Streda 25.5.2022
sk
Urban
cz
Viola
Zdroj: ©Shutterstock

Ľudia sa podelili o to najvtipnejšie, čo sa im kedy stalo počas milostných radovánok

Keď sa intímnosti zmenia na poriadnu komédiu.

Niektoré intímnosti končia extázou, iné výbuchom smiechu, a dnes? Dnes sa budeme baviť o tých druhých. Ľudia na Reddite sa podelili o svoje najvtipnejšie posteľné radovánky, a keďže sa všetci občas potrebujeme ubezpečiť, že podobné trapasy sa nedejú len nám, rozhodli sme sa ich zozbierať v tomto článku. Tak sa teda poďme na ne pozrieť.

1. Chcel som ju zobrať na ruky a oprieť o stenu, lenže som sa cestou potkol o kábel z nabíjačky. Ona pristála na všetky štyri, ja som to šťastie nemal. Letel som k zemi ako kabela a stiahol so sebou aj kreslo.

2. Z postele sme sa presunuli na zem. Neviem, ako sa nám to podarilo, možno to bolo potom, možno rýchlym tempom, ale každopádne, chrbát sa jej prisal k zemi. Ako jedna z tých prísaviek, ktoré ti v kúpeľni držia uterák. S každým prirazením to vydalo zvuk, akoby si pod nami usr*l slon. Reálne sme plakali od smiechu.

3. Zadkom som vytočil číslo svojej sestry a nechal jej 5-minútovú správu na odkazovači.

4. S frajerom sme si užívali na gauči a v pozadí išiel Milionár. Zrazu moderátor položil nejakú otázku o Star Wars. Drahý sa mi zahľadel hlboko do očí, povedal „James Earl Jones“ a pokračoval. Nakoniec sme si museli dať pauzu, lebo som sa skoro udusila od smiechu.

Shutterstock

5. Priateľka sedela na mne. Chcel som ju plesnúť po zadku, ale akosi som to neodhadol a plnou silou si trafil rovno do slabín. Myslel som si, že práve plynie moja posledná minúta, ale ona sa očividne dobre bavila.

6. Nafukovací matrac? Nie, ďakujem. S frajerom sme boli v tom najlepšom, keď zrazu počujem zvuk, akoby si niekto prdol. Myslela som, že to on, ale neplánovala som to nejako rozoberať, aby mu nebolo trápne, a predpokladám, že on na tom bol podobne. A potom sme začali klesať… Frajer neváhal a začal spievať soundtrack z Titanicu a ja som sa tak rehotala, až som krochkala.

Odporúčame prečítať:

Otestuj sa: Zvládneš pomenovať vyznačené štáty na slepej mape Ázie?

7. Jedna z mojich bývalých priateliek bola vdova. Prvýkrát sme na to skočili na zadných sedačkách jej minivanu a celý čas, čo bola na mne, mi do čela udieral medailón v tvare klobúka, čo mala zavesený na krku. Až neskôr z nej vypadlo, že v ňom nosí popol svojho zosnulého manžela.

8. Zobral som frajerku na pivo a pikantné krídelká. Dojedli sme, zobrali sme si ešte jeden 6-pack piva na domov, sadli do auta a išli. Ani neviem, ako sa to zomlelo, zrazu sme parkovali na krajnici (nikde nikoho) a ona ma robila ústami. Po minúte som začal cítiť jemné pálenie, po dvoch som už myslel, že vyskočím z kože. Na oplachovanie svojho kamoša som minul tri pivá a do života som si odniesol veľmi cenné ponaučenie – nenechať sa robiť ústami od niekoho, kto predtým jedol pikantné krídelká.

Shutterstock

9. Omylom som prehltol jej piercing. Nie, nie ten z pupka. Prekvapivo, nikdy zo mňa nevyšiel (alebo som na to minimálne neprišiel).

10. Frajer ma robil ústami, keď z ničoho nič vykukol hlavou spod periny. „Po tej ústnej vode som nemal tridsať minút jesť!“ Doteraz plačem od smiechu, keď si na to spomeniem.

11. Išiel som ju robiť ústami. Dal som jej dole nohavičky, párkrát nimi zatočil nad hlavou ako lasom a hodil som ich naprieč izbou. Trafili stenu a prilepili sa tam. Držali celú noc.

12. Opierala sa o veľkú policu s knihami. Na jej vrchu stál pohár s drobákmi. Akurát v tom najlepšom som prirazil tak silno, že sa celá polica naklonila, pohár spadol a rozbil sa mi o hlavu. Pokrytý drobákmi som nevedel, kde je sever, a zrazu len počujem, ako nadšene kričí: „Jackpot!“

Shutterstock

13. Moja žena toho raz večer vypila trochu viac, ako by sa patrilo. Uprostred akcie z ničoho nič zakričala: „Time-out!“ Nevedel som, čo sa deje, ale prestal som. Pozerám sa na ňu, ona pozerá na mňa, chvíľu je ticho a potom zahlási: „Okej, ideme.“ Po skončení nás oboch vyplo. Na druhý deň ráno som sa jej pýtal, čo sa vlastne stalo, ale ona nemala ani páru. Vôbec si to nepamätala.

14. Povedala, že chce narodeninové milovanie, tak som jej počas toho začal spievať Veľa šťastia, zdravia. Smiala sa tak, že sme museli prestať.

Odporúčame prečítať:

Otestuj sa: Zvládneš pomenovať vyznačené štáty na slepej mape Ázie?

15. Kde bolo, tam bolo, asi sto rokov dozadu som to skoro neubrzdil a vypustil to do nej. Videl som tú paniku v jej očiach a v tej chvíli mi nenapadlo povedať nič iné, ako: „Neočakávaný tovar v baliacom priestore.“ Nesmiala sa. Krátko nato sme sa rozišli.

16. S frajerkou sme boli na turistike a rozhodli sme sa zašiť medzi stromami na jednu rýchlovku. Išli sme čo najďalej od chodníka, nikde nikto, tak sme na to vhupli… a veľmi rýchlo pochopili, že sme išli tak ďaleko, až sme narazili na ďalšiu cestu. A tá bola, očividne, ešte populárnejšia ako tá prvá.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť