Ľudia sa podelili o momenty, keď ich ostatní pristihli pri niečom maximálne trápnom

„Len som si tam tak ležal ako jeden gigantický ľudský sendvič, keď zrazu do izby vbehla moja mama…“

Zdroj: Eleven Production

Čo je najlepším liekom na príšerný deň? Ibalgin, paralen alebo nebodaj trieskanie hlavou o stenu? Nie, nie a určite nie. Je to škodoradosť. Lebo bez ohľadu na to, čo za katastrofy sa ti dnes udiali, pri čítaní týchto trápnych príbehov, ktoré sme zozbierali z Redditu, sa ti nepochybne uľaví.

Ľudia sa v nich podelili o momenty, keď ich ostatní pristihli pri niečom enormne trápnom… a tebe bude trápne ešte aj za nich.

1. Jedno ráno som sa zobudil strašne skoro, okolo piatej a bez budíka. Sám som bol z toho prekvapený a nevedel som, čo s toľkým časom robiť… tak som nadvihol matrac a ľahol si medzi neho a konštrukciu postele.

Len som si tam tak ležal ako jeden gigantický ľudský sendvič, keď zrazu do izby vbehla moja mama. Bola extrémne zmätená a ja sa jej ani nečudujem. Nevedel som, ako jej to vysvetliť, lebo som sám nevedel, čo to vlastne robím. Opýtala sa ma, či som v poriadku a keď som povedal, že nie, radšej odišla.

2. Behal som po schodoch po všetkých štyroch len v trenkách. Hral som sa, že som vlkolak. Akosi som si nevšimol, že ma medzičasom prišiel pozrieť môj najlepší kamoš a vbehol som hlavou rovno do jeho rozkroku.

3. Mal som asi desať, čo bolo akurát to zvedavé obdobie, keď som sa začal zaujímať o sex. Nič som o ňom nevedel, tak som sa ho rozhodol vyhľadať v slovníku. Kto mohol tušiť, že akurát v tej sekunde do izby vojde moja brutálne konzervatívna mama a takmer dostane infarkt. Snažil som sa predstierať, že som hľadal niečo iné, no ona presne videla, aké slovo na mňa zo slovníka číha. Povedal som, že to bol omyl a že som asi dyslektik, tak som to zle prečítal.

4. Objednal som si prvé okuliare, v ktorých človek môže vidieť v tme a nechal som si ich doručiť do práce (susedia by určite išli skúmať, čo za magický balík mi to prišiel pred dvere). Bol som strašne zvedavý, či fungujú a rovno som ich išiel vyskúšať. V práci mám len jednu jedinú miestnosť, kde je úplná tma – mužské toalety.

Tak som sa tam zavrel, nechal zhasnuté svetlo a rozhodol sa zázračné okuliare otestovať. Fungovali. Lenže potom na záchody vtrhol môj kolega, zasvietil svetlo a ja som skoro dostal infarkt. Keď uvidel, ako tam v úplnej tme pobehujem s divnými okuliarmi na hlave, dostal skoro infarkt aj on. Šéf si ma potom zavolal na koberček. Kolega mal očividne strach o moje psychické zdravie a celú historku mu zavesil na nos.

Awkward What Are You Doing GIF by Chloe x Halle - Find & Share on GIPHY

5. Moju babku raz kuriér načapal, ako si na sedačke obhrýza nechty na nohách. Mala otvorené dvere na verandu, tak kuriér aj s balíkom vošiel dnu… a našiel ju tam pri tejto negustióznej činnosti.

6. Och, bože, nerád na toto spomínam. Mal som asi dvanásť a bol som s mamou v aute. Aby ste si to vedeli predstaviť, bola to veľká dodávka s tromi radmi sedadiel – moja mama šoférovala a ja som v druhom rade sedel rovno za šoférovým sedadlom, takže ma „nemohla“ vidieť. Uprostred cesty sa mi z ničoho nič postavil a ja som dostal brilantný nápad – budem sa tváriť, že tiež šoférujem a používať svojho kamoša v pozore ako prevodovku. Samozrejme, že si to mama všimla a ja som sa hádam nikdy necítil trápnejšie.

7. Som „petsitterka“, takže opatrujem ľuďom zvieratká, a keďže viac času ako s ľuďmi trávim práve s ich domácimi miláčikmi, občas sa jednoducho cítim osamelo. Aby som potlačila tento pocit, tvárim sa, že vedia rozprávať a rozprávam za nich. Rozprávam sa s hračkami, s ktorými sa hrajú, s predmetmi, ktoré kúšu, občas aj sama so sebou… a veľmi často stojí majiteľ za rohom a tieto moje trápnosti počúva. Teraz mi to je už viac-menej jedno, ale keď sa to stalo prvýkrát, skoro som sa od hanby prepadla.

8. Mal som kolegu, ktorý bol platonicky zamilovaný do jednej našej kolegyne už celé veky, no bolo to také nevinné, že nám to bolo všetkým jedno. No potom sa jedného dňa daná kolegyňa vrátila skôr z obedu… a našla ho čuchať jej stoličku. Šéf ho následne preradil na inú pobočku.

Awkward Hide GIF by TipsyElves.com - Find & Share on GIPHY

9. Hádal som sa sám so sebou. Teda, nie so sebou, hádal som sa akože s niekým iným, ale ten človek tam nebol a ja som stál pred zrkadlom a vlastne to vyzeralo, že sa ako psychopat hádam sám so sebou. Divoko som artikuloval, mával okolo seba rukami a tváril sa strašne vážne… keď sa vtom otvorili dvere a ja by som sa najradšej prepadol. Odvtedy si tieto hypotetické hádky nechávam do sprchy, keď som doma sám.

10. Raz sme išli s frajerkou von, no len čo sme vytiahli päty z domu, uvedomila si, že si niečo zabudla. Vrátila sa teda dovnútra a ja som čakal vonku. Bývame v jednom z tých dvojdomov, kde jedna polovica patrí jednej rodine, druhá druhej a obaja majú spoločnú záhradu. Na tejto spoločnej záhrade mal náš sused odparkovanú motorku.

Kedže som sa nudil, zo srandy som si na ňu opatrne sadol, a potom počul, ako za mnou buchli dvere. V domnienke, že sa vrátila moja frajerka a že ju trošku pobavím, som sa začal nakláňať zo strany na stranu, kričať „vrrrrm, vrm“ a tváriť sa, že na nej jazdím. Nepočul som však žiaden smiech, tak som sa otočil dozadu… a ocitol sa tvárou v tvár tomu susedovi, ktorý nebol dvakrát nadšený, že mu sedím na motorke.

11. Raz oproti mne na ulici kráčal starček v klobúku. Keď prechádzal popod stromy, jeden z konárov mu klobúk nabral a ostal tam visieť. Vrátil sa preň, opäť si ho nasadil na hlavu a nahnevane skonštatoval: „Ja sa pomstím!“ A potom tomu stromu urval jeden konár a odišiel preč.

12. Ex priateľka ma nachytala hrať na jej mačku, akoby to bolo bendžo. Predné packy som držal v jednej ruke a druhou jej prechádzal po brušku, akoby to boli struny, plus som si pri tom všetkom dosť nahlas pospevoval. Tak nahlas, až sa prišla do izby presvedčiť, čo to tam stváram. Po otvorení dverí nasledovala dlhá trápna pauza a následne zo seba veľmi neochotne vysúkala: „Ty sa… tváriš… že je moja mačka gitara?!“

Uh Oh Do Not Want GIF by Katelyn Tarver - Find & Share on GIPHY

13. Mal som trinásť alebo štrnásť. Bol som vo svojej izbe, okno otvorené dokorán a zrazu mi napadlo, ako asi budem vyzerať, keď budem niekoho bozkávať. Čo bude to potenciálne dievča vidieť? Čo keď budem vyzerať ako idiot? Musím si to nacvičiť… a tak som išiel ku skrini, na ktorej bolo veľké zrkadlo a začal ho bozkávať.

Každých pár sekúnd som otvoril oči, aby som skontroloval, ako pri tom vyzerám, a keď som ich otvoril posledný raz, zazrel som v odraze vydesený pohľad svojho brata. Začal som kričať, skrčil som sa dole na zem a odmietal sa dobrú hodinu postaviť.

14. Raz som vošiel na školské záchody a v domnienke, že som sám, som sa oprel rukami o stenu, nahol sa dopredu a vypustil monštruózny prd. Keď som sa otočil, uvedomil som si, že niekde uprostred mojej úľavy učiteľ otvoril dvere a teraz tam len tak stál, neschopný sformulovať vetu, ktorá by celú situáciu aspoň ako-tak odľahčila.

15. Kráčal som smerom k vonkajšiemu košu na odpadky, vrece plné hnusu v ruke. Druhú ruku som mal zastrčenú v mikine tak, že vyzerala ako krídlo. Začal som svojím imaginárnym krídlom akože mávať a pomaly sa hýbať smerom vpred, zatiaľčo som si opakoval: „Lietam v kruhu, lietam v kruhu.“

Potom mi ale došlo, že keby som mal naozaj iba jedno krídlo a na tejto strane, tak by som lietal predsa opačne. A tak som si začal opakovať: „Lietam v kruhu, ale zlým smerom.“ Vyhodil som smeti, vrátil sa domov a zistil, že ma celá rodina pozorovala z okna.

16. Moja žena ma požiadala, aby som jej pomohol s prípravou kamarátkinej baby shower, keďže jej druhá kamarátka na poslednú chvíľu vycúvala. Na starosť som dostal hru „špinavá plienka“, ktorá sa hrá nasledovne: niekoľko odbalených čokoládových tyčiniek jednej značky sa pomačká na kašu (že to vyzerá ako rozpľasnuté h*vno), napchá sa do plienky a budúca mamička potom chodí od plienky ku plienke a háda názov použitej čokoládovej tyčinky.

Keďže som sa o tom dozvedel neskoro, musel som to pripraviť v práci. Myslel som si, že už všetci odišli, tak som si na kancelársky stôl rozložil niekoľko plienok a začal do nich tlačiť čokoládu. Akurát som mal v ruke obrovskú guču hnedej hmoty, predo mnou niekoľko plienok s rovnakým obsahom, keď sa rozleteli dvere a v nich stál môj šéf. Pozeral na mňa asi desať sekúnd, ktoré plynuli ako roky a bez slova odišiel. Nikdy viac sme sa o tom nebavili.

Embarrassed Miley Cyrus GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: 1982throwaway1 / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
24
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Hotel ponúka neštandardnú službu, ktorá poteší všetkých milovníkov psov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME