Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 27.3.2023
sk
Alena
cz
Dita
, Ditta
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o svoje brilantné opilecké nápady, ktoré zase také brilantné neboli

Každý z nich si myslel, že objavil Ameriku.

Každý z nás už v opitosti povyvádzal nejaké kraviny, no len málokto v tomto stave myslí na záchranu sveta. Títo ľudia z Redditu však áno. Napadli im myšlienky, ktoré mali naozaj veľký potenciál spasiť ľudskú rasu ako takú… ale naozaj len s pár promile v krvi. Tak sa teda poďme pozrieť, s akými brilantnosťami sa im podarilo prísť.

1. Raz mi kamoš volal o tretej ráno, len aby ma oboznámil so svojou prelomovou myšlienkou – vec, vďaka ktorej sa ti v topánkach nespália nohy. „Okej, okej, takže vieš, že ja v kuse nosím crocsy? A v kuse sa mi na nohách opália tie dierky? Čo keby niekto vymyslel niečo, nejaký kus látky, ktorý by si si položil na nohu, aby sa to nedialo?“ Ponožky. Chalan práve vymyslel ponožky.

2. Chcela som si otvoriť rýchle občerstvenie, v ktorom by sa predávalo mrazené jedlo. Len to vytiahneš z mraziaku, hodíš na panvicu a podávaš. Šetrilo by to čas aj peniaze a fakt sa divím, že to ešte predo mnou nikomu nenapadlo.

3. Postavil som hriankovač nabok a strčil doň mini pizze ako do malej piecky. Myslel som si, že som objavil Ameriku… až dokiaľ sa omrvinky nedostali k ohrevnému telesu a nezadymilo mi celý dym. Smrad tam bol ešte ďalší týždeň.

4. Perlivá polievka. Bol som v tom, že som práve objavil dieru na trhu.

Shutterstock

5. Po druhej fľaši vína som si robil cestoviny a vtedy mi to došlo. Nebolo by skvelé, keby existovala nejaká miska s dierkami, ktorou by sa dali jednoducho precediť cestoviny? V domnienke, že na tom zarobím milióny, som si spravil rýchly náčrt. Na druhý deň som ho chytil do ruky a vravím si: „Kámo. Veď to je cedidlo.“

6. Jarné závitky vo veľkosti burrita. Určite by sa to chytilo.

typy ľudí na koncertoch, vtipné ilustrácie

Odporúčame prečítať:

Typy ľudí na koncertoch, ktorí fanúšikom hudby značne pijú krv

7. Chcel som začať vyrábať perá s bielym atramentom, ktorým by sa dalo prepísať chybné slovo a ono by zmizlo. Napísal som si k tomu celkom solídne poznámky. Po vytriezvení som nielenže zistil, že je to zmizík a už existuje, ale aj to, že som mal jeden zhodou okolností položený vedľa pera a celé svoje veľdielo som písal ním.

8. Záchody pre mačky vyrobené z kartónu. Bola som na seba taká hrdá. Nemusíš to čistiť, jednoducho to len na konci týždňa hodíš do koša a máš pokoj. V tom stave mi vôbec nenapadlo, že kartón nie je práve vodotesný.

Shutterstock

9. Cukrové vrecúška. Také isté ako čajové vrecúška, lenže s cukrom. Rovno som vysypala jedno čajové vrecko, sesternica doň nasypala cukor a ako som sa snažila zaviazať ho gumičkou na vlasy (išlo mi to bravúrne), sa na nás pozrela podstatne triezvejšia kamarátka a skonštatovala: „A na čo sú kocky cukru?“ Vždy sa nájde niekto, kto ti pokazí radosť.

10. Čo keby bol King Kong žirafa?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje