Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Môžeš byť nabudený, ako len chceš, vždy sa nájde niečo, čo ťa vie instantne schladiť. Napríklad, keď domov nečakane vtrhnú rodičia, keď jeden z vás nechcene vypustí nálož črevného plynu… alebo keď vypustí niečo z iného otvoru. Akože z úst. Akože niečo veľmi stupídne.

Ľudia na Reddite sa nedávno podelili o absurdné hlášky svojich posteľných partnerov, po ktorých ich okamžite prešla chuť. Na čokoľvek. My sme v tomto článku vyzbierali tie najvtipnejšie spovede a veríme, že ťa pobavia. Stalo sa ti niečo podobné?

1. Počas toho, ako ma robil ústami, siahol dovnútra a vytiahol zo mňa nuvaring (forma antikoncepcie) so slovami: „Čo ti šibe?!“ Myslel si, že je to svietiaci náramok. On si reálne myslel, že som si tam predtým vopchala svietiaci náramok, aby som ho prekvapila.

2. Bol to môj prvý frajer a ani jeden z nás nemal žiadne skúsenosti. Bozkávali sme sa na gauči a on ma zase raz prosil, nech sa môže tam dole „aspoň pozrieť“. Tentokrát som povolila. Stiahla som si gaťky, rozkročila sa a on sa strašne dlho len bez slova kochal. Teda aspoň som si myslela, že sa kochá. No potom sa mi zadíval hlboko do očí a so všetkou vážnosťou sa opýtal: „Vieš o tom, ako blízko k nej máš ritný otvor?“

3. „Počuj, keby sa náhodou vrátil môj brat, nechaj ma hovoriť. Odišiel so zbraňou v ruke.“

4. Povedal: „Urobím sa dovnútra a potom ti zoženieme tabletku po.“ Viem, že každý chlap má svoju techniku, ako priviesť ženu do vytrženia, ale môžem objektívne povedať, že toto nebola práve tá najlepšia.

© Shutterstock

5. Písal sa rok 2015, naše prvé spoločné výročie. „Zdá sa, že krvácaš. Si v poriadku?“ spýtal sa ma a ja som ho ubezpečila, že určite nie je ten týždeň v mesiaci, keď by sa toto malo diať. Vtedy mu skoro vypadli oči z jamiek. „PREBOHA. To ja krvácam!“ zajačal o tri oktávy vyšším hlasom, akoby sa na dospelého chlapa patrilo. Neviem, ako sa mu to podarilo, ale natrhol si vo mne kamoša.

6. „Je fakt sexy, ako vieš napodobňovať rôzne hlasy. Pripomína mi to jazdu v Disneylande.“

7. „Daj mi všetok svoj sladučký nektárik.“ V jej hlave to možno znelo sexy, ale ja som mal pocit, akoby ju v tú ranu posadla kolónia infantilných mravcov. Nie, ďakujem.

8. „Prečo si sa ešte neurobil? Nie som snáď dosť pekná?“ a potom sa rozplakala. Toto nie je žiadne nepriame ospevovanie mojej gladiátorskej výdrže, neťahali sme tretiu hodinu vášnivého maratónu. Stalo sa to počas prvých piatich minút. V tej chvíli sa kamoš tam dole scvrkol a pobral sa na zimný odpočinok a podobne rýchlo zakapal aj celý ten vzťah.

© Shutterstock

9.Nahá vyzeráš o dosť lepšie, ako som predpokladal.“ Ehm… ďakujem?! Niekto tu má prirodzený talent na rozdávanie komplimentov.

10. Raz na mňa baba začala v posteli štekať. Nie zvodne štekať (ak niečo také vôbec existuje), ale agresívne, ako keď pes trhá hračku. Bolo to brutálne divné.

11. Môj ex mi raz eroticky pošepkal do uška, že sa chce so mnou podeliť o svoju najtajnejšiu fantáziu. Fajn, hovorím si, boli sme uprostred predohry, tak sa to predsa hodí. A potom mi začal kvetnato opisovať, ako by rád ohol o stenu moju najlepšiu kamarátku…

12. Moja frajerka sa vždy počas toho zaoberá totálnymi blbosťami. Sme spolu už štyri roky, takže som si zvykol, ale na začiatku mi to nebolo práve dvakrát príjemné. Súložili sme pred raňajkami? Opýtala sa ma, čo budeme jesť. Robili sme to večer? Oh, určite chceš počuť vtipnú historku, čo mi hovorila kolegyňa v práci. Jednoducho, čo jej prvé napadne, to bez rozmyslu vytresne.

© Shutterstock

13. „Dávaj ten kondóm opatrne. Gumy sú drahé a nechcem, aby nejaká vyšla nazmar.“ 

14. Už sa schyľovalo k najlepšiemu, keď sa zrazu postavila z postele a išla odostrieť závesy. Spýtal som sa jej prečo, hoci mi to neprekážalo, a zjavne som to nemal robiť. „Mám rada svetlo,“ povedala. A potom ležérne dodala: „A okrem toho z okna vidno most, kde môj ex spáchal samovraždu.“

15. Nestalo sa to mne, ale kamoške. S chalanom boli u nej, navzájom sa vyzliekli, skočili do postele, keď mu vtom padli oči na poličku a zakričal: „Ty zbieraš Pokémon kartičky?!“ Vyskočil na rovné nohy a začal si ich prezerať. Nahý.

16. Bez štipky irónie v hlase povedal: „Milujem, keď to vydáva zvuk ako špagety s kečupom.“ 

© Shutterstock

Zdroj: OMW2FYB1994 / Reddit 


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.