Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.3.2024
sk
Anežka
cz
Anežka
, Agnes, Ines
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o prípady, keď sa im niekto v momente sprotivil

Niekedy stačí sekunda a všetky city sú razom preč.

Vzťahy sú veľmi krehká záležitosť. Môžeš na nich pracovať mesiace, roky a potom sa za sekundu roztrieštia na márne kúsočky, ktoré nemožno polepiť, ani keby si veľmi chcel. Títo ľudia z Redditu o tom vedia svoje.

Na sociálnej sieti sa podelili o trpké momenty, keď sa im niekto v sekunde sprotivil tak, že ho razom nemohli ani cítiť. Zopár ich príbehov sme zozbierali v tomto článku, tak si ich poďme spoločne prečítať.

1. „Keby ťa vaši nedali ako decko zaočkovať, možno si dnes nemusel byť autista.“ Dve minúty dozadu som si myslel, že by z toho mohlo niečo byť, no v tej rane všetky moje pocity vysublimovali.

2. Jedno leto na strednej sa mi veľmi páčila baba, s ktorou som bol na brigáde. Kamarát ma toľko lámal, nech ju zavolám von, až som napokon nabral odvahu a urobil to. Neskutočné fiasko. Začala sa smiať a potom na mňa vybalila pravdu. S dotyčným kamarátom chodila už vyše roka a jemu prišlo brutálne vtipné takto si zo mňa vystreliť. Mne teda nie.

3. Prvé dievča, s ktorým som kedy chodil, zomrelo v deň, keď sme s ďalšou frajerkou oslavovali výročie. Keď sa to dozvedela, úplne jej preplo. „To určite spravila naschvál, aby sa uistila, že na ňu nikdy nezabudneš!“ Dúfal som, že si robí srandu, no opak bol pravdou. Krátko nato sme sa rozišli.

Ľudia sa podelili o prípady, keď sa im niekto v sekunde sprotivil
Shutterstock

4. Desať rokov bol môj najlepší kamarát chalan. V jednu noc som neskutočne plakala, lebo mi zomrela kamarátka, tak ma prišiel utešiť a trval na tom, že prespí. Samu ma tam v takom stave vraj nenechá. Zaspala som vedľa neho a zobudila som sa o pár hodín neskôr na to, ako ma vyzlieka. Pokúšal sa ospravedlniť, ale márne – zablokovala som ho, kde sa dalo, a od tej noci sme spolu neprehovorili.

5. Kamarátka v bare povedala partičke ľudí, ktorých sme práve stretli, že jej nedávno zomrela mama. Odtiahol som si ju nabok, poprial jej úprimnú sústrasť a spýtal sa jej, či je v poriadku. Pár rokov dozadu mi totiž rozprávala o tragickej smrti svojho otca, takže som bol v domnienke, že prišla o oboch rodičov.

Normálne sa začala smiať. „Ale, prosím ťa,“ povedala. „Obaja moji rodičia sú živí a zdraví, len som v akomsi psychologickom časopise čítala, že najrýchlejší spôsob, ako získať sympatie iných, je povedať im o smrti svojich rodičov. A vidíš? Funguje to!“ Asi netreba dodávať, že dnes už nie sme kamaráti.

Slovenka v Kórei: Sú kórejskí muži skutočne takí neobdarení, ako sa vraví?

Mohlo by ťa zaujímať:

Slovenka v Kórei: Sú kórejskí muži skutočne takí neobdarení, ako sa vraví?

6. V momente, keď mi jeho manželka zavolala do práce a oznámila mi, že je nielen ženatý, ale ako bonus má aj tri deti. To najmladšie nemalo ani rok.

7. Ako malá som zbožňovala Pokémonov, no nepoznala som žiadne dievčatá, ktoré by to čo i len trochu zaujímalo. V triede sme ale mali skupinku chalanov. Raz som sa ich išla opýtať, či by som sa k nim mohla pridať, a oni súhlasili. Neskutočne som sa tešila.

Dorazila som na miesto, kde sme sa mali stretnúť, a nikde nikto. Čakala som na nich niekoľko hodín, až som napokon s plačom odišla domov. Na druhý deň som v škole prepočula, ako hovoria, že som bola „taká otravná, až sa predo mnou museli schovať“. To zabolelo.

Ľudia sa podelili o prípady, keď sa im niekto v sekunde sprotivil
Shutterstock

8. Zo srandy (brutálne vtipné) mi napísal, že sa kvôli mne zabije, a donútil kamaráta, aby mi napísal zo svojho mobilu, že to fakt urobil. Chcel, aby som sa cítila previnilo, lebo som si dovolila mu dve minúty neodpísať. Naozaj som si myslela, že je preč.

Dostala som obrovský panický záchvat… a vtedy mi zavolal, že to bol len vtip. Čerešnička na torte – zakončil to tým, že by sme mohli ísť s daným kamarátom do trojky. Nie, ďakujem.

9. Muž, o ktorom som roky – reálne roky – snívala, sa trochu pripil a vypadlo z neho, že mal kedysi aférku s vydatou ženou. Okej, povedala som si. Bol mladý a sprostý, to sa stáva. No čím bol opitejší, tým viac toho priznával, až napokon vyplávalo na povrch, že sa tento úlet ťahá už solídnych dvadsať rokov. Výsledkom sú dve deti, o ktorých si manžel dotyčnej myslí, že sú jeho.

10. Moja mama bojovala s rakovinou päť rokov. Otec nás so sestrou nechal robiť 95 percent práce, a keď zomrela, automaticky očakával, že zastúpime jej úlohu v domácnosti a budeme sa oňho starať. Muž, ktorého som dovtedy ľúbila a rešpektovala, bol zrazu preč. Dnes s ním nedokážem byť v jednej miestnosti.

Ľudia sa podelili o prípady, keď sa im niekto v sekunde sprotivil
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.