Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o svoje brilantné opilecké nápady, ktoré vlastne vôbec neboli také brilantné

Každý z nich si myslel, že objavil Ameriku.

Každý z nás už v opitosti povyvádzal nejaké kraviny, no len málokto v tomto stave myslí na záchranu sveta. Títo ľudia z Redditu však áno. Napadli im myšlienky, ktoré mali naozaj veľký potenciál spasiť ľudskú rasu ako takú… ale naozaj len s pár promile v krvi. Tak sa teda poďme pozrieť, s akými brilantnosťami sa im podarilo prísť.

1. Raz mi kamoš volal o tretej ráno, len aby ma oboznámil so svojou prelomovou myšlienkou – vec, vďaka ktorej sa ti v topánkach nespália nohy. „Okej, okej, takže vieš, že ja v kuse nosím crocsy? A v kuse sa mi na nohách opália tie dierky? Čo keby niekto vymyslel niečo, nejaký kus látky, ktorý by si si položil na nohu, aby sa to nedialo?“ Ponožky. Chalan práve vymyslel ponožky.

2. Chcela som si otvoriť rýchle občerstvenie, v ktorom by sa predávalo mrazené jedlo. Len to vytiahneš z mraziaku, hodíš na panvicu a podávaš. Šetrilo by to čas aj peniaze a fakt sa divím, že to ešte predo mnou nikomu nenapadlo.

3. Postavil som hriankovač nabok a strčil doň mini pizze ako do malej piecky. Myslel som si, že som objavil Ameriku… až dokiaľ sa omrvinky nedostali k ohrevnému telesu a nezadymilo mi celý dym. Smrad tam bol ešte ďalší týždeň.

4. Perlivá polievka. Bol som v tom, že som práve objavil dieru na trhu.

Shutterstock

5. Po druhej fľaši vína som si robil cestoviny a vtedy mi to došlo. Nebolo by skvelé, keby existovala nejaká miska s dierkami, ktorou by sa dali jednoducho precediť cestoviny? V domnienke, že na tom zarobím milióny, som si spravil rýchly náčrt. Na druhý deň som ho chytil do ruky a vravím si: „Kámo. Veď to je cedidlo.“

6. Jarné závitky vo veľkosti burrita. Určite by sa to chytilo.

Mohlo by ťa zaujímať:

Ľudia sa podelili o svoje špinavé tajomstvá, ktoré ešte nikdy nikomu nepovedali

7. Chcel som začať vyrábať perá s bielym atramentom, ktorým by sa dalo prepísať chybné slovo a ono by zmizlo. Napísal som si k tomu celkom solídne poznámky. Po vytriezvení som nielenže zistil, že je to zmizík a už existuje, ale aj to, že som mal jeden zhodou okolností položený vedľa pera a celé svoje veľdielo som písal ním.

8. Záchody pre mačky vyrobené z kartónu. Bola som na seba taká hrdá. Nemusíš to čistiť, jednoducho to len na konci týždňa hodíš do koša a máš pokoj. V tom stave mi vôbec nenapadlo, že kartón nie je práve vodotesný.

Shutterstock

9. Cukrové vrecúška. Také isté ako čajové vrecúška, lenže s cukrom. Rovno som vysypala jedno čajové vrecko, sesternica doň nasypala cukor a ako som sa snažila zaviazať ho gumičkou na vlasy (išlo mi to bravúrne), sa na nás pozrela podstatne triezvejšia kamarátka a skonštatovala: „A na čo sú kocky cukru?“ Vždy sa nájde niekto, kto ti pokazí radosť.

10. Čo keby bol King Kong žirafa?

11. Po štvrtom poldecáku som zrazu precitol a uvedomil si, že veci, ktoré sú ľahšie ako vzduch, lietajú. Ako hélium. Pozerám na kamoša a hovorím mu: „Aj iné veci predsa musia byť ľahšie ako vzduch. Prečo teda vôbec používame lietadlá?“ Skoro sa zadrhol pivom a odpovedal: „Nikdy si nepočul o vzducholodi Hindenburg?“

12. Vymyslela som vecičku, ktorú si položíš na nabíjačku od notebooku, kým fičí, vložíš do nej jedlo a ono ho udrží teplé. Úprimne, s dobrým telemarketingom a akciou desať za cenu jedného by to mohlo mať úspech.

Shutterstock

13. Napadlo mi, že by bolo celkom šikovné pripevniť si na kľúče lístok s adresou a telefónnym číslom. V prípade, že ich stratíš, ti ich potom môže niekto vrátiť. Pripadalo mi to ako skvostná myšlienka a verím tomu, že každý jeden zlodej na svete by mi dal za pravdu.

14. Kamarát je právnik. Jedno leto na vysokej bol na stáži v Ghane, kde študoval medzinárodné právo. Mali sme v sebe asi polovicu fľaše, keď mi zrazu predostrel svoj marketingový plán – vyrábať stoličky. „Všetci v Ghane sedia na zemi. Nikto nechce sedieť na zemi. Určite by som na tom parádne zarobil.“

Mohlo by ťa zaujímať:

Blbí a ešte blbší. Ľudia sa podelili o najstupídnejšie veci, ktoré im kedy kto povedal

15. Poznáte film 96 hodín? Napadlo mi, že by sa každá časť mohla zameriavať na jeho iné zručnosti. V jednotke by mohol byť Liam Neeson napríklad skvelý kuchár. V dvojke zase poštár.

16. Odlamovacia lyžička. Niečo také ako odlamovací vysúvací nôž. Lenže lyžička.

Shutterstock

17. O druhej ráno mi volala sesternica, nech zabookujem dovolenku do Dubaja, lebo do rána budeme v balíku. Vymyslela totiž „párty tampóny“. Menštruačné tampóny plné konfiet, ktoré vyletia von, keď potiahneš za šnúrku. Chcela som len, aby mi dala vedieť, či v poriadku prišla domov…

18. Poznámky v mobile mám plné osvietenských myšlienok, ktoré ma prepadli pod vplyvom. Moja najobľúbenejšia je: „Muž, čo má ananás, je dobrý muž.“ Naozaj by ma zaujímalo, ako som k tomu dospel.

19. Napísal som pesničku a bol som na seba veľmi hrdý. Vykľul sa z toho Kohútik jarabý.

20. Smerovky na nákupných vozíkoch. Čím dlhšie nad tým rozmýšľaš, tým menšia je to blbosť. Však?

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť