Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o momenty, keď ich totálne strápnili vlastní rodičia

"Namiesto pršiplášťa mi priniesol záchrannú vestu."

Ak je niekto, kto ťa dokáže strápniť ešte väčšmi ako ty sám, tak sú to práve tvoji rodičia. Títo ľudia z Redditu by o tom vedeli rozprávať… a že to aj urobili. Na sociálnej sieti sa podelili o ponižujúce momenty, ktoré z hlavy len tak ľahko nedostanú. A komu za ne vďačia? No predsa svojim rodičom.

1. Na strednej som prišla našim predstaviť svojho prvého frajera a moja mama ho poprosila, nech mi odnesie do izby čistú bielizeň. Boli to jedny nohavičky s potlačou High School Musical. On to bral v pohode, ale ja som sa od poníženia rozplakala.

2. V poslednom ročníku na vysokej som si našiel brigádu. Šéf mi ponúkol, že po skončení školy k nim môžem nastúpiť na plný úväzok. Ešte som sa ani nestihol vyjadriť, už mi volal, že ho kontaktoval môj otec a pýtal sa ho, či je v poriadku, že ešte študujem. Ani neviem, ako našiel jeho číslo, no keď mi to šéf oznámil, skoro som sa od hanby prepadol.

3. Keď som mala 8, bola som posadnutá filmom Charlieho anjeli a na karneval som chcela ísť za Drew Barrymore v tom modrom overale. Moja mama mi ho ušila. Ako osemročná som nemala čím vyplniť ten veľký výstrih, tak sa mamina rozhodla, že doň našije obrovské umelé prsia. Celý karneval som mala ruky prekrížené na hrudi a ešte dnes ma pri fotkách z toho dňa striasa.

4. Prišla som domov ukázať frajera a môj otec, značne ovplyvnený filmom Bad Boys 2, sa rozhodol hrať drsniaka. Nalial do prázdnej fľaše od whisky ľadový čaj, medzi dverami ju pred ním stiahol a potom fľašu odhodil „za seba“. Pristala mu na hlave, on skončil na pohotovosti s otrasom mozgu a ja s prezývkou „tá, čo má šialeného fotra“. Dnes sa už na tom len smejeme.

Ľudia sa podelili o momenty, keď ich totálne strápnili vlastní rodičia
Shutterstock

5. Moja mama mala fázu, keď nahlas komentovala každý film, ktorý sme spolu pozerali. Dokonca aj v kine. Nechcela riskovať, že ju cez ten hluk nebudem počuť, tak vrieskala na plné pľúca. Predstavte si, že celé kino mlčí, lebo Mufasa z Levieho kráľa zomrel, a nejaká vyšinutá ženská vzadu jačí po svojom decku: „Simba je smutný, lebo mu zomrel ocko!“

6. Keď som mala 16, odpovedala som na svoj prvý inzerát na ponuku práce. Moja mama následne napochodovala do spomínanej firmy a zavesila im na nos, že nie som dobrá v zhováraní sa s ľuďmi. To je presne to, čo chce manažér o zamestnancovi, ktorý sa hlási na zákaznícky servis, počuť.

Odporúčame prečítať:

10 hercov, ktorí hrali vo filmoch a seriáloch spolu so svojimi deťmi (2. časť)

7. Akurát sme so spolužiakom kráčali ku mne domov, lebo sme mali pracovať na spoločnom projekte. Moja mama okolo nás prešla autom, stiahla okienko a spýtala sa, či nepotrebujem niečo z obchodu. „Nie,“ hovorím jej. „Určite? Lebo tá uhorka v tvojej izbe už vyzerá nejako… mäkko,“ dodala. Spolužiak sa začal rehotať ako zmyslov zbavený a ja som skoro od hanby zomrela. Žiadnu uhorku som v izbe nemala. Bol to len vtip.

8. Mám 21 rokov a moja mama sa v reštauráciách stále snaží objednať aj za mňa. Poviem, že chcem stredne prepečený steak, a ona vykríkne: „Nie, dá si poriadne prepečený!“ Potom sa tam pred čašníkom vždy päť minút naťahujeme a ja mám sto chutí ísť sa zahrabať.

Ľudia sa podelili o momenty, keď ich totálne strápnili vlastní rodičia
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.