Ľudia sa podelili o kruté momenty, keď zistili, že ich polovičky podvádzajú

Toto nechce zažiť nikto…

Zdroj: Shutterstock

Randiť môže hocikto. Keby to bolo podmienené psychologickou prehliadkou, možno by to na svete vyzeralo úplne inak (a možno by sme do roka vymreli), ale keďže nie je, človeku neostáva iné, než sa zmieriť s tým, že skôr či neskôr narazí na kreténa, ktorý mu zlomí srdce. Lebo tak to v dnešnom svete očividne chodí.

Títo ľudia s tým majú bohaté skúsenosti. Na Reddite sa podelili o kruté momenty, keď zistili, že sú im ich polovičky neverné, a teda rozhodne to nebolo nič príjemné. Ako keby nestačilo, že sa ti vidina šťastnej budúcnosti pred očami zrútila ako domček z karát, naozaj pri tom musí byť ešte aj cudzia prostitútka? Nuž, veď prečítaj si sám.

1. Boli sme uprostred večere, keď jej zrazu zazvonil mobil. Zdvihla a ostala biela ako stena. Keď som sa jej opýtal, čo sa stalo, odpovedala mi: „Môj snúbenec mal autonehodu a zomrel.“ Od toho dňa som ju nevidel.

2. Napísala mi známa, či nevybehneme von, keď som už teraz single. Nechápal som, o čom točí. Potom z nej vypadlo, že videla moju (teraz už ex) frajerku oblizovať sa na ulici s cudzím chlapom, tak automaticky predpokladala, že už nie sme spolu. Asi mala pravdu.

3. Bez srandy nám v jeden pekný podvečer zaklopala na dvere prostitútka. Ledva som stihla otvoriť, už stála uprostred obývačky a jačala na môjho muža, že ak jej okamžite nedoplatí za posledné „sedenie“, nabudúce pošle svojho pasáka. V živote som sa viac nehanbila.

4. Napísala mi baba na Instagrame. Už predtým som mala pochybnosti, ale žiadny reálny dôkaz, a tak som to vždy nechala plávať. Až dovtedy. Baba mi poslala screenshoty ich konverzácií aj s fotkou jeho prirodzenia oproti veľmi špecifickým kachličkám, ktoré máme v kúpeľni. Nemohol povedať, že nie je jeho. Vtedy sa už naozaj nemal na čo vyhovoriť.

Shutterstock

5. Bola som na policajnej stanici zaplatiť zaňho kauciu. Ani som nevedela, za čo ho zavreli. Bol alkoholik (a ja naivná krava), tak som automaticky predpokladala, že zase šoféroval ožratý, a prešla som rovno na vypisovanie formulárov. Bola som asi v polovici, keď sa za mnou objavila ženská a chcela, aby ju niekto odviedol za mojím frajerom.

Policajt sa jej opýtal, aký má k nemu vzťah. „Som jeho frajerka,“ odpovedala a ja som neverila vlastným ušiam. Otočila som sa a požiadala ju, aby to zopakovala. „Oh, ty musíš byť xy. Predpokladám, že ti o mne nepovedal.“ V skratke, zároveň so mnou udržiaval ešte vzťah so ženou, ktorá by mi mohla byť mamou. Mal súdny zákaz približovať sa k nej. V to ráno ho porušil a preto skončil za mrežami. Kauciu som nezaplatila.

6. Raz som prišiel skôr z práce. Cudzí chlap ju prášil u nás v posteli. Myslel som si, že takéto veci sa dejú len vo filmoch, ale očividne som sa mýlil…

7. Zistila som to až po rozchode. Náhodou som stretla jeho ďalšiu ex, dali sme sa do reči a celkom sa skamarátili. Ako sme si začali rozprávať historky zo vzťahov, zistili sme, že niektoré časové údaje sa prekrývajú. Nebolo to práve dvakrát príjemné.

8. Našla som mu v nočnom stolíku veľmi kvetnatý milostný list, plný erotických detailov. Nebol odo mňa. Sme svoji 15 rokov.

Shutterstock

9. Chodili sme spolu osem mesiacov. Na narodeniny jej prišla obrovská kytica ruží podpísaná mužským menom. Povedala mi, že to je len známy, ale keďže to bol deň, keď som mal po prvý raz stretnúť jej rodičov, a pár dní dozadu mi konečne povedala, že ma miluje, nechal som to tak. Oslávili sme narodeniny aj s jej rodičmi, prespal som u nej a ráno som odišiel do práce.

Po práci som jej napísal, kedy má najbližšie čas. Vtedy sa ma rozhodla informovať, že chalan zo včerajška nebol len kamarát. Bol to jej snúbenec, s ktorým je už 5 rokov a s ktorým sa teraz sťahuje na opačný koniec Štátov do domu, čo pre nich kúpil. Tak skoro teda asi mať čas nebude.

10. Zavolala mi jeho sestra (ktorú som nikdy predtým nevidela), aby mi povedala, že kým bol u nich na návšteve, prišla jeho exmanželka a rozhodli sa k sebe vrátiť. Aspoň jeden zo súrodencov sa narodil s chrbtovou kosťou.

11. Deň pred Silvestrom mi povedal, že mu zomrel dedko, takže odchádza mimo mesta, aby strávil nejaký čas so svojou rodinou. Na Nový rok postol na Instagram fotku so ženou s popisom „moja láska, môj život“. Bola to jeho snúbenica. Snúbenica, ktorá som určite nebola ja. A len tak mimochodom, jeho dedko bol úplne v poriadku.

12. Akurát sme boli uprostred sťahovania, keď som zistila, že svojej ex každý mesiac posiela peniaze na nájom. Opýtala som sa ho, čo to má znamenať, a vtedy mi predostrel svoju brilantnú ideu: „Myslel som, že by sme v našom novom dome mohli bývať všetci traja spolu. Veľká šťastná rodina, chápeš?“ Nie. Nechápala som.

Shutterstock

13. Niekoľko týždňov predtým, ako som to zistila, mal autonehodu. Dopadol dosť zle, pretože nemal pás. Jeho brat mi povedal, že nemal pás, lebo ho na zadných sedadlách orálne uspokojovala nejaká cudzia čajka. Nebudem klamať, značne ma to šokovalo.

14. Z ničoho nič sa začal bozkávať s mojou najlepšou kamarátkou. Priamo predo mnou. Neboli sme na párty, neboli sme opití, nebola to žiadna pravda-odvaha, nič. Jednoducho sa začali bozkávať a ja som sa tam skoro povracala.

15. Mala som veľmi bolestivú infekciu močového traktu. V nemocnici som odovzdávala vzorku moču a povedala som si, že keď už som tam, dám si pre istotu urobiť aj nejaké iné testy. Bola som pozitívna na chlamýdie. 

16. Zaspala, kým si prezerala svoje „trofeje“. Screenshoty z textingu s mužmi od výmyslu sveta. Ležal som vedľa nej…

Shutterstock

Zdroj: Johnnybrar / Reddit 

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
76
Fuuj
Fňuk Fňuk
9
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
14
Uups
Haha Haha
22
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
21 zaujímavých faktov v ilustrovanej podobe, ktoré ťa (ne)príjemne prekvapia


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME