Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.12.2022
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Niektoré činnosti si nevyžadujú aktívnu zainteresovanosť nášho mozgu. Robíme ich každý deň tak isto, preto automaticky prepneme na autopilota a necháme mozog vysporiadať sa so situáciou… nuž, automaticky. Nie vždy je to však dobrý nápad a niekedy z toho vzniknú takéto vtipné historky.

1. Svojho suseda zväčša stretávam len keď sa vraciam z prechádzky so psami. Pozdravím milého starého pána, potom sa otočím na psy a poviem im niečo duchaplné, aby pohli zadkami smerom k domu. Teraz som ho stretol, až keď som išiel neskôr vyhodiť smeti. Vysypal som ich do veľkého kontajneru pred domom, pozdravil milého starého pána, a potom som sa otočil na kôš, čo som mal v ruke a zahlásil: „No, poďte.“

2. Fúkal som na zmrzlinu, aby vychladla.

3. Odviezol som ženu aj s deťmi ku mne do práce, namiesto do reštaurácie. Mal som hektické obdobie, v podstate som chodil len do práce a domov sa vyspať. V sekunde, ako som sadol do auta, som prepol na autopilota, a to, že vlastne šoférujem smerom do práce, som postrehol až v momente, keď sa moja žena opýtala, kam to vlastne ideme.

4. Snažila som sa otvoriť vchodové dvere od bytu svojimi kľúčmi od auta. A odblokovať telefón kľúčmi od auta. Očividne žijem v domnienke, že sú kľúče od auta multifunkčný objekt.

The Middle GIF by ABC Network - Find & Share on GIPHY

5. Minule som sa snažila urobiť si pukance. Namiesto toho, aby som ich odbalila, som ich do mikrovlnky strčila aj s tým plastovým obalom, v ktorom sú zabalené v obchode. Stlačila som štart a nechala ich pukať. Našťastie som si svoju obrovskú chybu uvedomila skôr, ako mi vybuchol barak.

6. Nastúpil som do novej práce a hneď prvý deň som meškal. Prečo? Pretože som začal cestovať do starej roboty a kým mi to trklo, bol som na opačnom konci mesta.

7. Urobila som si zázvorový čaj z reálneho zázvoru, žiaden sáčok. Bol však príliš silný, tak som chcela nejaké kúsky zázvoru povyberať. Zobrala som sitko, vyliala čaj do umývadla tak, že zázvor ostal v sitku. Bola som veľmi spokojná… až dokiaľ mi docvaklo, čo som vlastne urobila.

8. Oholil som si obočie. Holil som si tvár a začalo ma svrbieť obočie, tak som si ho poškrabkal… žiletkou.

Happy Eyebrows GIF by Aminé - Find & Share on GIPHY

9. Rozprávala som sa s kamarátom a dospeli sme k téme, ku ktorej som mu chcela poslať nejaký link. Začala som teda hľadať telefón, no nikde nebol. Chodila som z izby do izby, prehmatávala vrecká, pozerala sa na divné miesta, kde som ho zabudla v minulosti… nič.

Začala som panikáriť a povedala som mu, že mu pošlem ten link za chvíľu, keď sa mi podarí nájsť telefón. A on mi vtedy ochotne pripomenul, že mu z neho vlastne volám.

10. Prišiel som domov aj s kamošom, a začal som sa vyzliekať takmer ešte medzi dverami. Nie, nemalo to žiaden sexuálny podtón. Vždy sa vyzliekam hneď, ako prídem domov a akosi mi nedošlo, že teraz to nebude vhodné.

11. Spadla mi lyžička. Tak som sa jej ospravedlnila.

12. Skoro ráno na ceste do práce. Zaparkoval som pred svojou strednou školou, vystúpil z auta… a potom som pomaly začal precitať. Nechápem, ako sa to stalo. Mal som 32.

Kirsten Dunst Facepalm GIF - Find & Share on GIPHY

13. Chcela som si doliať do pohára vodu, tak som vyliala všetku tú, čo v ňom už bola. Aby som, logicky, urobila miesto na viac vody. Podľa inteligenčného kvocientu usudzujem, že som sa mala narodiť krajšia.

14. Nablokovala som nákup jednému zákazníkovi, dala nabok oddeľovač a automaticky začala blokovať nákup ďalšieho zákazníka. Neboli spokojní.

15. Zaliala som si kolou obed. Asi som si myslela, že je ráno a sú to cereálie, alebo čo…

16. Môj synovec má jeden z tých veľkých iPadov a zapisuje si doňho poznámky dotykovým perom. Keď poťuká po pere, automaticky vymaže to posledné, čo napísal. Takže, keď teraz píše niečo na papier, automaticky ťuká po ceruzke, keď urobí chybu. Vždy vyzerá veľmi šokovane, keď sa nič nestane.

Shocked Blunt Talk GIF - Find & Share on GIPHY

17. Keď som pracoval ako šofér kamiónu, raz som takto na „autopilote“ odšoféroval 200 kilometrov zlým smerom. Musel som sa otočiť a šoférovať 200 kilometrov naspäť. Nikdy som to nepovedal dispečerovi a neviem, ako sa mi to podarilo, no nikdy na to neprišiel.

18. Použila som svetlo z mobilu, aby som našla svoj mobil v tme.

19. Minule mi z práce volal manžel, že si ráno zabudol obliecť tričko, či by som mu mohla nejaké doniesť. Počas zimy si na seba vždy ráno hodí len mikinu a vybehne na dvor naštartovať auto, nech sa zohreje motor. Tentoraz sa očividne zabudol prezliecť. Úplne si predstavujem, ako v kancli rozopol mikinu… a nenašiel pod ňou nič.

20.Nastriekal“ som si do nosa sekundové lepidlo v domnienke, že je to sprej do nosa. Tri hodiny ráno, tma, môj mozog nefungoval a fľaštičky boli takmer rovnakého tvaru a veľkosti. Nebol to príjemný zážitok. Vôbec to nebol príjemný zážitok.

Real Housewives Of New York City Ramona Singer GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: IaniteThePirate / Reddit


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť