Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 4.12.2022
sk
Barbora
, Barbara
cz
Barbora
, Barbara, Bára
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o historky z najhorších svadieb, na akých kedy boli

"Ženíchova matka dostala počas obradu abstinenčný záchvat."

Svadba by mala byť najkrajším dňom v živote, ale keďže človek mieni a pánboh mení, nie vždy to tak naozaj aj dopadne. Tieto príbehy sú toho jasným dôkazom. Svadobčania na Reddite sa podelili o tie najhoršie „oslavy lásky“, na ktorých kedy mali tú česť participovať, a ver tomu, že keby pocit trápnosti nadnášal, všetci zúčastnení by lietali jedna radosť.

1. Ženíchova matka mala dlhé roky problémy s alkoholom a pár dní pred svadbou sa s tým z ničoho nič rozhodla seknúť. Počas obradu dostala abstinenčný záchvat a musela ju odviezť sanitka.

2. Rozvedený otec ženícha začal počas svojho svadobného príhovoru básniť o tom, o koľko je jeho terajšia žena lepšia ako tá predchádzajúca. Minúty plynuli a on si stále išiel svoje – biele ženy nesiahajú Aziatkám ani po päty. V živote som si tak uprene nepozeral na topánky ako vtedy.

3. Bola to obrovská svadba, viac než tristo hostí. Nevesta mala už nejaký čas aférku s manželom svojej sesternice, ktorá síce niečo tušila, ale rozhodla sa počkať až na jej veľký deň, aby mohla chodiť od stolu k stolu a vytrubovať svadobčanom, aká je to štetka. Ženích tam len stál ako obarený.

4. Okrem mňa a mojej plus jednotky sa na recepcii nikto z pozvaných neukázal. Dokopy nás tam bolo asi osem… v obrovskej vyzdobenej sieni s kvantom jedla a dekorácií, čo museli stáť celý majetok. Bolo mi ich ľúto.

Shutterstock

5. Minulé leto sa mi vydávala kolegyňa. Jej otec v deň svadby zomrel na infarkt a jej rodina ju aj napriek tomu dokopala, aby nič nerušila, lebo to stálo veľa peňazí. Bolo to trápne, silené a nikto nezvládol obrad bez plaču, dokonca ani oddávajúci. A dojatie s tým nemalo nič spoločné.

6. Neboli tam žiadne stoličky. Všetci len tak postávali, držali si taniere s hlavným jedlom v rukách a obzerali sa naokolo, či si z nich mladomanželia robia srandu, alebo to myslia vážne. Napokon ma vyslali, aby som sa išiel opýtať, kde v pekle sú všetky stoličky. S malou dušičkou som teda išiel za nevestou. „Oh, stoličky? Za tie bolo treba priplatiť.“

Odporúčame prečítať:

Ľudia si zaspomínali na trápne posteľné akcie, za ktoré sa dodnes hanbia

7. Bol som tam ako čašník. Ženíchov svedok sa ožral ako prasa, vyštveral sa na pódium a počas svojho slávnostného prejavu teatrálne oznámil, že miluje nevestu a dva dni dozadu ju u seba doma ohol na kuchynskej linke. Open bar: 1. Ženíchov svedok: 0.

8. Nevestin otec, ktorý ju mal odprevadiť k oltáru, meškal 45 minút. Kým sme čakali, v priestoroch sa pokazila klimatizácia. Vonku bolo vyše tridsať stupňov, miestnosť bola naprataná ľuďmi a všetci sme mali pocit, že zakapeme od tepla. Klimatizácia očividne nejako súvisela aj s chladením v chladničkách, kvôli čomu sa väčšina jedla pokazila.

Prežil len šalát a špagety, čo nestačilo ani pre polovicu hostí. Väčšina svadobčanov to zabalila hneď po prvom tanci, obidve tety nevesty odpadli a museli zasiahnuť zdravotníci. Nevesta plakala v kúte.

Shutterstock

9. Svadba mojej sesternice. Strýko sa spil pod obraz boží, odišiel na záchod a s panikou v očiach vybehol von, že naňho ide infarkt. Vraj sa nemôže vystrieť. Spoiler alert – nešiel naňho infarkt. Keď si zapínal nohavice, zapol si gombík z košele do dierky od nohavíc, a preto sa nevedel vystrieť. Bolo by to vtipné… keby sme neboli uprostred svadobnej hostiny.

10. Nevesta neprišla. Bola to svadba môjho bratranca, takmer päťsto hostí, ktorým oznámil, že hoci nevesta neprišla, všetko je zaplatené a kto má záujem o hostinu, je stále vítaný. O dva roky neskôr si zobral inú.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť