Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o smutné chvíle, keď zistili, že sú im partneri neverní

Hoci nikomu nie sú príjemné, aj takéto momenty patria k životu.

Nevera vždy bolí. Aj keď vám to už dlhšie neklapalo, aj keď si podvedome tušil, že jej večerné výjazdy nie sú len nevinné kávičky s kolegyňami, aj keď si mala pocit, že na ňom sem-tam cítiš cudzí parfum. Človek si to nechce pripustiť, no jedného dňa pravda vypláva na povrch a už ju ďalej nemožno bezprostredne ignorovať.

Títo ľudia z Redditu to dobre vedia. Na sociálnej sieti sa podelili o tie smutné chvíle, keď im definitívne došlo, že im partneri s niekým zahýbajú. My sme zopár z nich vyzbierali v tomto článku. Poďme si ich teda spoločne prečítať.

1. Mala na sebe moje oblečenie. Vtipné bolo, ako dlho to zapierala. Išla si svoje, až dokiaľ som prstom neukázala na mastný fľak, ktorý na tom tričku nechala sestra, keď si ho bez môjho dovolenia požičala. Inak sú z nás dnes celkom kamošky a chalan je na tom dosť biedne.

2. Na dvere mi zaklopal neznámy muž s tým, že jeho žena chrápe s mojím mužom. Môj (teraz už bývalý) manžel v tom čase nebol doma a viac sa tam už neukázal. Prenajal si iný byt a povedal mi, nech si nájdem dobrého právnika. V tom čase sme spolu boli 24 rokov a ja som nedostala ani len posr*té prepáč.

3. Išiel do ambulancie a ja som aj s jeho mobilom sedela v čakárni. Zrazu na displeji zasvietila správa: „Opakujeme?“ Bola som dosť zmätená, tak som otvorila danú konverzáciu. O pár správ vyššie sa ho baba pýtala, či mu to ani nie je ľúto. Viete, čo jej odpísal? „Nie. Bolo by mi to ľúto, len ak by som ju ešte ľúbil.“

4. Platil som jej telefón, takže mi chodievali jej mesačné výpisy hovorov. Nikdy som ich nečítal, raz som nakukol. Zistil som, že za ten mesiac volala s nejakým číslom dokopy 600 minút. Prišlo mi povedomé. Hodil som ho do svojho mobilu a zistil, že to je môj kamarát.

nevera, podvádzanie, vzťahy, rozchod, príhody a historky
Shutterstock

5. Sused mi povedal, že keď som v práci, často na našej príjazdovej ceste parkuje cudzie auto. Výhoda malých susedstiev, kde každý pozná každého. Nič neutajíš.

6. Mal som v ruke jej mobil a hľadal nejakú reštauráciu v okolí, keď jej zrazu na displeji vyskočila správa od neho. „Si nádherná,“ napísal jej na fotku, ktorú mu poslala. Fotku, ktorú som polhodinu dozadu odfotil ja. Odvážne. Najhoršie na tom bolo, že sa to celé zomlelo na Eiffelovej veži a nás čakali ďalšie dva týždne dovolenky vo Francúzsku. Sám by som ich lepšie nenaplánoval.

nostalgické jedlá, jedlá z detstva, dukátové buchtičky, krupicová kaša, slovenské jedlá

Mohlo by ťa zaujímať:

10 milovaných jedál, ktoré sa nám neoddeliteľne spájajú s detstvom

7. Moje kamarátky to zistili ešte predo mnou. Vedeli, že ju berie do kina, tak ma uprosili, aby som si s nimi išla pozrieť nejaký film. Chceli, aby som ich načapala pri čine, lebo dobre vedeli, že im inak neuverím. To je skutočné priateľstvo.

8. Nezistil som to počas nášho vzťahu, ale štyri dni po našom rozchode bola zrazu zasnúbená. Rád by som si nahovoril, že ho stretla až po tom, ale šance sú prakticky mizivé.

nevera, podvádzanie, vzťahy, rozchod, príhody a historky
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť