Streda 6.7.2022
sk
Patrik, Patrícia
cz
Den upálení mistra Jana Husa

Každý mal spolužiaka, ktorý by spravil hocičo, len aby upútal pozornosť. A títo ľudia z Redditu? Tí takých mali tiež. Nedávno sa na sociálnej sieti podelili o bizarné historky zo školských lavíc, keď museli s týmito ľuďmi tráviť pomerne veľa času, a zároveň aj o to najhoršie, čo kedy vyviedli. Top dvadsiatku z ich príbehov sme zozbierali v tomto článku a už teraz vieme, že si pri niektorých z nich budeš klopať na čelo.

1. Tvárila sa, že je čarodejnica, a vždy, keď ju niekto vyrušil pri „vykonávaní kúzla“, čo doslova znamenalo, že jačala do zeme, začala jačať po ňom. Prípadne mu rovno jednu vyťala. Bol som na škole nový a raz som jej prišiel do rany, pretože som sa seriózne bál, či sa jej niečo nestalo. Potom som ju už radšej nechal tak.

2. Trhal si chlpy z podpazušia a intímnych partií a potom ich po jednom jedol. Skoro som sa dogrcal vždy, keď som ho videl.

3. Myslel si, že je robot. Bežne sa na chodbe rozprával s elektronikou o vyhubení ľudskej rasy, prípadne ležérne konverzoval so svojou skrinkou. Bolo to čudné a desivé zároveň.

4. Chalan v mojej triede odpočítaval sekundy do svojho prdu, akoby vypúšťal raketu na Mesiac.

5. Priniesol na stužkovú živého homára a nechal ho ponevierať sa medzi tancujúcimi študentmi. Nikto sa nepýtal, kto to urobil. Všetkým bolo jasné, že to bol on.

Shutterstock

6. Spolužiačka sa rozhodla uspokojiť rovno uprostred prednášky. Na druhý deň nám na ospravedlnenie doniesla koláč… ale fakt si nie som istý, či sa jej to tým podarilo u učiteľa vyžehliť.

7. Mal som v triede chalana, ktorý požral hádam hocičo. Raz sa uprostred hodiny vybral k triednemu umývadlu, zobral celé balenie papierových obrúskov a začal si ich po jednom pchať do úst. Ďalší raz mal zase krabičkový džús, a keď ho celý vypil, zjedol obal aj so slamkou. Najdivnejšie, čo kedy zjedol, bol model autíčka, ktorý nám doniesol profesor, aby nám na ňom čosi vysvetlil.

8. Na výlete do Francúzska si podpálil ruku. Nastriekal na ňu celú fľašu dezodorantu a potom kohosi poprosil, aby ju zapálil. Nevedel to uhasiť a nakoniec skončil s pľuzgiermi a jazvami, ktoré mu ostanú asi do konca života. Gratulujem, kamoško, teraz ťa už fakt pozná celá škola.

9. Počas požiarneho nácviku sa vkradol do učebne biológie a zožral živú jaštericu.

10. Pamätám si, že sme mali na škole dievča, ktoré sa v siedmej triede snažilo zafarbiť si kompletne celý jazyk čiernou centrofixkou. Bolo značne nepríjemné sa na to celé pozerať. Učiteľka nevedela, čo má robiť, tak jej zobrala fixku a odviedla ju k riaditeľovi. Na niektoré situácie ťa žiadna škola nepripraví…

Shutterstock

11. Chodil po chodbách so slnečnými okuliarmi na nose a nazeral dievčatám do výstrihu. Bolo to očividné.

12. Porezal sa (naschvál) v triede, počkal, kým mu začne tiecť krv, a potom ju vysával perami. Len to píšem a naskakujú mi na rukách zimomriavky. A len tak mimochodom, o niekoľko rokov nato skončil v base, lebo niekoho dobodal.

13. Obliekal sa ako pirát. Každý jeden deň, celých osem rokov.

14. Aspoň raz do dňa sa posr*l. Bol tým notoricky známy a vôbec nevyzeral, že by mu to trhalo žily – práve naopak. Raz som stál za ním na chodbe a zrazu, čo nevidím, z krátkych nohavíc mu vypadlo obrovské h*vno o rozplesklo sa na zemi. Len sa obzrel, pokrčil plecami a kráčal ďalej.

15. Mali sme asi 15, keď sa jeden z mojich spolužiakov rozhodol oblepiť si úd lepiacou páskou. Na hodine biológie. Neviem, prečo to urobil, ani ako sa mu to nakoniec podarilo dať dole, ale musím povedať, že vtedy mal môj obdiv.

Shutterstock

16. Spolužiačka všetkým hovorila, že má v izbe ducha, ktorý jej každý večer káže, aby si umyla zuby… inak jej podpáli dom.

17. Jedol v triede baterky. Vymočil sa do fľaše v autobuse plnom deciek (a rozhodne nie preto, že by mu odmietli zastaviť). A vylomil si zub pri cucaní šumienky, čo som ani nevedel, že sa dá.

18. Odhryzol si z kocky do pisoára. Nie z novej, z takej, čo bola v školskom pisoári už asi dva týždne. Vraj bol zvedavý, ako to chutí.

19. Chodil od jedného žiaka k druhému a pýtal sa: „Keby si vedel, že mimozemšťan vyzerá ako ten a ten herec alebo herečka, súložil by si s mimozemšťanom?“ Predpokladám, že mal akýsi divný fetiš, ale nesúdim.

20. Robil veľa divných vecí, ale predsa je jedna, na ktorú nikdy nezabudnem. Raz zoškrabal spolužiakovi z podrážky usušenú žuvačku, vložil si ju do úst a začal ju ležérne žuť, akoby sa nič zvláštne nedialo. Len na objasnenie, boli sme na strednej.

Shutterstock

Zdroj: Rabbit-Effective / Reddit 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť