Ľudia sa podelili o činnosti, ktoré sú podľa nich oveľa ťažšie, ako sa na prvý pohľad zdajú

Všetko sa zdá byť jednoduché… až dokiaľ to nemusíš robiť.

Zdroj: Christine Benton / Unsplash

Niektoré veci sú zložitejšie, než sa na prvý pohľad zdá, a ak si niekedy skúšal spievať karaoke či pozdĺžne parkovať, tak o tom nepochybne vieš svoje.

Títo ľudia z Redditu sa podelili o svoje ekvivalenty karaoke či pozdĺžneho parkovania a možno sa v niektorých vyjadreniach nájdeš aj ty sám. A keby náhodou nie, nezabudni nám v komentároch prezradiť, čo je podľa teba ťažšie, ako to spočiatku vyzerá.

1. Surfovanie. Myslel som si, že dvadsať rokov praxe na skejtborde mi padne vhod, ale bolo mi to presne na dve veci. Len natiahnuť na seba neoprén ma stálo všetku energiu, ktorú som bol do tohto športu ochotný investovať. Nie, ďakujem.

2. Prestať jesť cukor. Je doslova vo všetkom, dokonca aj tam, kde by ste ho vôbec nečakali. Áno, šunka, o tebe hovorím.

3. Hrať na bicie. Myslel som si, že to bude jednoduché – proste len trieskaš do správnych bubnov v správnom čase. Bol som dosť vedľa. Aj napriek tomu, že mám nejaké základné hudobné znalosti, to znelo, akoby som ten bubon nechal kotúľať sa zo schodov.

4. Jazda na koni. Všetci si myslia, že je to len vysedávanie na konskom chrbte a všetku robotu vlastne odmaká to zviera. To je blbosť. Jazdenie na koni je fyzicky veľmi náročný šport, baby, ktoré to robia, majú nohy ako kulturistky, a to nehovorím o tom, že donútiť obrovského koňa robiť to, čo chceš ty, tiež nie je práve najľahšie.

Christine Benton / Unsplash (https://unsplash.com/photos/RbeWo7BSQW0)

5. Učenie sa nového jazyka. Povedal som si okej, zvládol si angličtinu, zvládneš aj francúzštinu, a dával som tomu maximálne dva roky. Dva roky prešli a jediné, čo viem po francúzsky povedať, je merde (dočerta).

6. Pískanie. Mám 23 rokov a ešte stále som neprišla na to, ako sa to robí.

7. Plánované tehotenstvo. Keď som mala dvadsať, tlačila som do seba jednu antikoncepčnú tabletku za druhou a bez srandy som sa bála vynechať čo i len jedinú, že v tú ranu ostanem tehotná. Prešlo pár rokov, vysadila som tabletky a čo sa stalo? Nič. Presne tak, absolútne nič. Teraz musím sledovať ovuláciu, plánovať pohlavný styk, brať rôzne doplnky stravy… fakt to nie je sranda.

8. Vrátiť sa na vysokú školu. Mal som 29, keď som sa rozhodol doštudovať a musel som sa vzdať všetkého, čo som mal rozrobené, aby som tak mohol urobiť. Samotné štúdium nie je náročné, ale všetko okolo toho a fakt, že som zase úplne bez peňazí… na to si človek len ťažko zvyká.

Nathan Dumlao / Unsplash (https://unsplash.com/photos/ewGMqs2tmJI)

9. Práca za pokladňou. Nikdy predtým som si neuvedomovala, ako to človeka duševne vycicia. Práca samotná je veľmi jednoduchá, no aj napriek tomu som každý deň chodila domov z práce ako zombie, frustrovaná a deprimovaná. Som rada, že som dala výpoveď, inak by som si úplne zničila mentálne zdravie.

10. Korčuľovanie na ľade. Kámo, sedemročné deti tam nacvičujú piruety, aké ťažké to asi tak môže byť?! Išiel som, spadol som, štyrikrát som sa treskol o mantinel, opäť spadol, tentoraz na hubu, a potom som si povedal, že na dnes športu stačilo. Precenil som sa.

11. Chudnutie. Menší príjem, väčší výdaj. To znie jednoducho. Až na to, že som na jedle závislá omnoho viac, ako som si kedy bola ochotná pripustiť.

12. Drepovať s jednou nohou vystretou pred sebou. Ak si sa ešte nikdy po motorickej stránke necítil ako chromý slon v porceláne, je načase to vyskúšať.

Gesina Kunkel / Unsplash (https://unsplash.com/photos/zQcHszXX9g4)

13. Napísať knihu. Och, jasné, že viem napísať román, deväťdesiattisíc slov je nič, hovorievala som si. A mala som pravdu. Napísať knihu je jednoduché. Ale napísať knihu, ktorú budú ľudia naozaj chcieť čítať? Podstatne ťažšie.

14. Zapliesť vrkoč. Viem štrikovať, háčkovať, tkať… ale zapliesť jeden poondiaty vrkoč?! Ani za ten svet.

15. Objednať sa k zubárovi. Mám 37, žijem sám, a teda nemám nikoho, kto by ma k tomu dotlačil. Som tu len ja a jeden hnusný pokazený zub, ktorý mi nedá spávať, a už niekoľko týždňov zbieram vnútornú energiu, aby som urobil jeden jediný telefonát.

16. Lyžovanie. Ktokoľvek, kto navrhoval tie príšerné topánky, dúfam, že skončíš v pekle.

Maarten Duineveld / Unsplash (https://unsplash.com/photos/pmfJcN7RGiw)

17. Pristrihnúť mačke srsť. Moja mačka je veľká pohoďáčka a videonávod, ktorý som pozeral, celý proces vykreslil ako päťminútovú záležitosť, pri ktorej sa človek ani nezapotí. Zapotí. Keď sme skončili, ja som bol doškriabaný od hlavy až po päty a prisahám, že keby niekto kompetentný zbadal ten jej nový účes, tak na mňa zavolá Slobodu zvierat.

18. Vypiť dostatok vody. Keď do seba naleješ dva a pol litra vody, si v podstate non-stop nalepený na hajzľovej mise.

19. Variť podľa receptu. Napozeral som si nejaké videá a naivne som si myslel, že v piatok svojimi delikátnymi cestovinami ohúrim frajerku. Namiesto toho som mal v piatok existenčnú krízu vďaka petržlenovej vňati. Očividne musím ešte veľa trénovať.

20. Urobiť žuvačkovú bublinu. Mám 18 rokov, za sebou niekoľko hodín skúšania… a stále nič.

Nik MacMillan (https://unsplash.com/photos/66ufHo7498k)

Zdroj: DopeDox / Reddit


Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
6
Uups
Haha Haha
51
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Problémy pri skúšaní oblečenia v kabínkach, ktoré máme všetci

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME