Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o hlášky z prvých rande, po ktorých zobrali nohy na plecia

"Milujem ťa" na prvom rande fakt počuť nechceš.

Slová majú veľkú moc a niekedy ich stačí skutočne málo, aby si pochopil, že človek stojaci pred tebou nemá tak celkom všetkých päť pohromade. Títo ľudia z Redditu o tom vedia svoje. Na sociálnej sieti sa podelili o výroky potenciálnych partnerov z prvých rande, ktoré ich definitívne utvrdili v tom, že žiadne ďalšie nebude. Poď si ich spoločne s nami prečítať.

1. Povedal, že si ma vybral, lebo „nie som až taká atraktívna“. Vraj randí len so ženami, ktoré ho neohrozujú, lebo sa vo vzťahu potrebuje cítiť nadradene. Na druhú stranu, oceňujem jeho úprimnosť – ušetrila mi kopu času.

2. Všetko išlo ako po masle, až dokiaľ mi pri rozlúčke nepovedala: „Nevolaj mi, prosím. Manžel mi kontroluje telefón.“ Nie, fakt som netušil, že je zadaná.

3. Nielenže rozprávala o svojom ex, ešte ho aj nazvala žgrlošom, lebo ju brával na večeru „len“ dva až tri razy do týždňa a zvyšné dni jej varil. Poctivá domáca strava je očividne len pre chudákov.

4. „Všetko, čo mi povieš, pridám na Instagram. Chcem, aby mi moji sledovatelia poradili, čo s tebou.“ Keď som otriasol počiatočný šok a uistil sa, že sa mi to fakt len nesníva, odišiel som „na záchod“ a už som sa nevrátil.

Ľudia sa podelili o hlášky z prvých rande, po ktorých zobrali nohy na plecia
Shutterstock

5. V bare číslo jedna sme sa skvelo bavili, tak sme sa rozhodli presedlať na bar číslo dva, v ktorom sa aj tancuje. Začala sa vysmievať cudzej žene na parkete, ktorá nerobila nič zlé, len tancovala a užívala si svoj večer. Dokonca začala lakťom drgať do náhodných ľudí naokolo a ukazovať na danú ženu prstom. Mal som sto chutí od hanby sa prepadnúť. Veľmi rýchlo som to tam zabalil.

6. V profile na zoznamke mal napísané, že je slobodný a bez záväzkov. Po (inak celkom úspešnom) rande mi povedal, že ma nemôže pozvať k sebe domov, a keď som chcela vedieť prečo, odpovedal: „Stále bývam s mamou. Keďže musím všetkým trom bývalým platiť alimenty, na nájom mi toho veľa nezostáva.“ Skoro mi oči vypadli.

Odporúčame prečítať:

Slovenka o tom, aké je to byť v 31 rokoch pannou: Cítim beznádej, zlyhanie aj hanbu. Túžby po rodine sa nechcem vzdať, no každým dňom sa mi zdá vzdialenejšia

7. Začal mi rozprávať o pánskej jazde so svojimi kamošmi. Počúvala som to len tak na pol ucha, keď z neho zrazu vypadlo: „A potom môj kamoš XY povedal: ‚Počkaj, až si tie kravy uvedomia, že ich neškrtíme preto, že sa im to páči!'“ Následne sa začal rehotať ako zmyslov zbavený. Chvíľu mi trvalo, kým som vstrebala, čo práve povedal, no keď sa tak stalo, v sekunde som bola na odchode.

8. „Mením kamarátov každé tri týždne. Ľudia ma totiž zvyknú rýchlo omrzieť.“ To nie je úplne to, čo chce človek počuť na prvom rande. Prakticky mi oznámila, že ma o tri týždne vymení za niekoho nového.

Ľudia sa podelili o hlášky z prvých rande, po ktorých zobrali nohy na plecia
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.