Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej

Všetci máme blbé otázky. A keďže nechceme, aby si na základe nich o nás urobilo mienku okolie, radšej ich naťukáme do internetového vyhľadávača, ktorý sa, chudák, následne stáva svedkom rôznych bizarností. O niektoré sa anonymne podelili ľudia z Redditu a my si myslíme, že vás výdatne pobavia. Tak nech sa páči.

1. Ako dlho variť vajíčko? Nie je to o tom, že som kedysi nevedel uvariť vajce. Googlim to zakaždým.

2. Raz som išiel u našich na počítač a našiel som otázku Kto je Justin Bieber? naťukanú vo vyhľadávacom paneli. Očividne ich to netrápilo natoľko, aby to reálne dali vyhľadať, ale aj tak ma to schopne pobavilo.

3. Je vták cicavec? Celé je to o to trápnejšie, že študujem biológiu na vysokej škole a potreboval som to ako odpoveď do jedného zadania. Prvá odpoveď, ktorú mi google vyhodil, bola „nie, vták je vták“. Vďaka, sám by som sa nedovtípil.

4. Je vodný melón uhorka? Cítil som sa ako idiot, keď som to písal, ale odpoveď je v podstate áno.

© Profimedia

5. Raz som sa snažila dopátrať, či je Rihanna a Shakira ten istý človek.

6. Prečo som sa pocikala? Nie som stará ani tehotná. Bolo to divné… Som žena, nikdy som nemala deti, nebolo to v spánku a aj napriek tomu som ani necítila, že by mi bolo treba ísť. Jednoducho sa to len zrazu stalo a úprimne ma to vydesilo.

7. Pri páde som si odrazil kúsok zuba. Googlil som, kedy dorastie späť a… ako by som to povedal… bol som k*rva v šoku.

8. Koľko tampónov spotrebuje priemerná žena mesačne? Bavili sme sa s kamošmi o tom, ako NASA nevedela, koľko tampónov má poslať prvej žene vo vesmíre, a áno, mohol som sa na to spýtať frajerky, ale… bolo mi trápne.

© Profimedia

9. Ako sa zbaviť otravných detí? Zabudla som na koniec dodať „v Simse“ a vyznelo to dosť komicky.

10. Pracujem v zdravotníctve a moja história je plná symptómov a diagnóz. Takže áno, z času na čas aj my googlime vaše príznaky.

11. Bežne naťukám do vyhľadávača slovo, ktoré používam na dennej báze, len aby som si bola istá, že som ho napísala správne. Poznáte ten pocit, keď na písomke z matematiky hádžete do kalkulačky ešte aj 2+2? Tak toto je niečo obdobné.

12. Stále googlim, ako si zaviazať šnúrky na topánkach. Dospelácka obuv očividne nepozná pojem „suchý zips“ a mne to radikálne komplikuje život.

© Profimedia

13. Používam Google Maps. Denne. Potrebujem zistiť adresu firmy, v ktorej pracujem, aby som si mohol objednať obed…

14. Raz som sa pokúšala nájsť film podľa značne nekonkrétneho opisu mojej babky: „Ten film s tou známou scénou, kde chlapík dáva príhovor a niekto sa postaví a zakričí.“ Nenašla som ho. Prekvapivo.

15. Koľko gramov má jeden kilogram? Som profesionálny kuchár. Takéto veci by som mal asi vedieť, ale… nie každému matka príroda nadelila rovnako.

16. Dnes som zabehol kilometer tak rýchlo, ako som len vládal, a potom som nadšene googlil, či je môj čas lepší ako priemer. Zistil som, že som o 50 percent pomalší ako „päťdesiatnik vo forme“. Mám 34.

© Profimedia

17. Ako dlho sa hojí natrhnutý zadok po anále? Nebolo to zo srandy…

18. Novorodenecká panenská blana, pohlavný úd novorodenca, pohlavné orgány novorodenca… Som pôrodná asistentka a k mojej práci patrí kontrolovať pohlavné orgány čerstvo narodených bábätiek. Keby si moju históriu pozeral niekto, kto to nevie, pravdepodobne by si myslel, že som narušená deviantka.

19. Ako kakať/jesť/sprchovať sa. Často googlim primitívne každodenné činnosti. Nie som mimozemšťan, ani nič podobné, len chcem vedieť, že som sa to v detstve naučil správne.

20. Koľko dní má jeden rok? Viem, že buď 356 alebo 365, ale ktoré?!

© Profimedia

Zdroj: Bobokay12 / Reddit


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť