Ľudia sa podelili o bizarné veci, ktoré zistili o svojich polovičkách až po svadbe

„Moja žena nechodí na veľkú.“

Zdroj: Nathan Dumlao / Unsplash

Pokiaľ si s človekom nežil, tak ho nikdy stopercentne nepoznáš. Niektoré veci totiž vyplávajú na povrch až po určitej dobe vzájomného spolužitia a ľudia z Redditu, o ktorých bude dnešný článok, sa o tom presvedčili na vlastnej koži. A takto to dopadlo…

1. Moja žena vydáva zo spánku zvuky ako pri milovaní. Je to rozkošné, celkom komické a dlho som nemal potrebu jej túto skutočnosť vešať na nos. Lenže potom išla na výlet s kamarátkami. Zdieľala s nimi jednu izbu, a tak sa to celé akosi prevalilo.

2. Môj muž si čistí zuby vriacou vodou. Verí, že sa tak vyčistia dôkladnejšie.

3. Moja žena si nedokáže zapamätať, kam kladie bežné drobnosti. Kľúče, mobil, peňaženku, jednoducho veci potrebné na každodenné fungovanie a ona nič… proste nula bodov. Ak sa to môže stratiť, tak ona to zaručene stratí, minimálne na niekoľko dní a niekedy aj nastálo. Sme svoji už 10 rokov a ešte stále ma to udivuje.

4. Plnené vajíčka. Môj muž ich žerie – nie papá, doslova žerie – akoby mu išlo o život. Niekedy si medzi jednotlivými vajíčkami zabudne dať pauzu na nádych, proste len tlačí, tlačí a tlačí. Moja mama si myslela, že preháňam, tak som ju donútila pripraviť ich na Vianoce. Vtedy sa stala svedkom toho hororu na vlastné oči… bez srandy vyzeral ako posadnutý diablom.

DiNovi Pictures / moviestillsdb.com

5. Môj muž si vždy pri sr*ní zapne sprchu. Nie preto, že by chcel prehlušiť audiostopy svojich črevných pochodov. Proste len rád kaká v teplučkej, zaparenej kúpeľni.

6. S mojím mužom som sa kamarátila 16 rokov, potom sme sa zasnúbili a začali sme spolu žiť. Až vtedy som zistila, že spáva oblečený. Nebavíme sa o trenkách a tričku ani o rozkošnom pyžamku… ten chlap spáva na kompletku oblečený, že by hneď z postele mohol vyštartovať do práce. Tričko, džínsy, topánky. Nemá na to žiadne logické vysvetlenie, no odmieta sa tohto bizarného zvyku vzdať.

7. Tri hodiny ráno a ja sa zobudím na to, že moja žena leží v posteli a čumí do blba. Najprv som si myslel, že sa ide napiť alebo na záchod, no už dlhšie sa nehýbala, tak som sa jej rozhodol prihovoriť. Nereagovala. Vtedy mi došlo, že spí. Teraz už viem, že to robí pravidelne – posadí sa zo spánku a sedí – no stále ma to desí.

8. Môj muž púšťa smrteľné ticháče. Je to na porazenie. Ten bastard nič nepovie, len tíško čaká, či si to niekto všimne, a ja sa môžem pri večeri pokojne aj dogrcať. Manželstvo je krásna vec.

Canyon Creek Films / moviestillsdb.com

9. Jej topánky. Sú všade. Topánky v obývačke, topánky na chodbe, topánky v kúpeľni, topánky v druhej kúpeľni, topánky pod kuchynským stolom, topánky pod toaletným stolíkom, topánky vedľa toaletného stolíka, topánky v jej kufri, topánky v mojom kufri. Pri posteli, pod posteľou, v posteli… VŠADE SAMÉ TOPÁNKY.

10. Moja žena chodí po byte len v jednej ponožke. A potom sa sťažuje, že jej je chladno… na jednu nohu.

11. Môj muž robí zo spánku absurdné veci. Nedávno ma začal uprostred noci nežne hladiť po kolene, rovnomernými krúživými pohybmi. Myslela som si, že ma zvádza, tak som sa zamrvila a pritúlila sa k nemu bližšie, na čo otrávene zamrmlal: „Nehýb sa, trúba. Leštím ti kolesá.“ 

12. Vyjde zo sprchy… a začne si plieskať po zadku. Má svoj vlastný rytmus a je to hlučnejšie, ako by jeden čakal. Na takéto momenty vás žiadna predmanželská príručka nepripraví.

Gaumont / moviestillsdb.com

13. Moja žena očividne nechodí na veľkú. Sme spolu 15 rokov, väčšinu z toho času spolu aj žijeme, a ja som ju ešte ani raz, bez srandy ani jeden jediný raz nepristihol sr*ť. Je to divné a desivé zároveň. Čo keď žijem s mimozemšťanom?!

14. Asi mesiac dozadu sa ku mne nasťahoval môj frajer a ja prisahám, že ten chlap by po sebe nezavrel šuplík, ani keby od toho závisel jeho život. Príde, zoberie si, čo potrebuje, a milý šuplík nechá rozčapený dokorán. Mesiac nerobím nič iné, len mu chodím za zadkom a zatváram poondiate šuplíky. Radosť žiť.

15. Môj muž za sebou zanecháva stopu, kamkoľvek ide. Obaly od žuvačiek, peniaze, topánky, ponožky, kraťasy, použité kávové šálky, mokré uteráky… Keby sa stratil v lese, do desiatich minút by som ho mala.

16. Môj muž vždy zaspí v tej najdivnejšej a najnepohodlnejšej polohe, aká hádam existuje. Minule ležal na sedačke, hral sa na Xboxe a ako všetky tie razy predtým, aj teraz pri tom zalomil. Normálnemu človeku by proste odkväcla hlava dozadu a bolo by, ale môj muž? Môj muž nie. Ten sa pokrčí do ľudského praclíka a potom sa čuduje, prečo má zase seknutý krk.

Columbia Pictures / moviestillsdb.com

Zdroje: iamtanz / reddit.com

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
11
Jeej
Uups Uups
6
Uups
Haha Haha
506
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Doména .to patrí kráľovstvu Tonga. Zaujímavé fakty zo sveta internetových domén


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME