Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o prípady, keď si museli povedať: „To som vážne taký blbý?“

Občas to s tebou tvoj mozog skrátka vzdá.

Podľa vedcov má mozog fungovať nepretržite, no všetci vieme, aká je to hlúposť. Občas skrátka vypne. Títo ľudia z Redditu by o tom vedeli rozprávať a presne to aj urobili.

Na sociálnej sieti sa podelili o chvíle, keď ich mozog dočasne prestal kooperovať. „To som vážne až taký idiot?“ pýtali sa následne sami seba, no my sme presvedčení, že podobné veci sa sem-tam dejú každému. Súhlasíš?

1. Povedala som si, že je čas na domáce zvieratko, a vydala sa do zverimexu pre škrečka. Kúpila som mu krásnu veľkú klietku, piliny, jedlo, napájačku a spokojne odišla domov. Až keď som doma zložila spomínanú klietku, došlo mi, že som zabudla kúpiť škrečka.

2. Telefonoval som s mamou. Po chvíli ma prepadla panika, lebo som nevedel nájsť mobil, tak som jej to v strese povedal a ona odpovedala: „Nepanikár. Zložím, zavolám ti, a keď začne zvoniť, určite ho nájdeš.“ Tak sme zložili, ona mi zavolala a ja som nevedel, či sa smiať alebo plakať. Jablko naozaj nepadá ďaleko od stromu.

3. Našiel som na ulici mobil, ktorý zhodou okolností vyzeral úplne ako ten môj, no nevenoval som tomu žiadnu pozornosť. Zastavil som sa na policajnej stanici a odovzdal ho. Prišiel som domov, išiel som zavolať kamarátovi a vtedy mi to docvaklo. Polhodinu dozadu som odovzdal na polícii svoj telefón, ktorý mi predtým očividne vypadol z vrecka.

4. Frajer deň pred odletom vážil kufor tak, ako to robí vždy – najprv sa postavil na váhu sám, potom zobral do ruky kufor a vypočítal rozdiel. Zistili sme, že má o kilo navyše, a ja som bez rozmyslu skonštatovala: „Neboj, ráno sa vys*rieš a budeš o kilo ľahší. Problém vyriešený.“

ľudská hlúposť, vtipné príhody, historky, váženie batožiny
Shutterstock

5. „Aha, takže sme menovci,“ povedal mi niekto, koho som v ten deň videl prvýkrát, a moja okamžitá odpoveď bola: „Fakt? Ako sa voláš?“ Ešte teraz mám chuť niekam sa zakopať, keď si na to spomeniem.

6. Dobrých päť minút som sa snažil otvoriť konzervu otváračom na konzervy a za ten svet som nevedel pochopiť, prečo mi to nejde. Pomyslel som si, že už to je nejaká chvíľa, čo som naposledy otváral konzervu, ale niečo také primitívne človek hádam nezabudne, nie? Potom som sa poriadne pozrel, čo to držím v ruke. Bola to škrabka na zemiaky.

Odporúčame prečítať:

10 hercov, ktorí hrali vo filmoch a seriáloch spolu so svojimi deťmi (2. časť)

7. Pri vyťahovaní jedla z chladničky som do nej nevedomky zavrel mobil. O pár hodín neskôr mi niekto volal. Keď som počul z chladničky vychádzať hudbu, moja prvá myšlienka bola: „Fíha, moja chladnička vie prehrávať hudbu. Prečo mi to majiteľ bytu nepovedal?“

8. Bavili sme sa s kamarátom o futbale a Cristianovi Ronaldovi. Chvíľu sme sa odmlčali, rozmýšľali nad nesmrteľnosťou chrústa, keď sa zrazu opýtal: „Koľko rokov má vlastne Ronaldo?“ A ja som ako idiot odpovedal otázkou: „Kto je Ron Aldo?“

ľudská hlúposť, vtipné príhody, historky,  Cristiano Ronaldo, futbal
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.