Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 26.2.2024
sk
Viktor
cz
Dorota
, Dorotea
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o najhlúpejšie veci, ktoré spravili ako deti

Každý z nás má na konte pár nezmyselných detských vylomenín.

Nikto učený z neba nespadol, a tieto príhody sú toho jasným dôkazom. Každý z nás v detstve vyparatil minimálne jednu hlúposť, na ktorú nie je práve dvakrát hrdý, a ľudia na Reddite sa nedávno podelili o tie svoje. Poďme sa na ne teda spoločne pozrieť.

1. Mal som jedenásť a s kamarátmi sme u nás hrali nejakú hru, kde ma akože zajali a šupli do basy pod schodiskom. Už som tam bol nejakú chvíľu, keď mi napadlo, že realistickejšie bude, keď sa o niečo priviažem. Tak som sa priviazal o vešiak na kabáty. Šálom. Rovno za krk.

2. Keď som mal asi tri alebo štyri roky, podarilo sa mi strčiť do hriankovača gumené rukavice. Zapol som ho a celé to vzbĺklo. Moja tehotná mama dobehla do kuchyne, v panike to celé vytrhla zo steny a šmarila von oknom. Celé ju to tak vystresovalo, že musela ísť do nemocnice. O pár hodín neskôr priviedla na svet moju sestru.

3. Vyprázdnil som sa pred zrkadlom do pohára, lebo som chcel vidieť, ako vyzerá h*vno, keď zo mňa lezie von. Nebolo to ani zďaleka také fascinujúce, ako som čakal.

4. Ešte na základnej sme s kamarátmi chodili spolu zo školy. Jedného dňa som sa chcel zastaviť v obchode, tak som išiel sám. Pred obchodom stál cudzí chlap s fakt parádnym autom, tak som mu ho pochválil. „Páči sa ti? Ak chceš, zveziem ťa,“ povedal mi, ja som sa potešil a už som sedel na sedadle spolujazdca. Sadol som do auta cudziemu chlapovi. Našťastie sa mi nič nestalo, ale keď sa na to spätne pozerám, nebol to môj najlepší nápad.

Ľudia sa podelili o najhlúpejšie veci, ktoré spravili ako deti
Shutterstock

5. Snažil som sa v panvici roztopiť niekoľko sviečok naraz, aby som vyrobil jednu obrovskú sviečku. Celé to začalo horieť. Spanikáril som, strhol som panvicu z ohňa a oblial horúcim voskom kuchyňu, kvôli čomu sa chytilo niekoľko ďalších vecí. Podarilo sa mi to uhasiť bez vážnej ujmy na zdraví, ale vysvetliť to našim… to už nebolo také jednoduché.

6. Na škole ma veľmi bavila chémia. Raz ma kamoš poprosil, či by som mu nevedel urobiť bombu, a ja, bez toho, aby som sa vôbec opýtal načo, som mu ju veselo urobil. Vyhodil do povetria susedov dom.

Odporúčame prečítať:

20 temných ilustrácií o dnešnom svete, ktoré zanechávajú trpkú pachuť na jazyku

7. Napchal som si do nosa pukancovú kukuricu, ktorá ani za ten svet nechcela ísť von. Nakoniec som skončil na pohotovosti. Tam som zistil, že očividne nie som schopný normálne sa vysmrkať, takže mi ju lekár musel vybrať pinzetou. Veľmi nepríjemné – fakt neodporúčam.

8. Našiel som v garáži pílu. Rozhodol som sa ňou odpíliť strom. Spadol na susedov dom.

Ľudia sa podelili o najhlúpejšie veci, ktoré spravili ako deti
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.