Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 16.6.2024
sk
Blanka
, Bianka
cz
Zbyněk

Ako prebehlo najhoršie rande, na ktorom ste kedy boli? To sa nedávno na Twitteri opýtal svojich sledovateľov Jimmy Fallon a oni tragickými odpoveďami teda rozhodne nešetrili. Tie najvtipnejšie sme zozbierali v našom dnešnom článku a veríme, že ťa pobavia rovnako ako nás. Stalo sa ti niekedy niečo podobné?

1. Kým sme večerali, odbehla si „na záchod“ a ukradla mi auto.

2. Pozval ma na večeru. Keď prišlo na lámanie chleba a bol čas zaplatiť, vytiahol z vrecka mobil a povedal, že má kupón na jedno plus jedno jedlo zadarmo. Vraj nech si to svoje zaplatím sama a on si vezme to druhé zadarmo.

3. Opýtal sa ma, či som čistokrvná Nemka. Vraj si chce byť istý, že budeme mať krásne blonďavé a modrooké árijské deti.

4. Chalan ma zobral na večeru, objednal si obrovskú misu plnú BBQ omáčky a jedol ju lyžicou. Ako polievku. Dojedla som svoj sendvič a pobrala sa preč.

5. Zoznámili sme sa cez internet. Bola vážne super, tak som ju pozval na rande a všetko išlo skvelo. Problém nastal v momente, keď si skontrolovala mobil a našla 15 zmeškaných hovorov od mamy. Jej mama si ma vyhľadala cez google a zistila, že som vlastne jej bratranec.

Shutterstock

6. Niekoľko hodín predtým som mala termín u zubára, ktorý sa mi zaručil, že anestézia dovtedy vyprchá. Nevyprchala. Bolo mi trápne zrušiť to, a ešte aj s takou stupídnou výhovorkou, tak som išla. Dve hodiny sme sedeli oproti sebe a snažili sa ignorovať fakt, že mi stekajú po brade sliny. Dnes sme manželia, ale ako rande to fakt stálo za prd.

7. Kamoška ma dokopala na rande naslepo. Z chalana sa vykľul môj prenajímateľ, ktorému už mesiac dlhujem peniaze za nájom.

8. Zrušila som to na poslednú chvíľu, lebo mi niečo hovorilo, že je akýsi divný. Noc som strávila v skrini, zatiaľ čo sa mi snažil vlámať do bytu. Vraj chcel zistiť, či som „naozaj v poriadku“.

9. Od začiatku mi hovoril, že sa mu na niekoho podobám, akoby sme sa už stretli. Nakoniec sme to rozlúskli. Pripomínala som mu moju tetu… s ktorou sa niekoľkokrát stretol na swingers párty.

10. Pozval som ju do kina. Zaplatil som za jedlo aj pitie, a keď mi predavačka podávala výdavok, načiahla sa poň a vložila si ho do vrecka. Na druhom rande sme boli na večeri. Nechal som na stole peniaze ako tringelt a ona si ich bez hanby zobrala. Tretie rande už, našťastie, nebolo.

Shutterstock

11. Skočili sme na drink, vyvinula sa z toho večera. Uprostred jedla zahlásil: „Mimochodom, kvôli cukrovke mi museli transplantovať pankreas a odvtedy trpím erektilnou dysfunkciou.“ Skoro som sa tou uhorkou zadrhla.

12. Akurát sme sa začali bozkávať. Prerušil našu prvú pusu, aby mi zašepkal do ucha: „Ocikaj ma. Hneď teraz.“ Sedeli sme na predných sedačkách môjho auta a NIE, ĎAKUJEM.

13. Rande naslepo. Mala som 16. Až neskôr som zistila, že je nezamestnaný, žije v dodávke, a keď sa ma ňou snažil odviesť domov, uprostred cesty vzbĺkla.

14. Zobral ma liezť. Nechal ma trčať hore na lezeckej stene a odmietol ma zlaniť dole, kým som nesúhlasila s druhým rande. Súhlasila som, len aby som sa dostala na zem, a zdúchla som odtiaľ tak rýchlo, ako je to len fyzicky možné.

15. Išli sme do umeleckej galérie. Smial sa ako päťročné decko na každej maľbe ženy s nahými prsami, a poviem vám, bolo ich tam dosť.

Shutterstock

16. Začal volať moje deti „naše“ deti a trval na tom, že až sa raz vezmeme, môj exmanžel ma bude viesť k oltáru.

17. Dopil celú fľašu vína a potom si, akoby nič, odlial polku môjho prvého pohára do svojho. Druhé rande nebolo.

18. Mali sme ísť do kina. V polovici cesty zahlásil, že je strašne unavený, otočil to a zaparkoval pred svojím domom. „Domov dôjdeš sama, nie?“ spýtal sa ma akoby nič a odišiel spať. Bývala som na opačnom konci mesta.

19. Požiadal ma o ruku v nákupnom centre. Ani som nevedela, že to je vlastne rande, keďže v tej chvíli ešte stále chodil so sestrou mojej najlepšej kamarátky. Vraj si chcel byť istý mojou odpoveďou predtým, ako ju pošle k vode.

20. Urazil sa na čašníka, že je to len „dámska noc“. Začal sa vyhrážať, že zavolá svojmu právnikovi a že pokiaľ aj on okamžite nedostane drink zadarmo, bude to tam žalovať za rodovú diskrimináciu.

Shutterstock

Zdroj: jimmyfallon / Twitter


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.