Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 25.9.2023
sk
Vladislav
cz
Zlata
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o momenty, keď im došlo, že ich vzťah už nezachráni nič

Niektoré vzťahy sú skrátka odsúdené na zánik.

Niektoré vzťahy nejde ukončiť len tak zo dňa na deň. Človek nechce zahodiť všetko pekné, čo s tým druhým prežil, no potom príde zlom, posledná kvapka, a fakt, že toto nemá budúcnosť, už nemožno ďalej ignorovať. Ľudia na Reddite nedávno prezradili, čo bolo tou poslednou kvapkou pre nich, a my sme zopár z ich príbehov zozbierali v našom článku.

1. Keď som na Facebooku dostal správu od cudzieho chlapa: „Tvoja žena nás podvádza.“ Myslel si, že sme v otvorenom vzťahu.

2. Keď som si vygooglil „ako vieš, že je tvoj vzťah v troskách“ a jeden z prvých výsledkov bol „musíš to googliť“.

3. Keď som si uvedomila, že viac plačem, ako sa smejem. Pocit istoty bol pre mňa niečo úplne neznáme a večne som mala pocit, že je moja láska jednostranná.

4. Keď som zistila, že by mi nevadilo, keby ma podviedol. Vlastne naopak – bola by som rada, keby si niekoho našiel a ja by som nemusela mať výčitky svedomia, že sa s ním rozchádzam. Cítila som sa ako v pasci a v tom čase som nevedela, ako sa z nej dostať.

5. Keď som začal fantazírovať o tom, aké by bolo super, keby som bol sám.

Ľudia sa podelili o momenty, keď im došlo, že ich vzťah už nezachráni nič
Shutterstock

6. Moja bývalá manželka bola neskutočný manipulátor a neustále potrebovala mať všetko pod kontrolou. Bola právnička. Pravidelne mi nosila rozvodové papiere – nie preto, že by sa chcela rozvádzať, ale preto, aby som sa zo strachu, že o ňu prídem, ospravedlnil aj za veci, ktoré som neurobil. Raz som ich podpísal.

7. Keď mi zavolala jej sestra a povedala: „Počuj, si fajn chalan a toto si fakt nezaslúžiš. Pamätáš si toho chalana, ktorého si naposledy stretol u nás? Tak ten práve práši sestru vo vedľajšej miestnosti.“

Odporúčame prečítať:

Slovenská sprievodkyňa umierajúcich: Stáva sa, že sa aj smejeme a je prítomný humor

8. Keď mi povedala, že by som mal byť rád, že môj otec konečne zomrel, lebo budem dediť.

9. Dvanásť rokov som bol šťastne ženatý. Žiadne konflikty, žiadne hádky, zaľúbený až po uši a verný od prvého dňa, čo sme boli spolu. Potom som dostal pohlavnú chorobu… a vtedy mi to celé došlo.

10. Keď som si uvedomila, že som uvoľnená a smejem sa, len keď tam nie je. Keď tam bol, bála som sa aj nadýchnuť, aby som ho tým náhodou nevytočila.

Ľudia sa podelili o momenty, keď im došlo, že ich vzťah už nezachráni nič
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.