Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 13.6.2024
sk
Anton
cz
Antonín
, Antonin
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o príhody s kolegami, ktorí dostali padáka ešte počas prvého dňa

Nové posily, ktoré odišli tak rýchlo, ako prišli.

Pohovory nie sú príjemné, ale dostať prácu je predsa tá jednoduchšia časť. Udržať si ju? To už je o niečom celkom inom, a títo ľudia z Redditu o tom čo-to vedia. Na sociálnej sieti sa podelili o absurdné príhody s kolegami, ktorí leteli ešte počas prvého dňa. Čo také hrozné vyviedli? To si môžeš prečítať v nasledujúcich riadkoch.

1. Naša nová suplujúca učiteľka letela hneď prvý deň. Dvom žiakom prvého stupňa napísala na čelo veľkými písmenami „BUĎ TICHO!„. Permanentnou fixkou.

2. Nový IT-čkár si z Facebooku stiahol profilovú fotku našej kolegyne, ktorú poznal desať minút aj s cestou, a nastavil si ju ako pozadie na počítači. Dlho sa u nás neohrial.

3. Do nemocnice k nám pribudla nová sestrička a hneď na úvod neprešla testom na drogy. Keď jej ráno oznámili výsledok, skonštatovala, že sa to „dalo čakať“, znovu si obliekla kabát a odišla. Nikto z nás ju už viac nevidel.

4. Majiteľ reštaurácie najal nového pomocníka na umývanie riadu. Počas prvej zmeny sa posr*l za umývadlom a aj naďalej pokračoval v pucovaní tanierov.

Ľudia sa podelili o príhody s kolegami, ktorí dostali padáka ešte počas prvého dňa
Shutterstock

5. Potreboval som si odskočiť v miestnom supermarkete. Vošiel som na záchod a uvidel zamestnanca s manažérom, ako stoja pred kabínkou doslova vytapetovanou ľudskými fekáliami. Manažér hovoril zamestnancovi, že je jeho povinnosťou to upratať. Chalan odpovedal: „Mrzí ma to. Viem, že som tu len prvý deň, ale toto fakt nie.“ Dal si dole menovku a odišiel.

6. Do kuchyne nám pribudol nový chalan a šéf mu dovolil spárovať si mobil s bluetooth reproduktorom, nech môže púšťať hudbu. Fešák na to totálne zabudol, odišiel na záchod a pustil si film pre dospelých. Skončilo to výpoveďou, ale ja osobne som sa dobre pobavil.

Zložitý svet používateľov smart zariadení. Sú tieto situácie známe aj tebe?

Odporúčame prečítať:

Zložitý svet používateľov smart zariadení. Sú tieto situácie známe aj tebe?

7. Chalan tvrdil, že má niekoľkoročné skúsenosti za barom. Počas prvej šichty sa ma opýtal: „Niekto si práve objednal rum s kolou. Čo do toho ide?“ Takýchto incidentov sme mali ešte zopár. Na druhú šichtu už neprišiel.

8. Nový krupiér na blackjack. Pani mu dala päťku a on ju zamenil za 500-dolárový žetón. Pozerala naňho dobrých dvadsať sekúnd, zobrala žetón a opustila budovu. Ani potom mu to nedošlo.

Ľudia sa podelili o príhody s kolegami, ktorí dostali padáka ešte počas prvého dňa
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.