Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Ľudia sa podelili o tragikomické odmietnutia, ktoré dostali a poriadne nimi otriasli

Toto by nechcel zažiť nikto...


Randenie je plné nástrah. Môžeš vychytať exemplárny príklad idiota, ktorý zožerie tri porcie najdrahšieho jedla v menu, zapije to litrom vína a nechá ťa to celé zacvakať. Alebo zlatokopku, ktorá v momente, keď zistí, že jazdíš na Felicii, zdúchne cez záchodové okienko. Alebo, ako v týchto prípadoch, nevychytáš nikoho…

…lebo sa stretneš s nepríjemným odmietnutím. Je to naprd, keď sa tvoj záujem nestretne s pochopením druhej strany, ale o čosi menej naprd je čítať o tom, ako sa to stalo niekomu inému. Vlastne… je to celkom komické. Preto sme zozbierali niekoľko príbehov z Twitteru, na ktorých si škodoradostné duše nepochybne zgustnú.

1. Jedného dňa som sa rozhodol vyskúšať speed-dating. Bol som tam jediný chlap na 14 žien. Všetkých 14 sa radšej rozhodlo ostať single, než aby so mnou išli na rande.

2. Strašne dlho sa mi páčil jeden sympatický fešák. Niekoľkokrát ma zobral na večeru, raz dokonca na ples, pozval ma k sebe na Vďakyvzdanie… a potom ma predstavil kamarátom ako „dievča, ktoré ľúbim ako svoju sestru“.

3. Išiel som na rande naslepo. Keď slečna zbadala môj vozíček, kopla do seba dvojitú vodku, postavila sa a, hučiac „s kriplami nerandím“ na celú reštauráciu, vybehla von. Ostal som tam – ponížený a sám – s účtom za dvojitú vodku na krku.

4. Jeden schopne vyzerajúci chalanisko ma pozval na večeru na sushi. Celý čas sa správal neprirodzene a ja som nevedela, čo je vo veci, až ku koncu jedla zo seba vypotil: „Poznáš ten pocit, keď sa ti niekto z diaľky páči, no potom prídeš bližšie a zistíš, že má totálne pehavý ksicht?!“ Ja mám „pehavý ksicht“.

© Profimedia

5. Môj brutálne atraktívny spolužiak z výšky ma zavolal v jeden večer von. Počas mnohých debát som zistila, že nemáme absolútne nič spoločné – on bol klasický prvoplánový balič, ktorý to skúša na každú, ja som introvertka, čo miluje knihy. Na rozlúčku mi povedal, že celé toto rande bola len stávka. Dohodol sa s kamošmi, že pozve von „najväčšiu škratu z triedy“, a práve vyhral 50 eur.

6. Chodila som s chlapom mojich snov štyri mesiace. Dva dni predtým, ako mal spoznať mojich rodičov (ja som tých jeho už dávno poznala, dokonca sme spolu strávili Vianoce), mi povedal, že sa musíme porozprávať. A potom z neho vypadlo, že si za tie štyri mesiace uvedomil, že ku mne necíti nič, ale že absolútne vôbec nič.

7. Na strednej sa mi páčila jedna psychopatická emáčka. Keď sa to dozvedela, poslala mi list, v ktorom ma jasne odmietla… napísaný vlastnou krvou.

8. Môj exmanžel si dovliekol k nám domov svoju novú frajerku. Na výročie našej svadby, zatiaľ čo som bola doma. Sedeli spolu na gauči, pozerali futbal a sporadicky si navzájom vykusovali mandle, kým ja som sedela v kuchyni a snažila sa predstierať, že sa to celé nedeje.

© Profimedia

9. Pozval som jednu babu von a ona sa začala rehotať ako bláznivá. Smiala sa mi do ksichtu dobré tri minúty. Teda minimálne tri minúty, potom som odišiel. A legenda vraví, že sa rehoce dodnes.

10. Bola som na strednej a môj vtedajší frajer poslal dvoch svojich pripečených kamarátov, aby sa so mnou rozišli namiesto neho. Dôvod? Údajne som príliš často rozprávala o Star Wars.

11. Konečne som začala chodiť s chalanom, do ktorého som bola platonicky zaľúbená celé roky. Raz mňa aj svoju bývalú (s ktorou mal kamarátsky vzťah) viezol domov z práce. Mňa vyhodil ako prvú, čo bolo logické, keďže som bývala bližšie. Na druhý deň mi však prišla správa s tým, že sa vracia k tej bývalej a nech mu už láskavo neodpisujem, lebo jeho „nová frajerka“ bude žiarliť.

12. Mala som 15 a snažila som sa dokopať chalana, ktorý sa mi páčil, na rande s mojou najlepšou kamarátkou (ktorej sa páčil tiež). Básnila som o tom, aká je úžasná a že by chcela vedieť, či by mal záujem, na čo si ma premeral pohľadom a neurčito sa opýtal: „A ona… vyzerá ako ty?!“ Myslel tým, či je tiež taká tučná.

© Profimedia

13. Chodil som s tou babou tri roky, kým sa jej ex nevrátil späť do mesta a ona sa nerozhodla, že ho chce naspäť. Vydržalo im to presne mesiac. Feši sa jej nasáčkoval do bytu a odmietal si nájsť prácu.

14. Môj ex sa so mnou rozišiel cez esemesku, lebo som údajne bola „príliš často smutná“. Mojej mame zistili rakovinu a dávali jej dva roky života. Samozrejme, že som bola smutná.

Šoférovala som 3 hodiny k nemu domov, aby sme si to mohli vydiskutovať, no on ma poslal preč. Cestou späť som havarovala, auto bolo na totálku. Prišiel ma pozrieť do nemocnice, len aby mi oznámil, nech ho už nikdy nekontaktujem.

15. Vyspal som sa s dievčaťom, ktoré sa mi už nejaký ten piatok páčilo. Len čo udychčaná dopadla na vankúš, vyhlásila: „Je to také… zvláštne. Ešte nikdy som nemala jednorazovku.“

16. Chalan, s ktorým som sa sporadicky vídala, mi napísal, že sa vyspal so svojou ex. Bolo mi to jedno, nebrala som to ako nič vážne a ešte stále som ho nasledujúci mesiac plánovala navštíviť. „Nechoď,“ povedal mi do telefónu. „Preplatím ti letenky a dám ti ešte stovku naviac.“ Fakt sa ma snažil podplatiť, aby som za ním nechodila.

© Profimedia

Zdroj: Eden_Eats / Twitter


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.