Nedeľa 7.8.2022
sk
Štefánia
cz
Lada
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o historky s kolegami, ktorí sa u nich dlho neohriali

Keď si ešte ani neprišiel a už máš na stole výpoveď...

Niekedy je ťažšie prácu si udržať, ako ju vôbec dostať, a títo ľudia mali možnosť presvedčiť sa o tom na vlastné oči. Na Reddite sa podelili o komické historky s (teraz už bývalými) kolegami, ktorí odišli tak rýchlo, ako prišli. A prečo? Nuž, to už si môžeš prečítať sám.

1. Počas úvodného školenia ukradol šéfovi peňaženku. Všetko bolo na kamere.

2. Chalan to vysokozdvižným vozíkom napálil rovno do požiarneho hydrantu. Zavolali sme jeho nadriadeného, ten mu chcel spraviť rýchlotest na drogy a on povedal, že určite neprejde. „Jedinú ampulku s čistým močom som minul dnes ráno.“

3. Robila som v bare a do tímu nám pribudla nová posila. Baba bola trochu zvláštna, ale znesiteľná. Raz po práci ostala v podniku a objednala si červené víno zmiešané s citronádou a ľadom (nepodstatné, ale už z toho je očividné, že nebola úplne normálna). Potom prišiel jej frajer. Pred všetkými kolegami a manažérom ho začala mlátiť, vyliala mu na hlavu pitie a odišla.

4. V rýchlom občerstvení so mnou pracoval mladý chalanisko, ktorý permanentne vymeškával služby. Vedúca z neho bola na nervy, lebo jej o tom nikdy nedal vedieť. Skrátka sa neukázal, a keď narýchlo nikoho nezohnala, musela robiť zaňho. Presne to sa stalo aj v ten deň. Ťahala zaňho službu, keď chalan zrazu napochodoval dnu aj so svojimi kamarátmi a objednali si u nej jedlo. Na mieste ho vyrazila.

5. Prvý deň, chalan stojí vedľa svojho auta a jačí: „Čo je toto za kreténa?“ Na margo pána, čo vedľa neho zaparkoval svoje Camaro, pričom sa jeho auta ani nedotkol. Ten pán bol náš generálny riaditeľ.

Ľudia sa podelili o historky s kolegami, ktorí sa u nich dlho neohriali
Shutterstock

6. Robím na stavbe. V ten istý deň sme nabrali dvoch nových chalanov, ktorí sa očividne poznali. Vedúci poslal jedného z nich po kávu, nakoniec išli obaja, lebo je toho vraj veľa. Vyzbierali od všetkých peniaze a už sme ich v živote nevideli.

7. Najali sme chlapíka, čo až na mieste zistil, že vo firme pracuje aj jeho bývalá frajerka. Otočil sa na päte, podpísal papiere a už ho nebolo.

Odporúčame prečítať:

Vtipné historky Slovákov, ktorí narazili na našich na naozaj nečakaných miestach

8. Jeden čas som pracovala v supermarkete. Kolega v zácviku vytiahol z akvária homára a prestrihol mu gumičky na klepietkach. Potom ho vrátil naspäť. Homár pozabíjal všetky ostatné homáre, čo s ním boli v akváriu, a chalan na konci zmeny odovzdával uniformu.

9. Nastúpil v pondelok, v piatok bol fuč. Pred očami nášho šéfa zrazil kolegu vysokozdvižným vozíkom. Napriek tomu sa snažil klamať, že to nebol on.

10. Na konci zaškolenia museli uchádzači vyplniť drobný (a pre toho, kto dával pozor, aj jednoduchý) test. Chalan nielenže nevedel správne odpovede, ešte aj navrieskal na babu, čo to tam mala na starosti, či to nemôže vypísať zaňho. „Nie,“ povedala mu. „Prečo nie?“ spýtal sa on. „Veď to zvládne aj cvičená opica.“

Ľudia sa podelili o historky s kolegami, ktorí sa u nich dlho neohriali
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť