Ľudia sa podelili o svoje bizarné zranenia. Niektorým je naozaj zaťažko uveriť

Takéto situácie napíše len sám život.

Zdroj: Harlie Raethel / Unsplash

V niektorých životných situáciách ti neostáva iné, než sa pozastaviť, naplno vstrebať svoju mizériu a povedať si, že „toto sa naozaj môže stať len mne“.

Pre týchto ľudí z Twitteru boli životné situácie, ktoré spomenieme v článku, práve tými, v ktorých sa im podarilo nadobudnúť zranenia naozaj bizarným spôsobom. A keďže ich prežili a ešte si z nich dokonca sami robia srandu, máme povolenie sa na nich trochu pozabávať aj my.

1. Bola som šiestačka. Raz po škole som si asi minútu zohrievala v mikrovlnke medovú buchtu s polevou. Keď som si ju niesla na sedačku, potkla som sa a buchta sa mi vykydla rovno na zápästie. Horúca poleva mi uštedrila popáleninu druhého stupňa a ešte dodnes tam mám jazvu.

2. Spálil som si hruď, keď som sa snažil žehličkou si vyžehliť pokrčené tričko. Mal som ho oblečené.

3. Môj manžel si zlomil palec, keď hral tieňové divadlo pre našu mačku. 

4. Zlomil som si predlaktie. Bol som na záchode, dokončil ťažký biznis a načahoval som sa pre toaletný papier. Nejako sa mi podarilo tresnúť si ruku o kovový držiak, na ktorom ten papier bol. A bum, nehoda bola na svete.

Sean Giambrone Pain GIF by The Goldbergs - Find & Share on GIPHY

5. Mám zlomený prst, už šiesty týždeň je v dlahe. A zatiaľ sa lekárovi nezdá, že by mala ísť dlaha dole. Udrela som si ruku o hlavu nášho psa, ktorý okolo mňa behal ako zmyslov zbavený. Nemajte strach, pes je v poriadku.

6. Po epizóde Supernatural o Krvavej Mary som sa uprostred noci rozhodol ísť na záchod. Veľká chyba. Omylom som sa pozrel do zrkadla a hoci som v ňom, pochopiteľne, nič nevidel, tak som sa naľakal, že som turbo rýchlosťou vyšprintoval naspäť do izby a z celej sily za sebou zabuchol dverami. Zlomil som si dva prsty.

7. Raz som si vykĺbil zápästie po tom, čo som nechtiac vbehol do pavučiny a začal sa metať ako slon pri epileptickom záchvate, v snahe dostať ju zo seba čo najrýchlejšie preč. Ostatným som povedal, že sa mi to stalo pri futbale.

8. Poznáte to, keď postavička v animovanej rozprávke stúpi na hrable, ony sa vztýčia a tresknú ju opačným koncom rovno do ksichtu? Tak to sa mi stalo. Upadol som do bezvedomia a naši mi museli zavolať záchranku.

The Simpsons Rake GIF - Find & Share on GIPHY

9. Natrhol som si šľachu na prste, keď som sa snažil rýchlo si zapraviť tričko do nohavíc, aby som mohol vypadnúť z bytu. Mrzí ma to, slečny, viem, na čo myslíte, ale už som zadaný.

10. Šmykla som sa na schodoch, skotúľala sa dole, zlomila si členkovú kosť, vykĺbila koleno do 90-stupňového uhla a musela podstúpiť operáciu. Zaviedli mi implantát, na ktorý som bola alergická, no musela som s ním žiť ďalší rok, kým ho mohli vybrať. Nádhera. A teraz viem predpovedať, kedy bude pršať.

11. Šmykla som sa na psích zvratkoch. Instantná fraktúra na kolene. Bolo to tri týždne dozadu a stále to pekelne bolí.

12. Počas divokého spievania na koncerte Foo Fighters som dostal pruh. 

Zach Galifianakis Fx GIF by BasketsFX - Find & Share on GIPHY

13. Na synove desiate narodeniny som mu dal vreckový nožík. Počas vysvetľovania, ako sa používa, a dôkladnej prednáške o tom, že s ním musí byť veľmi opatrný, sa mi podarilo vývrtkou si prerezať prst. Krv bola všade a syn sa k tomu nožíku už nikdy nepriblíži.

14. Rozhodol som sa dať susedovmu obrovskému psovi pusu na čelo a on mi ju ochotne opätoval. 50 stehov na tvári. Strašne som plakal a bál sa, že budem už do konca života škaredý, no potom prišli moji súrodenci… a informovali ma o tom, že niet sa čoho báť, škaredý som už teraz. Mám tých kreténov rád.

15. Natrhol som si šľachu na prostredníku pri navliekaní posteľnej plachty. Tri rohy už boli navlečené, ostával len posledný. Keď som natiahol plachtu, ktorá bola elastická, tak vystrelila naspäť a ohla mi všetky prsty do opačnej strany. Kamošom som povedal, že som hral basketbal.

16. Snažila som sa doma cvičiť jogu. Môj nemecký ovčiak sa chcel hrať s loptičkou. Povedala som mu, nech ju položí, tak ju položil… na moje oko. Zatiaľ čo mi jeho zuby prerezali očné viečko. Lekár na pohotovosti sa nevedel prestať rehotať. Tak sa mu od smiechu triasli ruky, že musel počkať pár minút, kým mi to viečko mohol zašiť.

Yoga Chihuahua GIF - Find & Share on GIPHY

17. Seklo ma v chrbte, keď som zakláňal hlavu dozadu. Bol som u zubára. 

18. Pomáhal som v metre pani zniesť po schodoch kočík. Myslel som si, že už sme dole, tak som odvážne stúpil… a skotúľal sa niekoľko zvyšných schodov dole. Dolámal som si obe nohy, ale dieťaťu v kočíku sa našťastie nič nestalo.

19. Nohou som chytil použitú vreckovku, vyskočil do vzduchu a tou istou nohou ju aj odhodil do koša. Trafil som, študenti tlieskali… a mne bolo dosť trápne priznať, že ma pri tom poriadne seklo v chrbte.

20. Kráčala som cez kuchyňu do práčovne a stúpila na neuvarenú špagetu. Zapichla sa mi do nohy a ani za ten svet nešla vytiahnuť von. Musela som ísť na pohotovosť a nikdy som sa teda necítila trápnejšie.

Pop Tv Pain GIF by Schitt's Creek - Find & Share on GIPHY

Zdroj: Super70sSports / Twitter 

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
51
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Freddie Mercury dobýja Youtube ako hrdina nového meme

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME