Piatok 7.10.2022
sk
Eliška
, Elisa
cz
Justýna
, Justina, Justin
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o netradičné telesné anomálie, ktoré si na sebe všimli

"Nemám v ušiach chrupavky. Dokážem nimi plápolať ako Dumbo."

Ľudské telo je jeden obrovský rébus, a hoci všetky v podstate fungujú na tom istom princípe, drobné odlišnosti robia z každého unikát. Napríklad takéto. Ľudia na Reddite sa nedávno podelili o svoje vskutku atypické telesné črty, s ktorými sa pri nikom inom (rodinu nepočítajúc) doposiaľ nestretli. Máš aj ty niečo podobné?

1. Jedno ucho mám menšie ako to druhé a slúchadlo sa mi zmestí len do toho väčšieho. S bratom sme jednovaječné dvojčatá. Aj on má také uši, len naopak.

2. Mám neskutočne citlivý sluch. Počujem, keď na konci ulice naštartuje auto. Počujem, keď majú na vojenskej základni 60 kilometrov odo mňa delostreleckú skúšku. Počujem, keď nám po príjazdovej ceste behá veverička, aj to, ako šuchoce listami. Zaspať je náročné, ale človek si zvykne. Na druhú stranu, raz som bol v kasíne a mal som pocit, akoby som bol na drogách.

3. Od operácie, počas ktorej mi odstraňovali tumor na mozgu, necítim teplotu. Neviem, či je zima alebo teplo.

4. Následkom choroby krvi mám veľmi kyslé slzy. Keď plačem, dráždi mi to pokožku, celá opuchnem a ešte hodnú chvíľu som červená ako po alergickej reakcii. Jedna slza sem-tam sa dá prežiť. Solídny plač mi reálne „prepáli“ kontaktné šošovky.

Ľudia sa podelili o netradičné telesné črty, ktoré si na sebe všimli
Shutterstock

5. Mám čosi zvané Arnoldov otorespiračný reflex, teda v preklade, keď si čistím ľavé ucho paličkou, vždy ma pri tom napne. Údajne to postihuje zhruba 2 percentá ľudskej populácie.

Odporúčame prečítať:

Otestuj sa: Dokážeš trafiť správne klávesy na tejto „slepej“ klávesnici?

6. Mám obrovské, svalnaté lýtka. Vyzerám, akoby som hádam aj spával v posilke a necvičil nič iné ako nohy, pritom sa ledva hýbem. Zdedil som to po otcovi.

7. Keď som hladný, kýcham. Na prvý pohľad to nie je taká dráma, ale keď som v robote, hladný ako vlk a do obednej prestávky ostávajú ešte dve hodiny, fakt to nie je sranda.

8. Mám alopéciu. Na vlasy to nemá žiadny vplyv, už mám po päťdesiatke a stále mám háro ako zamlada, ale chlpy? Na nohách nemám jediný chlp. Sú hladké ako detský zadoček, čo je u dospelého chlapa naozaj trochu komické.

Ľudia sa podelili o netradičné telesné črty, ktoré si na sebe všimli
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť