Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o divoké a zvrátené veci, ktoré si vypočuli úplnou náhodou

Keď máš sto chutí prepláchnuť si uši bielidlom.

Väčšina z nás má slúchadlá na ušiach 24/7, a hoci to odborníci neodporúčajú, predsa je to na niečo dobré. Aspoň ťa chránia pred perličkami, ako sú tieto. Ľudia na Reddite sa podelili o tie najzvrátenejšie veci, ktoré si kedy vypočuli úplnou náhodou, a pri niektorých si budeš želať, aby si tento článok ani nebol otvoril. Poďme si ich spoločne prečítať.

1. Sedel som na lavičke v parku, rovno vedľa chlapíka, ktorý horlivo telefonoval. Snažil som sa nepočúvať, čo hovorí, no potom z neho vypadlo: „Dobre, fajn, tak som sa vysr*l na podlahu. No a čo? Keby to bola rovno upratala, ako som jej povedal, tak by sme sa teraz nemuseli hádať.“ Ešteže som sedel, inak by to so mnou asi seklo.

2. Veľmi mierumilovne vyzerajúca babička v potravinách: „Táto rodina išla do dobrých sr*čiek, kým som bola v base.“

3. Tri slečny pri vedľajšom stole v reštaurácii značne nahlas rozoberali rande, na ktorom jedna z nich nedávno bola. Chalan očividne nebol dostatočne vysoký. Asi navždy si budem pamätať, ako povedala: „Bol taký nízky, že by mohol nosiť moje ritné polky ako klobúk. Mal som čo robiť, aby som sa nezačal rehotať.

4. Druhý stupeň základnej školy. Skupinka báb vedľa mňa debatovala tak nahlas, že bolo prakticky nemožné ich ignorovať. Jedna z nich úplne nonšalantne skonštatovala, že sa „pokúsi to decko zabiť energetickým nápojom a alkoholom“. Nemala viac ako trinásť.

Ľudia sa podelili o divoké a zvrátené veci, ktoré si vypočuli úplnou náhodou
Shutterstock

5. V autobuse som si vypočul asi 20-minútový telefonát. Žena vyplákavala svojej mame, že ženatý chlap, s ktorým má už niekoľko mesiacov pomer, ju začal podvádzať. Kto by to bol čakal, čo?

6. Prechádzal som hotelovou chodbou a z jednej z izieb som začul krik ženy, ktorá vrieskala na svojho (asi) manžela: „Nebolo by to skvelé, keby si začal plodiť deti, ktoré medzi sebou nesúložia?!“ Zmizol som odtiaľ ako smrad.

Mohlo by ťa zaujímať:

Zbláznili sme sa. Rozdávali sme EMEFKA Premium členstvo na mesiac úplne zadarmo

7. Započul som chlapa od nás z roboty (môže mať tak štyridsať), ako po telefóne hovorí svojej novej frajerke, že klamal mame o zmenách, aby mu strážila deti a oni spolu mohli ísť do hotela. Keď sa ho baba na druhej strane opýtala na jeho deti, otrávene odvrkol: „Nerozprávajme sa o mojich deťoch. Radšej mi povedz, čo so mnou urobíš, keď budeme sami.

8. Asi mesiac dozadu som stál na chodbe našej univerzity, keď okolo mňa prešiel chlapík, ktorý akurát telefonoval so svojím lekárom. Mal ho na reproduktore. Mal podozrenie, že chytil pohlavnú chorobu, a nechápe ako, keďže jeho priateľka je údajne panna. Prečo by niekto, preboha, riešil niečo takéto na verejnosti?!

Ľudia sa podelili o divoké a zvrátené veci, ktoré si vypočuli úplnou náhodou
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.