Ľudia sa podelili o ich najbizarnejšie príhody s autami a šoférovaním

„Dala som svoje auto do servisu. Ten servis vyhorel, aj s mojím autom.“

Zdroj: William Krause / Unsplash

Život šoféra je nepredvídateľný, pretože nikdy nevieš, čo sa ti za volantom pritrafí tentokrát. Práve preto sú príhody z tohto prostredia tie najvtipnejšie. Svojich fanúšikov sa na ne na Twitteri opýtal Jimmy Fallon a my sme vám tie najabsurdnejšie z nich zozbierali v dnešnom článku.

1. Mala som 16 a naši nenávideli môjho frajera. Tak mi na narodeniny dali krikľavo ružového Mustanga ročník 1965 s mojím menom vygravírovaným cez celý kufor, aby všetci v našom meste vedeli, že to je moje auto a hlásili našim, kde presne a s kým sa práve nachádzam. Bol to diabolský plán.

2. Bola som na nákupe. Po polhodine hľadania auta na parkovisku som kontaktovala políciu a v panike hlásila, že mi ukradli auto. Po tom, čo dorazili na miesto, im trvalo presne päť minút zistiť, že som si minulý týždeň kúpila nové auto a že vlastne hľadám to nesprávne.

3. Mal som trinásť a akurát sme boli s otcom vyzdvihnúť naše nové šteniatko, dalmatínca. Cestou domov sme sa zastavili na čerpacej stanici a otcovi sa podarilo namiesto benzínu natankovať diesel. Polku noci sme čakali, kým nás niekto príde zachrániť – len otec, šteniatko a ja. Na počesť toho zážitku sme sa rozhodli psa pomenovať Diesel, nech tatko už nikdy nezabudne, aké palivo má vlastne tankovať.

4. Dala som svoje prvé auto do servisu, nech sa mi pozrú na nejaké drobnosti. Ten servis vyhorel. A moje autíčko s ním.

5. Nedávno som šoférovala v noci, zastavila pred domom a potme sa snažila otvoriť dvere do garáže. Nič, ani sa nepohli. Bez srandy som desať minút zúfalo sedela v aute a snažila sa zistiť, prečo sa tie dvere neotvárajú, a keď som konečne vystúpila z auta… tak som zistila, že parkujem pred susedovou garážou.

6. Keď som mal 19, boli sme s kamarátom nakupovať. Cestou naspäť sa mi pod kolesá prirútila splašená hus, a ani neviem ako, bolo po nej. Pierka lietali všade, čelné sklo som mal celé od krvi a jačiac sme sa valili ďalej. Bola to scéna ako z béčkového hororu, čistá katastrofa. Odpočívaj v pokoji.

7. Môj otec si raz objednal taxík, aby ho vozil po parkovisku v obchodnom dome a pomohol mu nájsť naše auto.

8. Pred pár rokmi som havarovala. Cez otvorené okienko mi do auta vliezol pavúk, gigantický huntsman, a ja som v snahe striasť ho preč vrazila do dvoch ďalších áut. Aktivovali sa mi všetky airbagy a auto skončilo na šrot. O hodinu neskôr sa mi ten bastard totálne vysmial, keď mi len tak vyliezol z auta a s pokojom Angličana odkráčal preč.

9. Keď som bola menšia, našim sa na aute pokazili stierače a neboli ochotní ich dať opraviť. Namiesto toho na ne mama priviazala šnúrku od topánok a ťahala za ňu celú cestu vždy, keď pršalo. Vraj to mala ako kardio.

10. V prvom ročníku na výške sa mi podarilo autom vraziť do cyklistu. Okamžite som ho vybehla ratovať a zistila, že je to môj profesor. Som celkom rada, že sa mi tú školu napokon podarilo dokončiť.

11. Moja niekdajšia babysitterka mala starého chrobáka od Volkswagenu s obrovskou hrdzavou dierou nad kolesom. Vždy, keď pršalo, voda cez dieru striekala dnu. Keď som neposlúchala, nútila ma pri nej sedieť.

12. Hodinu som cestovala domov a desať minút od môjho domu som si všimla, že mám na spätnom zrkadle hada. Nemala som ani poňatia, odkiaľ sa vlastne vzal. Išla som osemdesiatkou a on sa držal ako kliešť, nie a nie sa pustiť. Nechcela som zabočiť ku mne do ulice.

13. Na prvom rande s dievčaťom, ktoré sa mi strašne páčilo, som ani za ten svet nevedel odísť autom z parku. Nech som robil, čo som robil, auto sa nechcelo hnúť. Až po niekoľkých minútach mi docvaklo, že mám zatiahnutú ručnú brzdu. Ale s tým dievčaťom som sa napokon oženil, takže to zas až tak katastrofálne nedopadlo.

14. Moja žena sa cestou domov úspešne vyhla výtlku. Super. Len škoda, že pri tejto činnosti to napálila rovno do mestských smetiakov. Trošku menej super.

15. Keď som sa prvýkrát učila tankovať, mala som asi šestnásť. Bola tma a pršalo. Akosi mi nikto neprezradil, že keď to klikne, znamená to, že nádrž je plná a mám prestať tankovať. Tak som pokračovala a keďže zem bola už predtým mokrá, nevšimla som si, že sa mi benzín valí z nádrže von. Museli po mne na chvíľu uzavrieť benzínku, aby to všetko upratali.

16. Toto je stôl na beer pong, ktorý sme sa múdro rozhodli prevážať v mojom Jeepe. Keď sme dorazili do finálnej destinácie, dvere sa zasekli a stôl sme nevedeli vybrať. Jazdila som s ním celé týždne.

17. Neviem parkovať. Som v tom naozaj príšerná. Raz som pred obchodom zaparkovala príliš blízko susedného auta a v snahe dostať sa von a nepoškriabať ani jedny dvere, som si do tých svojich privrela prsník. Bolelo to ako fras.

18. Išla som do kina s kamarátmi a rýchlo som si odskočila na toaletu. Spadli mi do nej kľúče do auta a automatické splachovanie ich vyslalo naprieč potrubím skôr, ako som vôbec stihla zareagovať. Ale film bol fajn…

19. Dodnes si pamätám pokazené auto môjho otca, ktoré nechcelo jazdiť inak, ako na spiatočke. Raz sme cúvali až k nemu do práce. Pätnásť kilometrov. Toto sa naozaj môže stať len v Texase.

20. Začalo sa mi dymiť spod kapoty a ja som si naivne myslela, že sa mi len prehrial motor. Zobrala som psa, ktorý sedel na zadných sedačkách, naspäť domov. Počula som divné zvuky, tak som vykukla z okna a zbadala svoje auto. V plameňoch.

Zdroj: Jimmy Fallon / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
9
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Majstrovské 3D graffiti menia kusy betónu a opustené budovy na geniálne umelecké diela


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME