Ľudia sa podelili o najhlúpejšie rodinné hádky, aké kedy zažili

Rodinu si nevyberieš.

Zdroj: © Profimedia

Niekedy sa aj tie najmenšie “prkotinky” vedia zvrtnúť na hádky, pri ktorých lietajú taniere a rozbíjajú sa okná. Ľudia sa na twitteri s internetom podelili o najväčšie a najhlúpejšie hádky, ktoré sa v ich rodine vyskytli. Pamätáš si aj ty na nejakú vtipnú príhodu z vašej domácnosti? Podeľ sa o ňu s nami do komentárov.  

1. Raz som sa s rodinou hádal o tom, či si treba najprv obliecť ponožky a potom spodnú bielizeň alebo naopak, najprv bielizeň a potom ponožky. Hádali sme sa takto takmer celý mesiac. 

2. Moji bratia sa často hádajú o tom, kto je z ich škaredší. A pritom sú to identické dvojčatá. 

3. V mojej rodine sme sa raz nedokázali zhodnúť na tom, kde presne je hranica medzi polievkou a prívarkom. Nakoniec sme vtedy jedli pizzu.  

Profimedia

4. Moja mladšia sestra sa so mnou stále hádala o tom, kto je vlastne starší, pretože ona sa narodila 4. septembra a ja 5. septembra. Ona mala narodeniny o deň skôr. Takže musela byť logicky staršia.  

5. Moja sestra a jej manžel sa nedokázali dohodnúť na počte mačiek, ktoré by si chceli zaobstarať. Ona chcela 2, on 1. Urobili kompromis a majú 3 mačky. 

6. Počas Vianoc sa u nás celá rodina hádala, či sa stropný ventilátor točí proti smeru hodinových ručičiek alebo naopak. Aby sa všetci upokojili, došli sme k diplomatickému záveru, že záleží, či sa naň človek pozerá zdola alebo zhora. Ešte aj po 5 rokoch je to stále veľmi citlivá téma.   

7. V mojej rodine sme sa pohádali pre peniaze z lotérie, ktoré sme ani nevyhrali.  

8. Cestovali sme s rodinou jedným autom, no môj otec si zrazu zmyslel, že videl popri ceste moriakov. Nikto mu neveril. Vrátili sme sa teda a zistili sme, že to boli vrecia na odpad. 

9. Môj priateľ tvrdil, že mačky nemajú pery. Celá rodina sa mu snažila vysvetliť opak. Mne to nedalo a zavolala som veterinárovi. On bol na nás nahnevaný nielen preto, že sa hádame na takej blbosti, ale aj preto, že ho s niečím takým otravujeme.  

Profimedia

10. Raz, keď sme boli na kolotočoch, som dal mojej sestre jeden dolár. Ona vyhrala obrovského plyšového mimoňa, a tak sa začala hádka o to, kto je vlastne jeho právoplatným majiteľom. Ja a môj otec sme tvrdili, že patrí mne, lebo ten dolár som jej dal ja, ale moja mama a sestra nesúhlasili. 

11. Moji rodičia, sestra a ja sme sa jedného dňa veľmi škaredo pohádali na tému mojej svadby. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby som už bola zasnúbená. A ja pritom nemám ani frajera. 

12. Moja sestra na mňa vrieskala celú cestu autom, lebo som sa pozeral von cez jej okno. Dodnes členovia mojej rodiny zvyknú len tak po sebe kričať “Nepozeraj sa von cez moje okno.” 

13. Raz, keď sa presúval čas z letného na zimný, sa naša rodina hádala o tom, kedy budeme teraz kŕmiť našu mačku, aby z toho nebola vykoľajená.  

14. Môj otec vyhlásil, že v prípade zombie apokalypsy by sa vykašlal na svoju rodinu, aby si zachránil vlastný život. Moja mama z toho veľmi nadšená nebola.  

15. Moja rodina sa 3 týždne hádala o tom, či je možné padnúť hore schodmi.  

Zdroj: twitter.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
134
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ženích na úteku: Na svadbe sa totiž objavila jeho už zákonitá manželka

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME