Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 30.9.2023
sk
Jarolím
cz
Jeroným
, Jeronym, Jarolím

Ľudia sa podelili o svoje bizarné zvyky, ktoré podľa nich majú len oni sami

"Keď dlhšie stojím, tak vždy len na jednej nohe. Ako plameniak."

Ak si tento týždeň zase opitý vypisoval svojej ex, aj keď si sa zaprisahal, že s ňou už v živote neprehovoríš, nerob si vrásky. Ľudia robia aj divnejšie veci. Napríklad takéto. Nedávno sa na Reddite rozprúdila debata, v ktorej sa ľudia podelili o svoje najbizarnejšie zvyky a medzi ich odpoveďami sa našli poriadne kuriozity. Top 20-ku z nich sme pre teba zozbierali v tomto článku.

1. Keď idem otvoriť dvere, pre istotu párkrát pokrútim zápästím, aby som zistil, či funguje. Nieže ma potom nechá v štichu.

2. Keď si spomeniem na niečo super trápne, čo som v minulosti povedal alebo urobil, začnem si hmkať alebo pospevovať, aby som na to čo najrýchlejšie zabudol.

3. Keď kosím trávnik, predstavujem si, že šoférujem formulu a dvaja komentátori v pozadí nadšene rozoberajú, ako hladko som vybral tú či onú zákrutu. Schumacher sa môže schovať.

4. Keď okolo mňa prejde auto, vždy sa snažím zapamätať si jeho poznávaciu značku. Neviem prečo. Proste to robím.

5. Keď musím urobiť nejaké dôležité rozhodnutie, predstavujem si, že sa rozprávam s imaginárnym človekom, ktorý je kombináciou všetkých ľudí, ktorých poznám, a radí mi, čo mám urobiť. V skutočnosti si to radím ja sám, ale keby sa niečo posr*lo, aspoň to mám na koho hodiť.

Ľudia sa podelili o svoje bizarné zvyky
Shutterstock

6. Keď idem hore po schodoch, vždy počítam, koľko ich tam bolo. Netuším, prečo to robím. Keď idem dole, tak mi to ani nenapadne, ale keď idem hore, bum – automaticky počítam.

7. Keď dlhšie stojím, tak vždy len na jednej nohe. Ako plameniak.

Odporúčame prečítať:

Povolaní od Boha, mesačný poplatok a roky šetrenia. Američanka z Cirkvi Ježiša Krista svätých neskorších dní opísala misiu na Slovensku (ROZHOVOR)

8. Keď ideme s manželkou do postele, vždy musí ísť po schodoch prvá. Schody máme rovno oproti vchodovým dverám a ona má panický strach, že ju niekto zastrelí cez otvor na poštu. Mne to nevadí. Má parádny zadok.

9. Keď pijem niečo z plechovky, vždy ju stlačím, aby sa trochu pokrčila a ja som vedel, že to je tá moja. Detstvo v skromných podmienkach s množstvom súrodencov ťa naučí rôzne veci.

10. Keď prechádzam okolo holuba, vždy mu poviem: „Bonjour, Monsieur Holub!“ Netuším prečo. V živote som nebola vo Francúzsku a toto je jediné, čo po francúzsky viem. Úprimne, už si ani nespomínam, kedy to začalo.

Ľudia sa podelili o svoje bizarné zvyky
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.