Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o svoje najdivokejšie zážitky z letísk a lietadiel

Na letisku sa môže naozaj stať čokoľvek.

Letisko. Na mieste, kde si môžeš dať pivo aj o šiestej ráno (a aj si ho dáš, lebo voda stojí 10 eur), sa môže stať skutočne čokoľvek a títo pasažieri sú toho jasným dôkazom. Ľudia na Reddite sa nedávno podelili o svoje najzvláštnejšie historky nielen z letísk, ale aj samotných letov a my sme ich niekoľko povyberali do tohto článku. Zažil si už aj ty pri cestovaní niečo podobné?

1. Žena vedľa mňa veľmi kvetnato a veľmi nahlas vysvetľovala svojej asi 13-ročnej dcére, ako funguje rozmnožovanie. Cítil som sa trápne, ale asi nie tak trápne ako to dievča.

2. Ženská sedela uprostred preplneného letiska a v cudzom jazyku, ktorému som nerozumel, vrieskala po všetkých, ktorí sa k nej odvážili čo i len priblížiť. Všetky sedadlá boli plné, okrem dvoch rovno vedľa nej.

3. Pri kontrole pasov ma zastavili a odmietli ma pustiť do lietadla. Prečo? Pretože si mysleli, že som niekomu ukradol doklady, a to iba preto, že na fotke som mal krátke vlasy a v skutočnosti som mal afro. Strávil som dobrých desať minút s ochrankou a snažil sa im vysvetliť, že vlasy – hoci je to veľmi prekvapivé – rastú.

4. Prechádzala som kontrolou v Tunisku, keď zrazu jeden zo zamestnancov vytiahol môj balíček hracích kariet a povedal mi, že sú zakázané. „Prečo?“ spýtala som sa, načo vytiahol jednu kartu, teatrálne si ňou podrezal hrdlo a povedal: „Preto.“ Zavolal kolegov, ktorí vyzerali, že ma idú zatknúť a mne už dobre lepilo. Skoro som odpadla… a potom sa začali všetci nahlas rehotať. Bol to len vtip, no mne veľmi vtipný nepripadal.

5. Pol hodiny som v rade sledovala, ako sa chlapík háda s ochrankármi, pretože mu nechceli povoliť vstup do lietadla s motorovou pílou v príručnej batožine.

Príhody z letísk a lietadiel
Shutterstock

6. Letela som z Chicaga do Seattlu a asi 5-ročné decko vedľa mňa nechcelo prestať jačať. Prosila som letušku, aby mi dovolila vymeniť si miesto s jeho mamou, no márne. Nedá sa. Najdlhších päť hodín v mojom živote.

7. Nejaký blázon otvoril únikový východ a nikto na celom letisku nemal kľúč, ktorý by zastavil to šialené pípanie. Muselo to byť počuť aj na opačnej strane kontinentu.

10 motivačných filmov, ktoré ťa zaručene donútia k lepšiemu výkonu

Odporúčame prečítať:

10 motivačných filmov, ktoré ťa zaručene donútia k lepšiemu výkonu

8. Išiel som do Kanady na návštevu k príbuzným. Manželke sa nepodarilo načas si vybaviť pas, takže som išiel len ja a môj malý syn, ktorý je prakticky ešte bábo. Prisahám, tri ženy sa mi ho nezáväzne od seba snažili ukradnúť. Tvárili sa, že mi chcú pomôcť, lebo mám veľa vecí a ešte aj dieťa na rukách, no zakaždým, keď som im podal tašku, na mňa len zasyčali: „Nie tašku. Dieťa.“ Bolo to desivé.

9. Pred odletom som zjedol porciu morských plodov a bolo to to najhoršie, čo som mohol urobiť. Neleteli sme ani hodinu a ja som sa nestihol ani postaviť, povracal som sa rovno na mieste. Všetko bolo od toho. Ja, sedačka, moja čítačka na knihy… Žiadne iné miesto nebolo voľné, takže som musel v tom sajrajte a smrade sedieť až do pristátia.

10. Kamarát z Indie sa volá Shubham, čo sa vyslovuje ako Shoe-bomb (bomba v topánke). Raz nám hovoril historku o tom, ako sa na letisku zamotal v niektorom z obchodov a jeho strýko naňho z plných pľúc zakričal. Neprešli ani dve sekundy a ochrankári ho už držali pri zemi.

Príhody z letísk a lietadiel
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.