu idiotsky.

15. Pamätám si bývalú, čo to chcela robiť na verejnosti. Čím väčšia šanca, že nás niekto chytí, tým lepšie. Ja som konzervatívny chalan a som celkom rád, keď mi pri orgazme nehrozí kopanec od SBS-kára v obchodnom centre. Možno som staromódny, ale tak to skrátka je. Vždy, keď to na mňa vybalila niekde vonku, tak sa mi od nervov ani nepostavil. Hups.

16. Moja prvá aj posledná jednorazovka – chalan sa do mňa snažil strčiť svoj palec na nohe. Bez varovania, skrátka si sňal ponožku a išiel rovno na vec. Nie, ďakujem.

© Shutterstock

Zdroj: Zizzzou / Reddit 

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
94
Fuuj
Fňuk Fňuk
7
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
11
Uups
Haha Haha
279
Haha
Woow Woow
13
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Mačiatka nie sú len roztomilé. Tieto fotky a videá ťa o tom ihneď presvedčia

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME