Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 8.2.2023
sk
Zoja
cz
Milada
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o komické prípady, keď im malé deti zdevastovali sebavedomie

Deti vedia občas zaťať rovno do živého.

Ak je niekto, kto si servítku pred ústa rozhodne nekladie, tak sú to malé deti. Čo na srdci, to na jazyku a je im tri-päť, že ťa po ich slovách oblial studený pot. Títo ľudia z Redditu vedia, o čom je reč. Na sociálnej sieti sa nedávno podelili o uštipačné poznámky, ktoré si od detí vypočuli a ktoré ich sebavedomiu teda vôbec nepadli vhod. Poďme si ich teda prečítať.

1. Môj otec: Ako také malé nožičky unesú takú múdru hlavičku?
Mladšia sestra: Asi tak, ako tvoje malé nožičky unesú to tvoje veľké brucho.

2. Nedávno som bol na jednom posedení a skupinka dospelých nahlas debatovala o tom, ako sú niektorí ľudia (vrátane malých detí) neskutočne hlúpi. Zatiaľ čo ich deti boli rovno vedľa nich. Chvíľu tam len tak postávali a potom jedno z nich povedalo: „Viete, ja aspoň viem, že som hlúpy.“ Chcel som ho potľapkať po chrbte.

3. V dvadsiatke som mal stále príšerné akné na tvári. Pracoval som v potravinách, keď raz k pokladni prišla pani aj s dcérkou a malá sa ma pýta: „Prečo máš na tvári toľko chrobáčikov?“ Mal som čo robiť, aby som sa nezosypal.

4. Počas vysokej som vypomáhal s prvákmi na základnej škole. „Máš deti?“ spýtal sa ma raz jeden z nich a ja som mu povedal, že nie. „A manželku?“ Povedal som, že nie. „Tak s kým teda bývaš?“ pokračoval a ja som odpovedal, že s rodičmi. „Aha, to je zvláštne. Myslel som si, že si dospelý.“ Auč.

Ľudia sa podelili o komické prípady, keď im malé deti zdevastovali sebavedomie
Shutterstock

5. Raz som začul, ako malé dievčatko hovorí svojej mamine: „Mami, ja som si myslela, že muži nemôžu byť tehotní.“ Mal som obrovské pivné brucho a solídny nábeh na alkoholizmus, no vďaka tomuto komentáru som obmedzil konzumáciu alkoholu a začal sa o seba viac starať. Bolo kruté počuť to, no to dievčatko mi možno zachránilo život.

Odporúčame prečítať:

K nájdeniu zosnulej Terézie sa vyjadril už aj jej priateľ. Verejnosti posiela takýto odkaz

6. Moja 11-ročná sestra jednému môjmu kamarátovi: „Vieš, že ak by si zjedol včelu, mal by si viac mozgov v bruchu ako v hlave?“

7. Včera ku mne podišla moja 6-ročná dcérka, skúmavo si ma premerala pohľadom a opýtala sa: „Maminka, prečo máš chlpy pod nosom? Sú to fúzy?“ Radosť byť rodičom. Naozaj radosť.

8. Pracujem v zdravotníctve a pár rokov dozadu som robil prednášku akýmsi piatakom. Jeden žiak vyzeral, že ho to celkom zaujíma, tak som sa ho opýtal, či by v budúcnosti nechcel byť záchranárom. „Chcel, ale radšej budem podnikať. Potrebujem z niečoho platiť účty.“

Ľudia sa podelili o komické prípady, keď im malé deti zdevastovali sebavedomie
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť