Ľudia sa podelili o momenty, keď niekoho pristihli používať bežný predmet veľmi nesprávne

„Spolubývajúci sa snažil vysušiť si oblečenie v mikrovlnke. Skoro nám podpálil byt.“

Zdroj: Aleks Dorohovich / Unsplash

Každý z nás občas používa veci na to, na čo primárne neslúžia, ale títo ľudia z Redditu? Tí to povýšili na celkom nový level.

1. Šéfka mojej mamy nevedela, ako sa používajú euroobaly. Ako každý normálny človek vie, obal má otvor len z jednej strany, kde sa má vložiť papier a tento otvorený okraj má smerovať hore. Ona ich vždy vkladala opačne, a potom zošívačkou scvakla otvor, aby papiere nevypadli.

2. Bola som očitým svedkom toho, ako si známa potrela kuracie kúsky v rýchlom občerstvení antibakteriálnym gélom, ktorý k nim dostala. Myslela si, že je to extra príchuť. Vraj potom kurča chutí tak príjemne citrónovo.

3. Spolubývajúci sa snažil vysušiť si oblečenie v mikrovlnke. Skoro nám podpálil byt.

4. Kolegyňa mojej ženy strčila do firemnej mikrovlnky spolu s miskou instantnej polievky aj alobalovú guličku. „Tie iskry znamenajú, že sa to zohreje rýchlejšie,“ povedala, akoby to bola celkom bežná vec. Som celkom rád, že je moja polovička ešte nažive.

Pexels (https://www.pexels.com/photo/two-white-ceramic-plates-near-microwave-on-counter-top-1287150/)

5. Kamarátkin syn sa rozhodol robiť syrové toasty. Pomocou žehličky. Na sedačke. Vypálil do nej nádhernú dieru v tvare žehličky a nechápal, kde urobil chybu. Ten chalan mal 15 rokov.

6. Pristihla som spolubývajúceho, ako drhne kuchynskú linku použitou záchodovou kefou. Dnes je z neho doktor.

7. Raz som vošla do sestrinej izby a našla ju hrať sa s bábikami Barbie, zabalenými v hygienických vložkách. Bola veľmi nadšená, že im doma našla také parádne spacáky.

8. Kolega sa snažil robiť párky v kanvici. Ako voda zovrela, vykypela z milej kanvice von rovno na elektrickú zásuvku, ktorá zoskratovala a vyhodila poistky na celom poschodí. 150 ľudí nemalo ako pracovať, nehovoriac o tom, že koberec v kuchynke sme mohli rovno vyhodiť.

Ryan Jvr / Unsplash (https://unsplash.com/photos/Jpho238RtqY)

9. Jeden čas som pracovala v hoteli a počas mojej zmeny sa prišla partička čínskych turistov sťažovať, že im na izbe nefunguje mikrovlnka. Nebolo by to také zvláštne, keby na izbách nejaké mikrovlnky boli. Išla som teda preskúmať, kde je pes zakopaný a zistila som, že sa títo hostia snažili pripraviť mrazenú pizzu… v bezpečnostnom trezore. 

10. Môj učiteľ španielčiny zo strednej používal port na vkladanie CD-čiek do počítača ako držiak na kávu.

11. Kedysi som bývala oproti bláznivej staršej panej. Vždy, keď pokosila záhradu, povysávala zvyšky trávy vysávačom. 

12. Spolubývajúca z vysokej používala kapsule na pranie bielizne do umývačky riadu. Ja som si, našťastie, umývala riady ručne, takže ma to nijako neovplyvnilo. Vôbec by na to neprišla, keby som sa jej jedného dňa neopýtala, prečo skladuje kapsule do práčky na kuchynskej linke.

Jason Briscoe / Unsplash (https://unsplash.com/photos/Eu4_4e8_ltE)

13. Známy sa snažil vysušiť si mobil v mikrovlnke. Po tom, čo ho umyl pod prúdom tečúcej vody, lebo mal fľakatý displej (bolo to asi 7 rokov dozadu, v tej dobe pojem „vodotesný“ vo svete elektroniky neexistovalo), zistil, že nefunguje a toto mu prišlo ako dobré riešenie. Ten človek exceloval v škole, ale v bežnom živote bol totálne nepoužiteľný.

14. Na výške som býval s jedným idiotom, ktorý vždy prišiel domov nad ránom spitý pod obraz boží a vždy sa snažil uvariť si nejaké brutálne komplikované jedlo, pri ktorom skoro podpálil bytovku a kuchyňu nechal v postapokalyptickom stave.

Raz som si povedal, že stačilo a pred jeho príchodom domov som odpojil sporák aj mikrovlnku. Ráno som ho našiel spať pri radiátore, s kusom surového mäsa v ruke. Očividne sa snažil vynájsť.

15. „Poznáš ten pocit, keď sa ti minie toaletný papier, tak si musíš vyzuť ponožku a použiť tú?“ spýtal sa ma raz známy so všetkou vážnosťou, ktorá na svete ostala. Nie, k*rva, taký pocit teda nepoznám.

16. Pracujem na chirurgii. Raz sme museli vyťahovať veľmi veľký baklažán z nie veľmi veľkého análneho otvoru.

Charles 🇵🇭 / Unsplash (https://unsplash.com/photos/ogJNR_jhxS8)

17. Moja žena pravidelne používa na drobné domáce opravy veci, ktoré na to nie sú určené. Už som si zvykol, že bežne niečo doťahuje nožíkom na maslo, ale minule som ju pristihol, ako namiesto kladiva trieska po niečom naberačkou na zmrzlinu. To bola posledná kvapka – kúpil som jej náradie. Ešte si naň očividne nezvykla.

18. Vošiel som do izby na intráku a našiel som spolubývajúceho sušiť použité kondómy, ktoré prepláchol vodou. Ľutujem každé dievča, ktoré kedy dostal do postele.

19. Moja mama nikdy nepoužíva na natieranie nôž, ale opačnú stranu lyžičky. 

20. Cestou v autobuse oproti mne sedela veľmi hladná žena. Z plastovej dózy vyžierala paradajkové lasagne, krajála aj naberala ich električenkou. Snažila som sa nenadviazať očný kontakt, ale vôbec mi to nešlo. Bola som zvedavá, čo by robila, keby prišiel revízor.

Annie Spratt / Unsplash (https://unsplash.com/photos/tG822f1XzT4)

Zdroj: blednergremlin / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
6
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zbytočné predmety, ktoré sa nájdu v každej domácnosti


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME