Štvrtok 11.8.2022
sk
Zuzana
cz
Zuzana
, Susana

Ľudia sa podelili o svoje bizarné zvyky, ktoré podľa nich majú len oni sami

"Keď dlhšie stojím, tak vždy len na jednej nohe. Ako plameniak."

Ak si tento týždeň zase opitý vypisoval svojej ex, aj keď si sa zaprisahal, že s ňou už v živote neprehovoríš, nerob si vrásky. Ľudia robia aj divnejšie veci. Napríklad takéto. Nedávno sa na Reddite rozprúdila debata, v ktorej sa ľudia podelili o svoje najbizarnejšie zvyky a medzi ich odpoveďami sa našli poriadne kuriozity. Top 20-ku z nich sme pre teba zozbierali v tomto článku.

1. Keď idem otvoriť dvere, pre istotu párkrát pokrútim zápästím, aby som zistil, či funguje. Nieže ma potom nechá v štichu.

2. Keď si spomeniem na niečo super trápne, čo som v minulosti povedal alebo urobil, začnem si hmkať alebo pospevovať, aby som na to čo najrýchlejšie zabudol.

3. Keď kosím trávnik, predstavujem si, že šoférujem formulu a dvaja komentátori v pozadí nadšene rozoberajú, ako hladko som vybral tú či onú zákrutu. Schumacher sa môže schovať.

4. Keď okolo mňa prejde auto, vždy sa snažím zapamätať si jeho poznávaciu značku. Neviem prečo. Proste to robím.

5. Keď musím urobiť nejaké dôležité rozhodnutie, predstavujem si, že sa rozprávam s imaginárnym človekom, ktorý je kombináciou všetkých ľudí, ktorých poznám, a radí mi, čo mám urobiť. V skutočnosti si to radím ja sám, ale keby sa niečo posr*lo, aspoň to mám na koho hodiť.

Ľudia sa podelili o svoje bizarné zvyky
Shutterstock

6. Keď idem hore po schodoch, vždy počítam, koľko ich tam bolo. Netuším, prečo to robím. Keď idem dole, tak mi to ani nenapadne, ale keď idem hore, bum – automaticky počítam.

7. Keď dlhšie stojím, tak vždy len na jednej nohe. Ako plameniak.

Ľudia sa podelili o momenty, keď zistili, že ich "kamaráti" sú vlastne príšerní ľudia

Odporúčame prečítať:

Ľudia sa podelili o momenty, keď zistili, že ich „kamaráti“ sú vlastne príšerní ľudia

8. Keď ideme s manželkou do postele, vždy musí ísť po schodoch prvá. Schody máme rovno oproti vchodovým dverám a ona má panický strach, že ju niekto zastrelí cez otvor na poštu. Mne to nevadí. Má parádny zadok.

9. Keď pijem niečo z plechovky, vždy ju stlačím, aby sa trochu pokrčila a ja som vedel, že to je tá moja. Detstvo v skromných podmienkach s množstvom súrodencov ťa naučí rôzne veci.

10. Keď prechádzam okolo holuba, vždy mu poviem: „Bonjour, Monsieur Holub!“ Netuším prečo. V živote som nebola vo Francúzsku a toto je jediné, čo po francúzsky viem. Úprimne, už si ani nespomínam, kedy to začalo.

Ľudia sa podelili o svoje bizarné zvyky
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť