Ľudia sa podelili o najbizarnejšie komplimenty, aké kedy dostali

„Slečna, máte naozaj nádhernú rohovku.“

Zdroj: Shutterstock

Nie každý kompliment padne na úrodnú pôdu. Jasné, ľudia to myslia dobre, snažia sa druhého potešiť, ale či už je to formuláciou, alebo čímkoľvek iným, vo výsledku to má presne opačný efekt. A potom skončíme tu. V článku o najbizarnejších komplimentoch, aké kedy kto počul. O také sa totiž nedávno podelili ľudia na Reddite a my sme vám z ich spovedí vybrali tie najdivnejšie a najzábavnejšie.

1. Sedela som u doktorky so zapáleným okom, zatiaľ čo preventívne pozerala aj na to druhé, zdravé. Vtedy skonštatovala: „Slečna, máte naozaj nádhernú rohovku.“ Hm, ďakujem…?

2. Vraj som ako nábytok. Veľa toho nenarobím, ale človek si všimne, že som tam.

3. Môj 4-ročný syn mi raz povedal, že voniam ako hudba. Keď som sa ho opýtala, aká hudba, odpovedal: „Taká, na ktorú ľudia tancujú.“ Dodnes mi nikto nepovedal nič krajšie.

4. U otca v práci som sa rozprávala s jeho kolegyňou, ktorá očividne nevedela, že ja som ja. Myslela si, že som moja sestra, a keď som sa ju snažila opraviť, zahriakla ma: „Neexistuje. Ona je malá a tučná, nie taká krásna ako ty.“ Akože na jednej strane milé, ale na strane druhej… čo?!

Shutterstock

5. S kamarátmi sme sa v decentne podguráženom stave rozprávali o tom, akými zemiakmi by sme boli, keby… no, veď viete, keby sme boli zemiakmi. Jeden chalan mi pozrel hlboko do očí a povedal: „Ty by si nepochybne bola plnený pečený zemiak. Za ten sú ľudia ochotní v dobrej reštaurácii zaplatiť celkom slušné prachy.“

6. Povedala mi, že mám nádherné obočie, a dokonca sa ma spýtala, či si ho trhám. Som muž, netrhám si obočie, ale nebudeme si klamať – odvtedy si podstatne viac všímam svoje bohovsky parádne obočie.

7. „Vyzeráš pohodlne.“ Nie, že vyzerám, že mi je pohodlne, ale že vyzerám ako niekto, na kom sa dobre leží. Opýtal som sa jej, či sa mi snaží nenápadne naznačiť, že som tučný. Ale nie, vraj nie som tučný… len vyzerám pohodlne. Tak som to vzdal a zobral som to ako kompliment.

8. „Si nádherne opálený. Ako si sa tak krásne opálil?“ Som Ind.

Shutterstock

9. Sedela som v čakárni u lekára, keď ku mne zrazu podišiel mladý pár s očividne čerstvo narodenou dcérkou. Žena sa ma opýtala, ako ma mama v detstve ukladala na spánok. „Chceme to tak robiť tiež, aby aj naša dcéra mala takú dokonale oblú hlavu.“

10. Chalan, čo mi cez leto prepichoval uši, povedal, že mám najkrajšie ušné lalôčiky, aké kedy videl. Vraj, ak sa ma niekto bude snažiť presvedčiť o opaku, mám mu zavolať a on mu za mňa jednu vytne. Bolo to milé… asi?

11. „Keby ťa niekto dobre nalíčil, bolo by z teba fakt pekné dievča.“ Zlaté, ale len tak mimochodom, som chlap.

12. „Vyzeráš, že vieš dobre narábať s lakťami,“ povedal mi raz asi päťdesiatročný chlapík, čo okolo mňa prechádzal na bicykli. Pár metrov predo mnou to stočil, pribrzdil pri mne a dodal, že by som mala skúsiť miestne korčuliarske družstvo…

Shutterstock

13. „Wow, ty si silnejší ako môj otec.“ Moja priateľka, keď som ju prvýkrát niesol na rukách.

14. Raz mi ktosi povedal, že mám oči naopak. Naozaj neviem, čo tým presne myslel, a vlastne si ani nie som istý, či to mal byť kompliment, ale povedal to dosť milo a celkovo to bol dosť milý človek… takže asi hej. Či?!

15. „Máš sexy pehy. Pripomínajú mi moju sestru.“ Pehy sú sexy. Pehy mi pripomínajú moju sestru. Obe vety sú separátne úplne normálne, ale spolu? Nie, ďakujem, radšej sa so svojimi sexy pehami presuniem o tri metre ďalej. Prajem pekný zvyšok dňa.

16. „Fakt by ti pristali šaty bez ramienok.“ Som muž, ale ak sa jedného dňa náhodou rozhodnem nosiť šaty, už viem, aké si vyberiem.

Shutterstock

17. Pracujem za pokladňou a raz mi jeden postarší zákazník povedal: „Ste veľmi milá. Určite vás na strednej šikanovali.“ Dostalo ma to, ale musím uznať – pravdu vravel ten starý pán, pravdu.

18. Počas ranného behu na mňa okoloidúci chlapík zakričal: „Pekný krk!“ Nehovorím, že verím na upírov… len by som rada podotkla, že som v ten večer trikrát skontrolovala, či som dobre zavrela všetky okná.

19. „Vyzeráš… tak… zlovestne.“ Povedal mi to poštár, kým som sedela na schodoch pred bytovkou, čítala noviny a čakala na poštára, kým mi donesie balík. Niektorým ľuďom fakt netreba veľa.

20. Išiel som na stredoškolskú stretávku po 25 rokoch a jedna bývalá spolužiačka ma nespoznala. Keď som sa jej predstavil celým menom, šokovane skríkla: „Bože! Teraz si fakt fešák!“

Shutterstock

Zdroj: icylilith / Reddit 

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
114
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Typické porozchodové chyby, ktorým "vďačíš" za to, že na svojho ex stále myslíš


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME