Ľudia sa podelili o bizarné zvyky, ktoré nikdy nepokladali za divné, no ostatní áno

Najprv si mysleli, že to tak robia všetci. Očividne nerobia…

Zdroj: © Shutterstock

U každého z nás sa nájde aspoň jeden absurdný zvyk, nad ktorým okolie len nechápavo krúti hlavou. Ľudia z Redditu sa podelili o tie svoje, a treba povedať, že niektoré z nich naozaj stoja za to. Tie najlepšie sme vám zozbierali v tomto článku.

1. Na výlete som zdieľal izbu s kamarátom a po prvej spoločnej noci mi povedal, že spím ako pochovaný. Na chrbte, ruky prekrížené na hrudi, tuhý ako skala. Vraj ho to celkom vydesilo.

2. Keď jem zemiakové lupienky, používam jazyk ako CD mechaniku. Vysuniem, vložím čips, zasuniem naspäť. Je to ten najlepší spôsob, ako si ich vychutnať, a nikdy som si neuvedomil, že to nikto iný nerobí, až dokiaľ sa na mne kamarátka nezačala šialene smiať.

3. Mala som asi dvanásť a dovtedy som si často zvykla hrýzť alebo sať líce z vnútornej strany. Raz ma učiteľka zo srandy napodobnila. Videla som, ako stupídne to vyzerá, a odvtedy to už nerobím.

4. Pred použitím pohára musím každý pohár ovoňať. Neviem prečo, skrátka musím.

© Shutterstock

5. Keď drgnem nejakým predmetom o niečo tvrdé, vždy poviem „au“. Netuším, kedy som s tým začal, a je mi jasné, že zubná kefka necíti bolesť, keď ňou omylom narazím o umývadlo, ale nemôžem si pomôcť. Musím za ňu povedať „au“.

6. Kivi jem zákonite neošúpané. Viem, že je chlpaté, ale nikdy mi ani nenapadlo dať z neho tú šupu dole… a potom som jedného dňa videl, ako ho môj kamarát šúpe. Odkradol som sa do kúpeľne, prepol na režim inkognito a vyhľadal „ako jesť správne kivi“.

7. Niekedy, keď tuho premýšľam, automaticky siahnem rukou do nohavíc a chytím si gule. Len ich tak držím a rozjímam. Neprišlo mi to také zvláštne, až dokiaľ som to po prvý raz neurobil pred svojou bývalou frajerkou. Skoro sa pocikala od smiechu.

8. V detstve som miloval zelené fazuľky rovno z konzervy. Iné decká chceli čokoládu, ja som prosil mamu, aby mi vytiahla zo špajze plechovku so zeleninou. Tento zvyk mi ostal až do dospelosti a moji spolubývajúci na výške boli mimo zakaždým, keď som si ich dal na večeru.

© Shutterstock

9. S mojou ženou sme si dali prvýkrát spoločnú sprchu. Zistil som, že si počas sprchovania preperie špinavé nohavičky a potom ich použije ako špongiu na telo. Nikdy som nevidel nič absurdnejšie.

10. Kedykoľvek sa niečoho dotknem alebo do niečoho narazím jednou stranou tela, musím (jednoducho musím) si to isté spraviť aj na druhej. Dospel som až do štádia, keď to môj mozog robí automaticky, bez toho, aby ma o tom upovedomil. Vďaka tomu som si vyslúžil už nejeden zmätený pohľad.

11. Počas skupinovej konverzácie vždy na polhodinu vypnem, prestanem rozprávať a potom sa zase ozvem, akoby nič. Uvedomil som si to až teraz počas karantény. Kolegovia sa počas videohovoru zľakli, že som prehovoril, lebo si mysleli, že tam už nie som.

12. Každé zviera, ktoré stretnem, pozdravím po francúzsky. Ani som si to neuvedomil, až dokiaľ mi sused nepredstavil svojho nového psa a nepoznamenal, že po francúzsky sa s ním teda ešte nikto nebavil.

© Shutterstock

13. Keď niekto kýchne, musím povedať „nazdravie“. Aj keď je to cudzí človek na opačnom konci obchodného centra a som si na sto percent istá, že to nebude počuť, aj tak si to musím aspoň zašepkať. Frajer sa smeje, že vyzerám ako nejaký zaklínač, keď kráčam po ulici a neustále si mrmlem popod nos „nazdravie“.

14. Pred spaním musím pohladkať vankúš. Raz som to neurobil a do rána ma seklo v krku, takže ďalší raz to už nebudem riskovať.

15. Viem si podvihnúť okuliare na nose bez rúk, len pohybujem tvárovým svalstvom. Všetci sú z toho mimo. Ja som si nikdy neuvedomila, že je to niečo špeciálne, proste mi to prišlo rýchle a efektívne, tak som to začala robiť.

16. Minule frajerka poznamenala, ako často pri pozeraní telky mením hlasitosť. Príde akčná scéna, lietajú guľky a mne ide urvať ušné bubienky, tak ju stíšim. Príde tichá scéna, kde si všetci mrmlú popod nos, tak hlas zase pridám. Nemyslel som si, že je to niečo divné, ale očividne to nerobí každý.

© Shutterstock

Zdroj: BIG_Sensei / Reddit 

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
231
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zaujímavosti z tureckého jazyka, ktoré ťa určite zaujmú a rozosmejú

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME