Štvrtok 11.8.2022
sk
Zuzana
cz
Zuzana
, Susana

Ako prebehlo najhoršie rande, na ktorom ste kedy boli? To sa nedávno na Twitteri opýtal svojich sledovateľov Jimmy Fallon a oni tragickými odpoveďami teda rozhodne nešetrili. Tie najvtipnejšie sme zozbierali v našom dnešnom článku a veríme, že ťa pobavia rovnako ako nás. Stalo sa ti niekedy niečo podobné?

1. Kým sme večerali, odbehla si „na záchod“ a ukradla mi auto.

2. Pozval ma na večeru. Keď prišlo na lámanie chleba a bol čas zaplatiť, vytiahol z vrecka mobil a povedal, že má kupón na jedno plus jedno jedlo zadarmo. Vraj nech si to svoje zaplatím sama a on si vezme to druhé zadarmo.

3. Opýtal sa ma, či som čistokrvná Nemka. Vraj si chce byť istý, že budeme mať krásne blonďavé a modrooké árijské deti.

4. Chalan ma zobral na večeru, objednal si obrovskú misu plnú BBQ omáčky a jedol ju lyžicou. Ako polievku. Dojedla som svoj sendvič a pobrala sa preč.

5. Zoznámili sme sa cez internet. Bola vážne super, tak som ju pozval na rande a všetko išlo skvelo. Problém nastal v momente, keď si skontrolovala mobil a našla 15 zmeškaných hovorov od mamy. Jej mama si ma vyhľadala cez google a zistila, že som vlastne jej bratranec.

Shutterstock

6. Niekoľko hodín predtým som mala termín u zubára, ktorý sa mi zaručil, že anestézia dovtedy vyprchá. Nevyprchala. Bolo mi trápne zrušiť to, a ešte aj s takou stupídnou výhovorkou, tak som išla. Dve hodiny sme sedeli oproti sebe a snažili sa ignorovať fakt, že mi stekajú po brade sliny. Dnes sme manželia, ale ako rande to fakt stálo za prd.

7. Kamoška ma dokopala na rande naslepo. Z chalana sa vykľul môj prenajímateľ, ktorému už mesiac dlhujem peniaze za nájom.

8. Zrušila som to na poslednú chvíľu, lebo mi niečo hovorilo, že je akýsi divný. Noc som strávila v skrini, zatiaľ čo sa mi snažil vlámať do bytu. Vraj chcel zistiť, či som „naozaj v poriadku“.

9. Od začiatku mi hovoril, že sa mu na niekoho podobám, akoby sme sa už stretli. Nakoniec sme to rozlúskli. Pripomínala som mu moju tetu… s ktorou sa niekoľkokrát stretol na swingers párty.

10. Pozval som ju do kina. Zaplatil som za jedlo aj pitie, a keď mi predavačka podávala výdavok, načiahla sa poň a vložila si ho do vrecka. Na druhom rande sme boli na večeri. Nechal som na stole peniaze ako tringelt a ona si ich bez hanby zobrala. Tretie rande už, našťastie, nebolo.

Shutterstock

11. Skočili sme na drink, vyvinula sa z toho večera. Uprostred jedla zahlásil: „Mimochodom, kvôli cukrovke mi museli transplantovať pankreas a odvtedy trpím erektilnou dysfunkciou.“ Skoro som sa tou uhorkou zadrhla.

12. Akurát sme sa začali bozkávať. Prerušil našu prvú pusu, aby mi zašepkal do ucha: „Ocikaj ma. Hneď teraz.“ Sedeli sme na predných sedačkách môjho auta a NIE, ĎAKUJEM.

13. Rande naslepo. Mala som 16. Až neskôr som zistila, že je nezamestnaný, žije v dodávke, a keď sa ma ňou snažil odviesť domov, uprostred cesty vzbĺkla.

14. Zobral ma liezť. Nechal ma trčať hore na lezeckej stene a odmietol ma zlaniť dole, kým som nesúhlasila s druhým rande. Súhlasila som, len aby som sa dostala na zem, a zdúchla som odtiaľ tak rýchlo, ako je to len fyzicky možné.

15. Išli sme do umeleckej galérie. Smial sa ako päťročné decko na každej maľbe ženy s nahými prsami, a poviem vám, bolo ich tam dosť.

Shutterstock

16. Začal volať moje deti „naše“ deti a trval na tom, že až sa raz vezmeme, môj exmanžel ma bude viesť k oltáru.

17. Dopil celú fľašu vína a potom si, akoby nič, odlial polku môjho prvého pohára do svojho. Druhé rande nebolo.

18. Mali sme ísť do kina. V polovici cesty zahlásil, že je strašne unavený, otočil to a zaparkoval pred svojím domom. „Domov dôjdeš sama, nie?“ spýtal sa ma akoby nič a odišiel spať. Bývala som na opačnom konci mesta.

19. Požiadal ma o ruku v nákupnom centre. Ani som nevedela, že to je vlastne rande, keďže v tej chvíli ešte stále chodil so sestrou mojej najlepšej kamarátky. Vraj si chcel byť istý mojou odpoveďou predtým, ako ju pošle k vode.

20. Urazil sa na čašníka, že je to len „dámska noc“. Začal sa vyhrážať, že zavolá svojmu právnikovi a že pokiaľ aj on okamžite nedostane drink zadarmo, bude to tam žalovať za rodovú diskrimináciu.

Shutterstock

Zdroj: jimmyfallon / Twitter


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť