Štvrtok 6.10.2022
sk
Natália
cz
Hanuš
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o momenty, keď zistili, že ich „kamaráti“ sú vlastne príšerní ľudia

Od takýchto ľudí sa treba držať bokom, nie ich nazývať priateľmi.

Ako rozoznať pravých kamarátov od buriny, ktorej sa treba čo najrýchlejšie zbaviť? Napríklad takto. Ľudia na Reddite nedávno prezradili, kedy im došlo, že ich „kamaráti“ nie sú takí úžasní ľudia, ako si mysleli, a pokiaľ niekto v tvojom okolí robí niečo podobné… nuž, možno je načase váš vzťah prehodnotiť.

1. Ešte v roku 2006 som požičal kamarátovi svoju hraciu konzolu, myslím, že to bol PlayStation 2, kým som bol v letnom tábore. Predal ju a dal mi dvacku ako kompenzáciu.

2. V rámci stávky ma donútili prebehnúť po hotelovej chodbe. Nahého. Nemal som ani trenky. Len čo som vyšiel von, zamkli za mnou dvere a nechali ma tam stáť ako idiota, zatiaľ čo mi milá pani z recepcie pomáhala „vlámať“ sa naspäť dnu. Chcelo sa mi umrieť.

3. Boli sme s kamošom na festivale. Odišiel na záchod a vrátil sa s babou, ktorá bola vydesená na smrť, lebo stratila v dave svoju partiu. Mohla mať ledva pätnásť, ak vôbec. Trval na tom, že ju zoberieme k sebe do stanu a dáme jej „niečo na uvoľnenie“. Povedal som mu, že to nepripadá do úvahy, odtiahol som ju preč a pomohol jej nájsť ľudí, s ktorými prišla. S ním som odvtedy nekomunikoval.

4. Bol som na operácii a nikto sa neozval, či som v poriadku. Nikto. Nečakal som, že sa za mnou pohrnú do nemocnice, ale aspoň správa by bola na mieste…

Ľudia sa podelili o momenty, keď zistili, že ich "kamaráti" sú vlastne príšerní ľudia
Shutterstock

5. Snažil sa ma dotiahnuť do baru v deň, keď moja mama zomrela na covid. Nechcel som ísť. Keď videl, že sa vôbec nechytám, zahlásil: „Čo z toho robíš takú drámu? Prirodzená selekcia. Buď rád, že si to nebol ty.“ Mal som sto chutí mu jednu napáliť.

Svadobčania prezradili, kedy im došlo, že novomanželia spolu dlho nevydržia

Odporúčame prečítať:

Svadobčania prezradili, kedy im došlo, že novomanželia spolu dlho nevydržia

6. Priznal som sa mu, že sa mi páči jedno dievča. Vedel, že bojujem s depresiou a mám fakt naprd obdobie, napriek tomu mal potrebu sa s ňou vyspať a o týždeň nato mi to šplechnúť do ksichtu.

7. Keď som sa okrem ľudí z „mojej“ partie začal stretávať aj s inou skupinou kamarátov a došlo mi, že nie je normálne, keď sa nad teba nonstop povyšujú a robia si srandu z vecí, ktoré nie sú vtipné.

8. Nepozval ma na svoju svadbu. Teda nie, že nepozval – ani mi nepovedal, že sa nejaká koná. Ani by som to nezistil, keby mi v ten deň nezavolal s tým, či mu neviem narýchlo požičať tisícku, lebo sa „dostal do nejakej kaše“.

Ľudia sa podelili o momenty, keď zistili, že ich "kamaráti" sú vlastne príšerní ľudia
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť