Pondelok 26.9.2022
sk
Edita
cz
Andrea
, Ondřejka
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o svoje najväčšie trapasy, ktoré im dodnes nedajú spávať

"Chlapík ku mne na pozdrav natiahol ruku a ja som mu do nej vložil kabát."

Trapasy patria k životu. No nech hodí kameňom, kto je bez viny… Na tejto planéte neexistuje človek, ktorý by v živote nespravil nič nevhodné, stupídne a ponižujúce. Ak aj nič iné, tak si poprial čašníkovi dobrú chuť, nie? Tieto trapasy ľudí z Redditu sú však predsa len trochu vyšší kaliber a nikto nepochybuje o tom, že sa na nich slušne pobavíš.

1. V škole sme nacvičovali dramatické predstavenie, skúšali sme pred skupinkou asi tridsiatich žiakov a rodičov. Bol som uprostred svojej repliky… a vtedy som sa posr*l. Prišlo to úplne z ničoho nič, zrazu som len cítil, ako mi h*vno steká po nohách, a už som vedel, že je neskoro. Utiekol som z javiska, zabuchol sa na záchode a zvyšok dňa odtiaľ odmietal vyjsť.

2. Bol som na pracovnom pohovore. Chlapík ku mne na pozdrav natiahol ruku a ja som mu do nej vložil kabát. 

3. Kedysi sa mi páčil jeden chalan, no nevedela som, ako sa s ním dať do reči. Stáli sme vedľa seba, pripravovali jedlo na opekačku a vtedy mi v hlave skrsla brilantná idea, že ho oslovím. Zhlboka som sa nadýchla a vypotila: „Aj ty rád strkáš prsty do surového mäsa? Lebo ja to milujem!“ 

Shutterstock

4. Stalo sa to v škole. So spolužiakmi sme hrali hru, kde jeden naháňa ostatných, a keď sa mu podarí niekoho chytiť, ten človek ide „do väzenia“. V preklade to znamená, že si musí strčiť ruky do trička, niekto iný ho obviaže rukávmi a voľný je až vtedy, keď sa mu z toho podarí dostať.

Mala som na sebe mikinu na zips a myslela som si, ako som so všetkými vybabrala. S teatrálnym „HA!“ som si znútra rozopla zips… a úplne som zabudla, že som si v ten deň neobliekla tričko. Na svoj vek som bola pomerne vyvinutá, takže som celej triede odprezentovala svoje ovisnuté prsia v rozpuku. Krásna spomienka.

Odporúčame prečítať:

Výkladový slovník ženského správania, ktorý ocení každý zmätený muž

5. Kráčal som naspäť k autu s nákupom v rukách, keď sa mi prihovoril milý starý pán a pýtal sa na cestu. V tom momente mi totálne vypol mozog. Zabudol som hádam aj to, ako sa volám, a hoci som vedel, kam chce ísť, vyšlo zo mňa len akési zachrapčanie. Strašne som sa hanbil, bez pozdravu som ho obišiel, zabuchol sa do auta a ufujazdil preč. Musel si myslieť, že som totálny kretén.

6. Otec ma načapal, ako si robím dobre v dámskej spodnej bielizni. Myslím, že to už u mňa nič neprekoná.

Shutterstock

7. Cez víkend mi doma nefungoval internet. V pondelok som išiel normálne do práce, odrobil celý deň, len aby som po príchode domov zistil, že ma šéf minulý týždeň vyhodil. Dal mi o tom vedieť mailom. Zdalo sa mi, že sa ku mne všetci v kancli chovali divne, ale neprikladal som tomu veľkú pozornosť… Očividne som mal.

8. Učiteľ sa nás po prázdninách pýtal, čo sme robili celé leto. Keď prišiel rad na mňa, chcel som povedať „chodil som von s mnohými ľuďmi“ a „spal som“. Nejako sa mi to však v hlave pomotalo a namiesto toho som povedal len: „Spal som s mnohými ľuďmi.“ Spolužiaci to na mňa vyťahovali až do maturity.

9. Bol som jednoduché decko, niečo ako rasizmus mi toho veľa nehovorilo. Teda až do chvíle, keď sme sa mali na telesnej rozdeliť do dvoch tímov a mne napadlo, že by bolo super, keby sme sa podelili „podľa farby“. Veď čierny a biely, bude to pekný kontrast…

Shutterstock

10. Keď som mal šesť, hrdinsky som utiekol z domu. Zastavila ma hneď prvá križovatka, lebo mi prišlo veľmi nebezpečné prechádzať cez cestu bez sprievodu dospeláka. Naši majú dodnes moju fotku – malý chlapec s veľkým batohom na chrbte stojí pred cestou a nevie, čo robiť. Bol som celkom rozkošný.

11. V piatej triede som sa na školský karneval prestrojil za piráta. Mal som kostým, masku, mejkap, strapaté vlasy, proste všetko. Hrdo som napochodoval do školy… len aby som zistil, že nikto iný masku nemá a karneval je vlastne až zajtra. Musel som čakať až do obeda, kým mi mama priniesla normálne oblečenie.

12. Mal som asi šestnásť a pozval som dievča, ktoré sa mi páčilo, do kina. Prišiel som k pokladni a vypýtal si jeden lístok. Hneď mi došlo, že som urobil chybu, ale bolo mi blbé opraviť sa, tak som to nechal tak a ona si kúpila vlastný lístok. Už je to desať rokov a táto spomienka ma stále máta v snoch.

Shutterstock

13. Spadol som do fontány, a keby len do jednej. Ja som spadol do troch rôznych fontán, v troch rôznych mestách a dodnes si neviem vysvetliť, ako sa mi to vlastne podarilo. Boli sme na školskom výlete a bol som úplne triezvy.

14. Na strednej som si prdol v triede. Uprostred dôležitej písomky. Všetci vedeli, že som to bol ja, no bolo mi to také trápne, že som sa tváril ako neviniatko. Ale musel to byť fakt brutálny prd… niekoľko spolužiakov si zakrylo tričkom ústa a učiteľka otvorila všetky okná.

Český profil zbiera bizarné správy od zákazníčok, ktoré nepoznajú základy slušnosti

Odporúčame prečítať:

Český profil zbiera bizarné správy od zákazníčok, ktoré nepoznajú základy slušnosti

15. Mal som šestnásť a naši ma dali dokopy s dcérou svojich známych. Chvíľu sme randili na diaľku, potom prišli prázdniny a ja som sa ju rozhodol navštíviť. Nemal som veľa peňazí, aj napriek tomu som jej chcel kúpiť pekný darček, aby vedela, že ju mám rád. Vybral som nádherné farebné puzzle a nevedel som sa dočkať chvíle, keď si ich spolu poskladáme.

Nanešťastie, jej sa moje nádherné farebné puzzle zas až tak veľmi nepáčili. Pretože bola slepá. V momente, keď som ich kupoval, mi to vôbec nedocvaklo – každý kúsok je predsa iný, čert to ber, že ho nebude vidieť. Stačí, že ho bude cítiť. Nuž, nestačí. Takže som svojej slepej frajerke kúpil farebné puzzle a, úprimne, nemyslím si, že sa ešte niekedy budem cítiť trápnejšie.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť