Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Byť na Valentína sám nie je práve výhra. No keď si prečítaš nasledujúce historky a zistíš, aké „parádne“ darčeky podostávali na tento deň ostatní, možno pochopíš, že single život je vlastne fajn.

1. Od bývalého frajera som dostala tričko s jeho fotkou. Na chrbte bola siahodlhá báseň o tom, aký úžasný, sladký a pozorný frajer je.

2. Rozvodové konanie s mojím už ex-manželom skončilo minulý rok presne 14. februára. Bol to pre mňa ten najlepší darček, aký som mohla dostať.

3. Od bývalej som dostal napálené CD-čko nejakých tristoročných vypaľovačiek, na ktorom bolo fixkou napísané „playlist pre môjho milovaného XY“. Bolo by to zlaté, keby XY nebol jej ex…

https://giphy.com/gifs/falloutboy-fall-out-boy-l1LbXLcLdGJ4KM0EM

4. Bol to náš prvý (a posledný) spoločný Valentín a trávili sme ho uňho doma. Nič prevratné sa nedialo, bola som z toho celkom sklamaná, no a potom som zistila, že aj nič je lepšie ako niečo. Na dvere zaklopala jeho mama a doniesla mi kvety a čokoládu. Ten chlap mal 26 rokov, vlastné auto aj bývanie… a poslal svoju mamu, aby sa trepala cez celé mesto a kúpila mi valentínsky darček!

5. O osem hodín mi mali transplantovať nové pľúca. Ležala som v nemocnici už niekoľko týždňov, napojená na prístroje 24/7. Môj vtedajší priateľ sa dovalil do mojej izby a podal mi môj valentínsky darček – nové džínsy. Vraj mu už lezie na nervy, ako v poslednej dobe zanedbávam svoj vzhľad a takto mi chcel taktne naznačiť, že by som sa mohla zase začať obliekať príťažlivo.

6. Dve valentínske pohľadnice. Na jednej bolo napísané „pre moju lásku“, na druhej „pre milovaného manžela“. Som žena a asi netreba objasňovať, prečo ten vzťah nemal dlhú životnosť.

https://memehub.sk/post/64588

7. Môj frajer zo strednej mi dal krabicu od topánok (nie pekne zabalenú, proste obyčajnú krabicu od topánok) plnú latexových kondómov. Som alergická na latex, ale povedzme si úprimne – to vtedy vôbec nehralo rolu. A čerešnička na torte? Túto skvostnú krabicu mi odovzdal pred mojimi rodičmi a dokonca trval na tom, aby som ju pred nimi aj otvorila.

8. Nakreslil mi kamasutru, no namiesto ľudí tam boli králiky. Teda vlastne, len sa o to pokúsil… nevedel kresliť.

9. Dal mi maľovanku s Mackom Pú a odpornú plyšovú žabu z benzínky, na ktorej bola stále cenovka. Investoval do mňa presne štyri eurá.

https://giphy.com/gifs/wow-whoa-woah-3o6gDPXMNxFhvHdcf6

10. Raz som dostala použitý a špinavý (?!) hrnček so srdiečkami a čokoládu, na ktorej bolo niečo pôvodne napísané perom, no feši to šikovne začmáral fixkou. Keď odišiel, začala som skúmať, čo tam bolo predtým. Zistila som a poviem vám, že som ani nevedela, či sa na tomto zistení smiať alebo plakať. Stálo tam: Pekného Valentína srdiečko, s láskou, starká.

11. Najprv mi poslal esemesku s textom „nezabudni, na Valentína toho svojho najviac potešíš fajkou“. A potom meškal na večeru dve hodiny, takže nám v reštaurácii padla rezervácia.

12. Donútil ma pozerať Star Wars aj napriek tomu, že som mu niekoľkokrát povedala, ako veľmi tie filmy nemám rada. Lenže to vôbec nebolo to najhoršie… on k sebe v ten večer pozval svoju mamu, ktorá počas celého filmu sedela medzi nami. Mal 26, ja 23 a boli to najtrápnejšie dve hodiny môjho života.

https://giphy.com/gifs/steveharveytv-wow-steve-harvey-3oEduF2azrdC2O0zvi

13. Dostal som päsťou do tváre od jej najlepšieho kamaráta. Dodnes neviem za čo.

14. Sedeli sme v jej obľúbenej reštaurácii, jedli predjedlo a mne sa zdalo, že všetko ide hladko. A potom z ničoho nič prehlásila: „Ale aspoň sme to skúsili, no nie?“ Vyjavene som na ňu pozeral a absolútne nechápal, čo sa deje. „No veď vieš, tento akože vzťah. Už by sme s tým mali skončiť, trvá to strašne dlho…“ Predjedlo som nedojedol a nechal som ju tam aj s účtom.

15. Môj bývalý mi dal na Valentína semienka. Povedal, že je alergický na kvety, ale že si môžem nejaké dopestovať sama. Tie semienka neboli ani v sáčku, mal ich proste hodené vo vrecku…

https://giphy.com/gifs/colbertlateshow-stephen-colbert-late-show-chris-geere-l0HlOwtGoYJGcPkv6

16. Rozišiel sa so mnou na Valentína. Ale nie osobne, dokonca mi ani nenapísal esemesku… napísal niečo iné – článok do miestnych novín, v ktorom dopodrobna rozpitval celý náš vzťah a sexuálny život. Tie sk*rvené noviny číta celé mesto.

17. Môj frajer zo strednej mi dal použitú hračku pre psa. Bol to delfín. Fakt pekný delfín. Ale fakt nepekne smrdel.

18. Bývalý ma vyzdvihol v limuzíne, zobral ma do najdrahšej reštaurácie v meste a potom do luxusného hotela, kde sme strávili celý valentínsky víkend. Po víkende ma odviezol domov (opäť v limuzíne), na rozlúčku ma pobozkal a zašepkal mi do uška: „Tvoja polovica tohto víkendu stála 450 eur. Pošlem ti číslo účtu?“

https://giphy.com/gifs/reaction-jeremy-renner-coXiyIejv3ALm

19. Dal mi darčekový set s kozmetikou a vonnou sviečkou, ktorú som dala ja na Vianoce jeho mame.

20. Môj drahý ex mi dal kvety a čokoládu, čo znie naozaj milo… keby so mnou nebol už nejaký ten rôčik a nevedel, že mám alergiu na peľ a laktózovú intoleranciu.

21. Na Valentína som nedostala nič, pretože mal môj vtedajší frajer v ten deň narodeniny. Prehlásil, že to je jeho špeciálny deň a odmieta mi niečo kupovať.

https://giphy.com/gifs/mindblown-aKMIawwVAoP7y

Zdroj: reddit.com
Titulná fotka: iStock


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť