Utorok 9.8.2022
sk
Ľubomíra
cz
Roman
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o tajomstvá, ktoré nikdy neprezradia svojim polovičkám

Ani partneri nemusia o sebe vedieť úplne všetko.

Úprimnosť by mala byť vo vzťahu samozrejmosťou, ale predsa len – jedno malilinké tajomstvo hádam celú vec nepochová. Niektoré veci si je skrátka lepšie nechať pre seba, ako napríklad tieto. Ľudia na Reddite sa nedávno podelili o tajomstvá, ktoré svojim partnerom nikdy nepovedia, a my sme zopár z ich priznaní zozbierali v tomto článku. Poďme sa na ne teda pozrieť.

1. Manžel zbožňuje mačky, ktoré často mňaukajú. Keď sme si adoptovali naše mačiatka, dávala som im maškrty vždy, keď zamňaukali alebo zapriadli, kvôli čomu to teraz robia pravidelne. Môj muž to nevie a stále hovorí, aké sme mali šťastie, že sme narazili zrovna na takéto mačičky.

2. Moja žena sa odjakživa bála, že sa pok*ká počas pôrodu, a presne to sa stalo. Sestrička to rýchlo odpratala a pozrela sa na mňa štýlom „ani slovo“. Vedel som, čo mám robiť. Po pôrode mi hovorila, ako jej odľahlo, že sa jej najhoršia nočná mora nestala realitou, a ja som ani necekol. Nikdy sa to nedozvie. NIKDY.

3. Nikdy som nezaplatil za jej snubný prsteň. Je to nádherný prsteň a normálne by ma vyšiel tak okolo 10-tisíc, no keď som ho bol prevziať, klenotníctvo bolo uprostred hektickej prerábky. Pani mi ho strčila do ruky a povedala: „Peniaze mi pošlete potom.“ Pol roka som im písal, volal, posielal maily a snažil sa zistiť presnú sumu, ktorú im mám poslať. Bez úspechu. A tak som to nakoniec vzdal.

4. Rozbil som jej ručne maľovaný hrnček od sestry. Trikrát. Podarilo sa mi nejako napodobniť dizajn a potom som ho dal v stánku v obchodnom centre vytlačiť na hrnček. Nič si nevšimla. A ja sa postarám o to, že to tak zostane.

5. Ten držiak na uteráky nezničila naša mačka. Jedného pekného dňa som sa hral, že bojujem so zombíkmi, schmatol som prvé, čo mi prišlo pod ruku, a vyrval som ho rovno zo steny. Keď prišla hore skontrolovať, čo to tam buchoce, automaticky som sa pozrel na mačku. Len sa usmiala, poškrabkala ju za uchom a povedala: „Hádam si si nemyslela, že ťa to udrží. Trúbka.“

Ľudia sa podelili o tajomstvá, ktoré nikdy neprezradia svojim polovičkám
Shutterstock

6. Moje netere v skutočnosti tie rybičky zas až tak veľmi neberú. Moja – teraz už – frajerka pracovala v akváriu a ja som ich tam každý týždeň brával v nádeji, že si to všimne a dáme sa do reči. Presne to sa stalo. Nemusí vedieť, že som to plánoval.

7. Vždy, keď hráme nejakú stolnú hru a ona sa ma spýta „mám ešte jeden hod kockou alebo to už bol posledný?“ jej poviem, že ešte jeden má. Väčšinou nemá.

Odporúčame prečítať:

Vtipné historky Slovákov, ktorí narazili na našich na naozaj nečakaných miestach

8. Keď mala dcéra zhruba osem dní, omylom som jej pustila na hlavu celé balenie krému na zaparený zadoček. Ten škrekot, čo z nej vyšiel, ma bude v nočných morách prenasledovať hádam do konca života. Muž hneď bežal zistiť, čo sa deje, a ja som mu klamala, že mi spadlo len viečko.

9. Keď som bol prosiť jej otca o požehnanie, musel som sa predtým trochu potužiť, a tak ma to chytilo, že dodnes neviem, čo mi vlastne povedal. Úprimne dúfam, že to bolo áno, lebo už sme vyše dvoch rokov svoji.

10. Môj muž sa toľko sťažuje na bolesti, až mám pocit, že pre mňa v tejto oblasti neostáva priestor. Mám chronické zdravotné problémy a prakticky v kuse ma niečo bolí, no nemôžem sa sťažovať, lebo mám pocit, že by ani nevedel, ako sa o mňa starať tak, ako sa ja starám oňho.

Ľudia sa podelili o tajomstvá, ktoré nikdy neprezradia svojim polovičkám
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť