Štvrtok 27.1.2022
sk
Bohuš
cz
Ingrid
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o bizarné spôsoby, akými sa im podarilo niekoho zbaliť

Správny človek ťa zbalí aj na úplnú kravinu.

Sú ľudia, ktorí zbalia každého, na koho si len prstom ukážu, ale väčšina z nás by si radšej pichla špáradlom do boľavého zuba, ako oslovila niekoho, kto sa mu páči. Našťastie, aj takí majú šancu na lásku. Tieto príhody z Redditu sú totiž jasným dôkazom, že ten správny človek sa nechá zbaliť aj na totálnu kravinu.

Na sociálnej sieti sa rozprúdila debata o najbizarnejších spôsoboch, akými sa ľuďom podarilo uloviť si polovičku, a my sme tie najvtipnejšie z nich zozbierali v tomto článku. Tak sa teda na ne poďme pozrieť.

1. Všade so sebou pre istotu nosím vreckový nožík. Bolo to naše prvé rande, ja som mala neskutočne úzke nohavice bez vreciek a jediné miesto, kam som si ho mohla skryť, bolo dozadu za opasok. Zavadzal mi tam, tak som sa neustále ošívala, až sa ma chalanisko zo srandy spýtal: „Počuj, to si škriabeš prdel, alebo tam máš nožík?“ Na to som sa usmiala a hodila ho na stôl. Prekvapivo, chodíme spolu už dva a pol roka.

2. Rozhodne som sa nesnažila flirtovať. Len som dopila pivo a odgrgla som si ako drevorubač. Chalana skoro vykotilo zo stoličky, a len čo sa spamätal, vypýtal si odo mňa telefónne číslo.

3. Bola to stávka. Prišla som k nemu v bare, chytila som ho za kravatu, pobozkala a odišla. Chudák chalan tam potom dve hodiny behal ako splašená srna a snažil sa ma znovu nájsť.

4. Ešte sme neboli oficiálne spolu. Odchádzala odo mňa po veľmi vydarenom rande a pri rozlúčke sa ma opýtala, kedy mám najbližšie čas. „Odteraz sa môj čas točí len okolo teba,“ povedal som a len čo mi to vypadlo z úst, chcel som sa pod zem prepadnúť. Začal som sa ospravedlňovať, ona sa smiala a ani neviem ako, nakoniec so mnou ostala až doteraz.

Shutterstock

5. „Wau, dobre si zmasakrovala tie kuracie krídelká.“ Mal to byť kompliment. Očividne som najviac s*xy s ústami celými od pikantnej omáčky.

6. Každú chvíľu som behala v podniku na záchod, lebo chalan, s ktorým som sa v tom čase motala, chcel odo mňa šteklivé fotky. Mne to nevadilo, poslala som. Jeden chalan z našej partie si to všimol, myslel si, že tam šnupem, a rozhodol sa ma konfrontovať. „Neberiem drogy, ty pako. Fotím sa holá v kabínke,“ hovorím mu. „Ukáž,“ hovorí on. Dnes je to môj manžel.

Mohlo by ťa zaujímať:

Slováci prezradili, akými trápnymi výhovorkami chceli ich ex partneri obhájiť neveru

7. Pristavila som sa pri ňom na ulici a opýtala som sa: „Počuj, nepoznáme sa?“ On, že nie. „Ja viem, že nie,“ hovorím mu. „Len si mi prišiel zlatý a nevedela som, ako ťa osloviť.“ V tom momente som mala žalúdok hádam až v krku a dodnes nechápem, ako je možné, že to vyšlo. Chodili sme spolu niekoľko rokov.

8. Videli sme sa prvýkrát v živote a ja som zrazu mala strašnú chuť stiahnuť mu z nôh ponožky. Tak som to urobila. Tento rok v júli sa budeme brať.

Shutterstock

9. „Stavíš sa, že to zjem skôr ako ty?“ Bol to obrovský kebab, chodili sme naň s kamošmi a väčšina z nás si dala z neho polovicu zabaliť domov. Nedal sa zjesť na jedenkrát. Teda, to som si myslel… Keď si po poslednom súste ešte oblízala prsty, vedel som, že s touto ženou chcem zostarnúť.

10. Keď som mala osemnásť, vždy, keď sa mi niekto páčil, jednoducho som naňho zízala. Sedela som na opačnej strane miestnosti a prepichovala ho pohľadom, až dokiaľ si ma všimol. Je až absurdné, ako často to fungovalo, ale keď si na to teraz spätne spomeniem, najradšej by som sa zahrabala.

Odporúčame prečítať:

18 ľudí, ktorí sa náhodne stali svedkami netradičných javov

11. Každý jeden raz, keď som si dal na rande umelé fúzy, som skóroval. Sám tomu nerozumiem.

12. Napísal mi na Tinderi a vypýtal si odo mňa číslo občianskeho preukazu. To je ale magor, povedala som si a poslala som ho do kelu. „Dobre teda. Bude mi musieť stačiť telefónne číslo,“ napísal a musím priznať, že som sa neubránila úsmevu.

Shutterstock

13. Prakticky nosím len čiernu. Čierne tričká, čierne nohavice, čierna bunda… pokojne dám euro každému, kto ma kedy uvidí nosiť inú farbu. Sedím si raz v jednom bare, keď zrazu ku mne pristúpi chlapík a povie mi: „Fíha. Vidím, že niekto má na sebe ešte viac čiernej ako ja.“ Sme spolu dodnes.

14. Každého sa na rande opýtam, ako by si pripravil dážďovku, keby jednu musel zjesť. Už som počula všelijaké odpovede a nikdy ma neprestane udivovať, čo všetko ľudia vymyslia. Je to skvelé na prelomenie ľadov.

15. Ožrala som sa ako prasa, prišlo mi vtipné ešte aj to, že dýcham, a zakaždým, keď som sa smiala, zo mňa vyšiel grandiózny prd. Bol hlučný, bol smradľavý a chudák chalan sedel rovno vedľa mňa. Bolo to rok dozadu, doteraz spolu chodíme a ešte stále neviem pochopiť, prečo sa proste nezdvihol a nešiel preč. Ja by som to určite urobila, keby mi niekto celý večer prdel do ksichtu.

16. Pracoval ako inštalatér a ja som sa ho opýtala, či mi neukáže svoje náradie (bez toho, aby mi došlo, ako idiotsky to znie). Pár sekúnd bolo ticho a potom sme sa začali rehotať ako blázni. Dnes sme svoji.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť