Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o príhody z prvých rande, ktoré dopadli hotovou katastrofou

Nie každý hneď narazí na toho pravého.

Ako prebehlo najhoršie rande, na ktorom ste kedy boli? To sa na Twitteri opýtal svojich sledovateľov Jimmy Fallon a oni tragickými odpoveďami teda rozhodne nešetrili. Tie najvtipnejšie sme zozbierali v našom dnešnom článku a veríme, že ťa pobavia rovnako ako nás. Stalo sa ti niekedy niečo podobné?

1. Kým sme večerali, odbehla si „na záchod“ a ukradla mi auto.

2. Pozval ma na večeru. Keď prišlo na lámanie chleba a bol čas zaplatiť, vytiahol z vrecka mobil a povedal, že má kupón na jedno plus jedno jedlo zadarmo. Vraj nech si to svoje zaplatím sama a on si vezme to druhé zadarmo.

3. Opýtal sa ma, či som čistokrvná Nemka. Vraj si chce byť istý, že budeme mať krásne blonďavé a modrooké árijské deti.

4. Chalan ma zobral na večeru, objednal si obrovskú misu plnú BBQ omáčky a jedol ju lyžicou. Ako polievku. Dojedla som svoj sendvič a pobrala sa preč.

5. Zoznámili sme sa cez internet. Bola vážne super, tak som ju pozval na rande a všetko išlo skvelo. Problém nastal v momente, keď si skontrolovala mobil a našla 15 zmeškaných hovorov od mamy. Jej mama si ma vyhľadala cez google a zistila, že som vlastne jej bratranec.

Shutterstock

6. Niekoľko hodín predtým som mala termín u zubára, ktorý sa mi zaručil, že anestézia dovtedy vyprchá. Nevyprchala. Bolo mi trápne zrušiť to, a ešte aj s takou stupídnou výhovorkou, tak som išla. Dve hodiny sme sedeli oproti sebe a snažili sa ignorovať fakt, že mi stekajú po brade sliny. Dnes sme manželia, ale ako rande to fakt stálo za prd.

Najväčšia koliba na Liptove či dezert servírovaný na obrus. Kde nájdeš najzaujímavejšie reštaurácie na Slovensku?

Odporúčame prečítať:

Najväčšia koliba na Liptove či dezert servírovaný na obrus. Kde nájdeš najzaujímavejšie reštaurácie na Slovensku?

7. Kamoška ma dokopala na rande naslepo. Z chalana sa vykľul môj prenajímateľ, ktorému už mesiac dlhujem peniaze za nájom.

8. Zrušila som to na poslednú chvíľu, lebo mi niečo hovorilo, že je akýsi divný. Noc som strávila v skrini, zatiaľ čo sa mi snažil vlámať do bytu. Vraj chcel zistiť, či som „naozaj v poriadku“.

9. Od začiatku mi hovoril, že sa mu na niekoho podobám, akoby sme sa už stretli. Nakoniec sme to rozlúskli. Pripomínala som mu moju tetu… s ktorou sa niekoľkokrát stretol na swingers párty.

10. Pozval som ju do kina. Zaplatil som za jedlo aj pitie, a keď mi predavačka podávala výdavok, načiahla sa poň a vložila si ho do vrecka. Na druhom rande sme boli na večeri. Nechal som na stole peniaze ako tringelt a ona si ich bez hanby zobrala. Tretie rande už, našťastie, nebolo.

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.