Piatok 19.8.2022
sk
Lýdia
cz
Ludvík
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o momenty, keď ich vlastná inteligencia nechala v štichu

Aj majster tesár sa občas utne.

Je úplne jedno, že máš tri vysokoškolské tituly a prácu, ktorá prakticky celá stojí na tvojej inteligencii. Aj tak sa pravidelne dostávaš do situácií, pri ktorých si povieš: „Bože, ja som totálny idiot.“ Títo ľudia o tom vedia svoje. Na Twitteri sa nedávno podelili o momenty, keď to s nimi logické zmýšľanie nadobro vzdalo, a my sme ti zopár z ich príbehov zozbierali v tomto článku. Poďme si ich prečítať.

1. Otvárala som dcére sekundové lepidlo zubami. Vystreklo mi rovno do úst.

2. Sedela som v aute, nechcelo sa hnúť a ja som si myslela, že sa skrátka zaborilo do snehu. Päť náhodných okoloidúcich sa ma pokúšalo roztlačiť, až som si napokon všimla, že mám zatiahnutú ručnú brzdu. Odistila som ju, chalani ma roztlačili a od radosti začali tlieskať. Nemala som odvahu povedať im pravdu.

3. Nie raz, ale niekoľkokrát som musela na izbu privolať hotelovú službu, aby mi vysvetlila, ako sa obsluhuje sprcha. Na niektoré veci skrátka nestačí ani doktorát.

4. Sadol som si na miesto spolujazdca, zapol si pás a v spätnom zrkadle zachytil spýtavý pohľad manželky, ktorá aj s malým sedela vzadu. Pozerala na mňa, ja som pozeral na ňu, až to nevydržala a spýtala sa ma: „Najali sme šoféra a nikto mi to nepovedal?“

5. Kúpil som si novú skartovačku. Strašne som sa z nej tešil, poskartoval som všetky staré dokumenty, až som už nemal čo skartovať, tak som tam hodil návod na použitie. Zasekol sa vo vnútri a ja som nevedel, ako to odseknúť, lebo som nemal návod na použitie.

Ľudia sa podelili o momenty, keď ich vlastná inteligencia nechala v štichu
Shutterstock

6. Som advokátka. Na stole mám tubu s lepidlom, ktorou lepím obálky a balzam na pery, ktorý si – logicky – dávam na pery. Dnes som hodinu lepila obálky balzamom na pery a natierala si pery lepidlom na obálky. Jedno fungovalo. Druhé až tak nie.

7. Odviezla som auto do servisu, lebo mi vzadu niečo buchotalo a ja som sa zľakla, že mi odpadáva koleso. Nebolo to koleso. Mala som v kufri gril na panini, ktorý tam lietal ako handra na metle a rachotil vždy, keď som prešla cez výtlk. Páni sa smiali, až im slzy tiekli, a povedali, že táto „diagnostika“ je na nich.

20 príšerných ľudí, bez ktorých by bola táto planéta krajším miestom

Odporúčame prečítať:

20 príšerných ľudí, bez ktorých by bola táto planéta krajším miestom

8. V našej kancelárskej budove treba vo výťahu priložiť kartičku, až potom človek môže stlačiť poschodie, na ktoré chce ísť. Prikladám a nič. Nahnevaná a v značnom zhone som bežala za opravárom nahlásiť poruchu. Až príliš neskoro mi došlo, že som tam prikladala vernostnú kartičku zo supermarketu.

9. Už trikrát sa mi stalo, že som vyšiel z obchodu, sadol si do cudzieho auta, ktoré akurát niekto odomkol, a premýšľal, prečo interiér zrazu vyzerá inak a kam sa podeli všetky moje veci. Pohľad skutočných majiteľov ma prenasleduje v nočných morách.

10. Pracujem v bare pri bazéne. Raz som volal záchranku chlapíkovi, ktorému sa v rámci stávky zasekla v ústach biliardová guľa. Keď prišli záchranári, jeho kamarát im demonštroval, ako sa mu to podarilo, a zasekla sa mu v ústach biliardová guľa tiež.

Ľudia sa podelili o momenty, keď ich vlastná inteligencia nechala v štichu
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť