Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o momenty, keď im došlo, že ich partner je idiot

Nuž, nemôžeme všetci prekypovať inteligenciou.

Nie každému nebesá nadelili výplň dutiny lebečnej. Nebudeme chodiť okolo horúcej kaše – niektorí ľudia sú skrátka tupí ako tágo, ale čo narobíš. Byť hlúpy nie je trestné.

Na ich veľkú smolu títo používatelia Redditu zistili, že majú presne takých doma. Na sociálnej sieti prezradili, kedy presne im došlo, že ich partner nebude tou najostrejšou ceruzkou v peračníku, a my sme ti tie najvtipnejšie z ich odpovedí zozbierali v tomto článku. Poďme si ich prečítať.

1. Jedného dňa nakráčala do počítačovej učebne svojej vysokej školy, zobrala počítač a odniesla si ho domov. K nám domov, podotýkam. Keď som ho zbadal, pýtam sa jej, odkiaľ ho má. „Zo školy predsa. Sú tam pre študentov.“

Baba si reálne myslela, že počítače sú v škole na to, aby si ich chudobnejší študenti mohli zadarmo zobrať domov. Je až trápne, ako dlho mi trvalo presvedčiť ju, že to tak nie je a musí ho ísť vrátiť.

2. V jednom kuse ho bolela hlava. „Bodaj by nie, keď vôbec nepiješ vodu,“ zamrmlala som si popod nos, ale on to počul. Jeho odpoveď? „Ja nemusím piť vodu. Ľudské telo absorbuje dva litre vody počas každej sprchy, a to na moju výšku a váhu bohato stačí. Vygoogli si to.“ Skoro som odpadla.

3. Pamätám si, ako sa ma moja bývalá opýtala, kde rastú špagety. Myslel som si, že sranduje, tak som jej odpovedal: „V Taliansku predsa.“ A ona na to so smiechom odpovedala: „To je mi jasné, hlupáčik. Myslím na akom strome.“

4. Povedala mi, že berie antikoncepciu, tak som bol v tom, že sme v suchu. To som ale nevedel, že z plátu tabletiek, na ktorom je 21 aktívnych a 7 placebo, ich žerie, ako sa jej zachce, a nie po poradí. Som veľmi rád, že som to zistil skôr, ako sme boli traja.

vzťah, partner, polovička, vtipné príhody, antikoncepcia, tabletka
Shutterstock

5. Nevedela, že človek musí peniaze, ktoré minie z kreditnej karty, vrátiť naspäť. Zobrala si kreditku na tritisíc, minula ich hneď prvý mesiac a bola veľmi šokovaná, keď sa jej dlh začiatkom ďalšieho mesiaca neanuloval. Nielenže čakala, že nebude dlhovať pôvodných tritisíc – bola v tom, že jej tam každý mesiac pribudne nových tritisíc.

6. Keď mu decká zo susedstva „zo srandy“ obhádzali auto vajíčkami a on mal pocit, že najlepší spôsob, akým dostať zaschnuté vajce z karosérie, je drôtenka.

7 rád pre každého Slováka. Ak budeš robiť tieto veci, budeš šťastnejší, zdravší a spokojnejší

Mohlo by ťa zaujímať:

7 rád pre každého Slováka. Ak budeš robiť tieto veci, budeš šťastnejší, zdravší a spokojnejší

7. Poprosil som ju, aby mi podala kuchynský nôž, a ona ho po mne hodila. Ešte raz – ona ho po mne hodila. A to ešte nebolo to najhoršie. Polhodinu som sa jej snažil vysvetliť, že „podávať“ ľuďom ostré predmety týmto spôsobom je naozaj nebezpečné, a nič. Nula bodov. Nechápala prečo.

8. „To preto, že si nemala podprsenku,“ povedal mi môj ex, keď som mu oznámila, že na mňa niečo lezie. Následne mi ako skutočný odborník vysvetlil, že ženské prsia sú veľmi citlivé na chlad, a keď nenosím podprsenku, je to to isté, ako keby on nenosil nohavice. Môžem veľmi rýchlo prechladnúť.

vzťah, partner, polovička, vtipné príhody, chorá žena, chrípka, bolesť hlavy
Shutterstock

9. Mal som bývalú, ktorá si myslela, že reklamy v telke bežia naživo a každá stanica zamestnáva zástup ľudí, ktorí ich hrajú zas a znova. Aj ja som si myslel niečo podobné. Keď som mal päť. V dvadsaťpäťke je to ale predsa už trošku iný kaliber.

10. „Ty si tak trochu vedkyňa, že?“ spýtal sa ma jeden večer a ja som už vtedy vedela, že to bude záhul. Nebudeme si klamať, odjakživa mi bolo jasné, že tento chalan nie je z najbystrejších. A mimochodom, nebola som vedkyňa, len som maturovala z biológie. „Čo potrebuješ?“ spýtala som sa.

„Ako je možné, že keď preložíš zmrzlinu z mrazničky do chladničky, tak sa začne topiť?“ Z nasledujúcej debaty som pochopila, že chalan nemal ani páru, ako funguje teplota. Myslel si, že existuje teplo a zima a tým to hasne. V mrazničke je zima, v chladničke je zima, takže majú tú istú teplotu. Logicky.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje