Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o skúsenosti s expartnermi, ktorí si nezaslúžili druhú šancu

Od niektorých ľudí treba bežať, čo ti sily stačia.

Ľudia sú tvory omylné, a hoci niekoho ľúbia z celého srdca, aj tak sa im občas podarí pochybiť. Presne na to existujú druhé šance. Títo ľudia si ich však nezaslúžili a ich partneri na Reddite nedávno prezradili prečo. Poďme si ich dôvody prečítať.

1. Keď som bol mladší, stretával som sa s babou, ktorá mala dve mačiatka. Jedného dňa ma pozvala k sebe a mačiatka boli fuč. Chcel som vedieť, čo sa s nimi stalo, na čo mi bez štipky ľútosti v hlase oznámila: „Začali byť otravné, tak som ich vypustila.“ Vyhovoril som sa na neexistujúci telefonát od mamy a odvtedy som ju nevidel.

2. Pár týždňov dozadu mi po rokoch boja s rakovinou zomrela mama a ja som bol úplne na dne. Vyčerpaný z toho, čo sa stalo, aj z toho, čo ešte len príde. Potreboval som chvíľu na to, aby som to vstrebal, a vzhľadom na moju situáciu som mal pocit, že je to pochopiteľné. Žena, s ktorou som v tom čase chodil, mi namiesto útechy povedala: „Prenes sa cez to. Keď zomrela, tak zomrela. Nemusíš byť kvôli tomu nonstop zavretý doma.“ V ten deň som ju poslal kade-ľahšie.

3. Boli sme na návšteve u brata a jeho manželky. Spila sa pod obraz boží – nič nové pod slnkom – a dvakrát po sebe vyliala pohár s červeným vínom na ich biely koberec. Posunul som teda jej pohár ďalej od okraja stola. Nič viac. Len čo sme odišli, začala po mne bliakať ako zmyslov zbavená, že som ju tým neskutočne ponížil.

vzťah, rozchod, druhá šanca, rozliate víno, koberec
Shutterstock

4. Nedávno som sa rozišla s frajerom, ktorý počas hádky vždy vrieskal z plných pľúc, aby nás všetci v dome počuli. „To je dobre. Len nech nás počujú! Nech počujú, čo mi robíš!“ kričal na celý barák, aby som ja vyzerala ako ten psychopat. Pritom som to bola práve ja, čo som sa snažila každej hádke vyhnúť alebo ju čo najrýchlejšie ututlať.

Ray Foster vlastne neexistoval. Aké nepresnosti sme videli vo filme Bohemian Rhapsody?

Odporúčame prečítať:

Ray Foster vlastne neexistoval. Aké nepresnosti sme videli vo filme Bohemian Rhapsody?

5. Ku mne bola milá, moji kamaráti toľko šťastia nemali. Prvý večer, čo som ju s nimi zoznámil, sa jednému z nich začala vysmievať kvôli výške. Viem, že je na to citlivý, a povedal som jej, nech si dá pohov, ale nedala si povedať. Vŕtala doňho dobré štyri hodiny, až kým to chudák radšej nezabalil a nešiel domov. V ten večer som ju odprevadil domov a hneď ráno som sa s ňou rozišiel cez správu. Neľutujem.

6. Zistil som, že má na sociálnych sieťach niekoľko falošných účtov, cez ktoré šikanuje náhodné ženy na internete. Jednou z nich bola aj moja exmanželka. Tak prudko som dverami ešte za nikým netreskol.

vzťah, rozchod, druhá šanca, žena, mobil, falošný profil na sociálnych sieťach
Shutterstock

7. Moja bývalá – vtedy teda ešte aktuálna – manželka otehotnela. Nespali sme spolu niekoľko mesiacov.

8. V treťom ročníku na strednej som si našiel prvú frajerku. Bola populárna, neskutočne krásna a úplne mimo moju ligu. Pripravila ma o panictvo a ja som z nej bol hotový. Čím väčšmi som ju ale spoznával, tým väčšmi som mal pocit, že to nie je úplne dobrý človek. Navyše jej rodina bola zvláštna, ale čo tam po tom, keď ste nadržaný tínedžer?

Jedného dňa ma jej rodičia pozvali na večeru. Uprostred jedla jej starší brat začal hovoriť historku o tom, ako po škole ostal v telocvični sám s hendikepovaným spolužiakom, priviazal ho o skrinky volejbalovou sieťou a nechal ho tam celú noc kričať o pomoc. Celú rodinu išlo od smiechu rozdrapiť. O pár dní neskôr som to s ňou ukončil.

9. Išla som si dať uňho prvýkrát sprchu, tak som ho požiadala o uterák. Doniesol mi jeden biely s niekoľkými hnedými fľakmi. Trochu ma naplo, ale povedala som si, že si ich asi nevšimol. „Môžeš mi dať čistý, prosím?“ poprosila som ho. „Akože čistý?“ spýtal sa ma nechápavo. Ten chalan nevedel, že uteráky treba prať. Myslel si, že keďže sa do nich utiera voda, tak sa vlastne perú samy.

vzťah, rozchod, druhá šanca, špinavý uterák, utieranie rúk
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.