Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o tie najkreatívnejšie urážky, aké kedy počuli

Keď nevieš, či sa máš uraziť, alebo sa schuti zasmiať.

Vynadať niekomu do zvierat či pohlavných údov je veľmi prvoplánové. Účel to splní, o tom potom, no ak máš šancu trochu sa vytiahnuť a ukázať kreativitu aj v takejto situácii, tak prečo to neurobiť?

Kreatívna urážka nie je žiaden oxymoron, čoho dôkazom sú aj tieto príhody ľudí z Redditu. Tí sa na sociálnej sieti nedávno podelili o najoriginálnejšie urážky, aké si kedy vypočuli, a ktovie – možno niektorú z nich zaradíš do svojho arzenálu aj ty.

1. Na strednej som mal spolužiaka, dutého ako delo, ktorý sa po každej písomke dožadoval lepšej známky. „Prečo som dostal päťku?!“ skuvíňal pred učiteľom, ktorý ho mal už tak akurát plné zuby. „Lebo horšia známka neexistuje,“ odvrkol mu a pokračoval vo výklade.

2. Bol som na golfovom ihrisku a potreboval som si uľaviť, tak som to oprel o strom. Nevšimol som si, že oproti prichádza golfový vozík naložený akousi rodinou. Keď ma otec zbadal, hlasom turistického sprievodcu vyhlásil: „Po pravej strane môžeme vidieť niečo ako mužský pohlavný úd, no omnoho, omnoho menšie.“

3. „Nízke sebavedomie je v tvojom prípade len zdravá sebareflexia.“ Auč.

4. Trojročná dcéra za mnou pricupkala, tvárička ako anjelik, a pohladila ma po brade. „Maminka, milujem tvoje fúziky. Sú omnoho jemnejšie ako ocinove.“

Ľudia sa podelili o najkreatívnejšie urážky, aké kedy počuli
Shutterstock

5. Drzý zákazník sa navážal do môjho kolegu. Ten sa s ním chvíľu doťahoval, až dokiaľ z neho nevypadlo niečo skutočne nemiestne. Nato sa mu pozrel hlboko do očí a s vážnou tvárou povedal: „Tieto idiotské poznámky sú pravdepodobne dôvod, prečo ti chýbajú tie dva zuby.“

6. Šéf na margo jedného nášho kolegu: „Mať ho v tíme je také isté, ako keď ti v jednej sekunde dajú výpoveď dvaja dobrí zamestnanci.“

Mohlo by ťa zaujímať:

Zamknutie na diaľku a displej ako v aute. Vyhraj TOP e-bike, s ktorým si užiješ každú jazdu

7. Asi desať rokov dozadu okolo mňa prechádzalo náhodne auto. Šofér stiahol okienko a na celú ulicu vytrúbil: „Tá kozia briadka ti fakt nepristane.“ Som žena. Nemám – teda aspoň som si myslela, že nemám – žiadnu bradu. Už je to desať rokov a ešte stále som to nerozdýchala.

8. Náš telocvikár po nás bežne vrieskal, že sa hýbeme s gráciou vola na laxatívoch. Bolo to traumatizujúce? Áno. Viem sa na tom takto spätne zasmiať? Tiež áno.

Ľudia sa podelili o najkreatívnejšie urážky, aké kedy počuli
Shutterstock

9. Bol som na strednej a nadšene som oznámil kamarátom, že ma po prvýkrát nejaké dievča zavolalo von. Prvá odpoveď bola: „Gratulujem. Akú srsť mal jej vodiaci pes?“

10. „Ty máš hádam mozog v úspornom režime.“ Jeden z profesorov, kvôli ktorým som sa nevedel dočkať, kedy konečne vypadnem z vysokej. Ale táto hláška bola celkom dobrá, to mu musím nechať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.