Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 23.3.2023
sk
Adrián
cz
Ivona
, Yvona
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o najhlúpejšie sťažnosti, aké na nich kedy kto podal

Nárok na sťažnosť by mal byť podmienený určitou výškou IQ.

Niektorí ľudia žijú v naivnej predstave, že sa celý vesmír rovnomerne rozprestiera okolo ich maličkosti. Presne títo ľudia bývajú autormi tých najbizarnejších sťažností. Zopár takých si v súvislosti so svojou osobou vypočuli aj títo ľudia z Redditu, tak si ich teraz poďme spoločne prečítať.

1. Manžel je zubár. Raz sa naňho nová pacientka sťažovala komore, pretože jej naznačil, že si nesprávne umýva zuby.

2. Som hasič. Chlapík na mňa podal sťažnosť, pretože som mu vyrazil dvere do bytu a nečakal, kým príde s kľúčmi. Vo vnútri bytu ležala na zemi jeho mama v bezvedomí. On bol mimo mesta a autom by mu to trvalo päť hodín.

3. Sťažoval sa na mňa kolega v práci, lebo – a to teraz citujem – som stále nahnevaný. „Veď sa naňho pozrite! V kuse je červený!“ Nebol som červený kvôli hnevu, ale preto, že bolo leto a ja som nafasoval jednu z tých pokožiek, čo sa skrátka nevie normálne opáliť.

4. Zákazníčka sa na mňa sťažovala manažérke predajne, lebo som jej povedala, že nedržíme značku krmiva pre psov, ktoré zháňa. Bola to vlastná značka konkurenčnej predajne.

ľudia, príhody, historky, hlúpe sťažnosti
Shutterstock

5. Zákazník na mňa podal sťažnosť, lebo som opätovne odmietla jeho ponuku na večeru. Bola som tam len na brigáde, mala som čerstvých šestnásť a ten chlap mal minimálne štyridsať.

6. Kolega podal sťažnosť na personálne, lebo mu vadilo, že si počas obednej prestávky čítam knihu. Keď si ma vedúca HR zavolala na koberček, aby to prešetrila, povedala som jej: „Ospravedlňujem sa, už nebudem čítať knihy počas obeda. Namiesto toho budem čítať časopisy 18+ počas pracovnej doby ako on.“

Odporúčame prečítať:

20 banalít z bežného života, ktoré nás dokážu rozzúriť do nepríčetnosti (2. časť)

7. Keď som pracoval ako hasič, raz sa na mňa sťažovala akási ženská, pretože som si pred vstupom do jej domu nevyzul topánky. Po prvé, vyzliecť si akúkoľvek časť ochranného odevu je v rozpore s pravidlami. Po druhé, jej dom bol v tom čase v plameňoch.

8. Postaršia suseda sa na mňa začala sťažovať na domovej schôdzi, vraj som posprejoval akési garáže. Nič také som, samozrejme, nespravil. Trval som na tom, aby sme si spoločne prezreli záznam z bezpečnostnej kamery, a tak sa aj stalo. Vďaka tomu mohli všetci susedia na vlastné oči vidieť, že tie garáže posprejoval jej najmladší syn.

ľudia, príhody, historky, hlúpe sťažnosti
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje