Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o chvíle, keď im došlo, že sú ich „kamaráti“ vlastne príšerní ľudia

Od takýchto ľudí sa treba držať bokom, nie ich nazývať priateľmi.

Ako rozoznať pravých kamarátov od buriny, ktorej sa treba čo najrýchlejšie zbaviť? Napríklad takto. Ľudia na Reddite nedávno prezradili, kedy im došlo, že ich „kamaráti“ nie sú takí úžasní ľudia, ako si mysleli, a pokiaľ niekto v tvojom okolí robí niečo podobné… nuž, možno je načase váš vzťah prehodnotiť.

1. Ešte v roku 2006 som požičal kamarátovi svoju hraciu konzolu, myslím, že to bol PlayStation 2, kým som bol v letnom tábore. Predal ju a dal mi dvacku ako kompenzáciu.

2. V rámci stávky ma donútili prebehnúť po hotelovej chodbe. Nahého. Nemal som ani trenky. Len čo som vyšiel von, zamkli za mnou dvere a nechali ma tam stáť ako idiota, zatiaľ čo mi milá pani z recepcie pomáhala „vlámať“ sa naspäť dnu. Chcelo sa mi umrieť.

3. Boli sme s kamošom na festivale. Odišiel na záchod a vrátil sa s babou, ktorá bola vydesená na smrť, lebo stratila v dave svoju partiu. Mohla mať ledva pätnásť, ak vôbec. Trval na tom, že ju zoberieme k sebe do stanu a dáme jej „niečo na uvoľnenie“. Povedal som mu, že to nepripadá do úvahy, odtiahol som ju preč a pomohol jej nájsť ľudí, s ktorými prišla. S ním som odvtedy nekomunikoval.

4. Bol som na operácii a nikto sa neozval, či som v poriadku. Nikto. Nečakal som, že sa za mnou pohrnú do nemocnice, ale aspoň správa by bola na mieste…

Ľudia sa podelili o momenty, keď zistili, že ich "kamaráti" sú vlastne príšerní ľudia
Shutterstock

5. Snažil sa ma dotiahnuť do baru v deň, keď moja mama zomrela na covid. Nechcel som ísť. Keď videl, že sa vôbec nechytám, zahlásil: „Čo z toho robíš takú drámu? Prirodzená selekcia. Buď rád, že si to nebol ty.“ Mal som sto chutí mu jednu napáliť.

Takto sa vyrába obľúbený nanuk Slovákov. Video z výrobnej linky šokovalo internet

Odporúčame prečítať:

Takto sa vyrába obľúbený nanuk Slovákov. Zábery z výrobnej linky zarazili internet

6. Priznal som sa mu, že sa mi páči jedno dievča. Vedel, že bojujem s depresiou a mám fakt naprd obdobie, napriek tomu mal potrebu sa s ňou vyspať a o týždeň nato mi to šplechnúť do ksichtu.

7. Keď som sa okrem ľudí z „mojej“ partie začal stretávať aj s inou skupinou kamarátov a došlo mi, že nie je normálne, keď sa nad teba nonstop povyšujú a robia si srandu z vecí, ktoré nie sú vtipné.

8. Nepozval ma na svoju svadbu. Teda nie, že nepozval – ani mi nepovedal, že sa nejaká koná. Ani by som to nezistil, keby mi v ten deň nezavolal s tým, či mu neviem narýchlo požičať tisícku, lebo sa „dostal do nejakej kaše“.

Ľudia sa podelili o momenty, keď zistili, že ich "kamaráti" sú vlastne príšerní ľudia
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.