Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 27.11.2022
sk
Milan
cz
Xenie
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o príhody s najhlúpejšími kolegami, s akými museli pracovať

"Zasadil stromček opačne. Koreňmi hore."

Po svete chodí veľa intelektuálne neobdarených jedincov, ktorí musia platiť účty, a tak musia logicky aj niekde pracovať. Títo zamestnanci z Redditu presne vedia kde. Na sociálnej sieti sa nedávno podelili o historky so svojimi kolegami, ktorí teda veľa múdrosti nepobrali, a prezradili, aké najväčšie voloviny počas svojho pracovného času stihli vyparatiť. Poďme sa na ne teda pozrieť.

1. Spadol mu do fritézy zapaľovač, tak sa ho rozhodol vytiahnuť. Holou rukou.

2. Pracovala som v zverimexe. Všetky morské prasiatka boli vo veľkom akváriu, ktoré bolo v strede predelené plexisklom – na jednej strane boli samičky, na druhej samce. Raz som prišla do práce a zistila, že kolega ich roztriedil radšej na dlhosrsté a krátkosrsté. Trvalo niekoľko hodín, kým sa nám zase podarilo správne určiť pohlavia, a čuduj sa svetu, kým sme to spravili, všetky samice boli tehotné.

3. Prijal objednávku pre 150 ľudí a tvrdil im, že im budú stačiť dve tácky chlebíčkov. Na každej tácke bolo päť chlebíčkov rozkrojených na tri časti, takže nech by robili čokoľvek, mali by dosť jedla ledva pre 30 ľudí.

4. Chalan sa snažil „schladiť“ nádobu plnú vriaceho oleja vedrom studenej vody. „NIE!“ zakričala naňho kolegyňa, ale neskoro a za stotinu sekundy k stropu vyletel gejzír žeravého oleja, ktorý ostriekal celú miestnosť. Netuším ako, ale nikomu sa nič nestalo.

5. Počas leta som pracoval na golfovom ihrisku. Všade bol jedovatý brečtan. Dvojica chalanov dostala za úlohu trhať burinu a šéf im vyslovene povedal, že ak prídu do kontaktu s brečtanom, nech ho buď nechajú tak, alebo si prídu do skladu zobrať potrebné ochranné pomôcky. Neprešli ani dve hodiny a ja vidím, ako stoja v brečtane a šklbú ho holými rukami. Skončili v nemocnici.

Príhody s hlúpymi kolegami
Shutterstock

6. Grafický dizajnér, kreatívny riaditeľ a šéf produkčného tímu. Všetkým trom totálne ušlo, že náš kalendár mal osem dní, nie sedem. Poslali sme klientovi 10-tisíc kópií nepoužiteľného kalendára a táto svätá trojica sa ešte čudovala, že to odmietol zaplatiť.

7. Keď som makal na stavbách, raz k nám prišiel chlapík, ktorý nemal na opasku na náradie nič, len balíček slaných arašidov. Dlho sa u nás neohrial.

Odporúčame prečítať:

10 nechutných faktov o zvieratách, pri ktorých tvoj žalúdok urobí kotrmelec

8. Niekoľko rokov som pracovala na veterine. Raz k nám dievčatko donieslo zranenú čajku, ktorú sa nám, nanešťastie, nepodarilo zachrániť a kolega sa mal o to postarať, teda v preklade strčiť ju do mrazničky a označiť ju štítkom, čo je doslova robota na dve minúty.

Dni plynuli, ja som sa vrátila do práce a niečo tam neskutočne smrdelo. Nikto nevedel čo. Prehľadali sme celú kliniku, až sme napokon našli škatuľu s mŕtvou čajkou pod kopou nevybavených papierov. Chalan sa tam potom už veľmi dlho nezdržal.

9. Pracoval som pre záhradnícku firmu. Počas jedného leta som bol svedkom troch nevysvetliteľných prípadov, keď môj kolega (každý raz ten istý) niečo podpálil. Prvýkrát to bol krovinorez, potom dodávka a vo finále on sám.

10. Keď som bol v námorníctve, chalan (totálny idiot a patologický klamár, ale o tom potom) mal hliadkovať na hornej palube. Najjednoduchšia práca na svete. Štyri hodiny sa prechádzaš po palube so zbraňou na ramene a čakáš, kým ťa niekto vystrieda. A on? On sa vrátil bez zbrane. Snažil sa nás presvedčiť, že mu spadla do vody, keď si zaväzoval šnúrky, ale akosi sa nám to nechcelo veriť.

Príhody s hlúpymi kolegami
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť